Czy jesteś zmęczony powolnymi połączeniami internetowymi, które utrudniają Twoje codzienne działania? Chcesz mieć szybkie i niezawodne usługi internetowe dla swojej firmy lub domu? Nie szukaj dalej niż Airmax Internet. W tym artykule dowiemy się, z czego słynie Airmax Internet, jakie są ich usługi i co zadowoleni klienci mówią o ich usługach.

airmax internet opinie

Airmax Internet - Cennik Internetu Stacjonarnego dla domu i biznesu

Cennik Airmax Internet - przykładowe ceny usług dostawcy internetu Airmax

Abonament 24 Mb 48 Mb 96 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 44 pln (po 3 mies. 88 pln) 47 pln (po 3 mies. 94 pln) 53 pln (po 3 mies. 106 pln)
Umowa na 24 miesięce: 52 pln (po 3 mies. 104 pln) 55 pln (po 3 mies. 110 pln) 58 pln (po 3 mies. 116 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 60 pln (po 3 mies. 120 pln) 66 pln (po 3 mies. 132 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
24 / 4 Mb 48 / 6 Mb 96 / 10 Mb
Koszt aktywacji koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530
Abonament 150 Mb 300 Mb 900 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 56 pln (po 3 mies. 112 pln) 59 pln (po 3 mies. 118 pln) 65 pln (po 3 mies. 130 pln)
Umowa na 24 miesięce: 63 pln (po 3 mies. 126 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln) 72 pln (po 3 mies. 144 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 72 pln (po 3 mies. 144 pln) 79 pln (po 3 mies. 158 pln) 83 pln (po 3 mies. 166 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
150 / 12 Mb 300 / 15 Mb 900 / 30 Mb
Koszt aktywacji: koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530

Airmax Internet lider w nowoczesnym dostępie do Internetu

Infrastruktura światłowodowa Airmax

Airmax Internet to firma, która od lat specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań internetowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Kluczowym elementem sukcesu Airmax jest jej własna infrastruktura światłowodowa. Dzięki dużym inwestycjom w rozwój sieci światłowodowej, Airmax jest w stanie zapewnić szybki i stabilny dostęp do internetu na obszarach, które wcześniej były słabo obsługiwane pod względem łączności.

Infrastruktura światłowodowa Airmax jest zbudowana z myślą o przyszłości. Światłowody umożliwiają przesyłanie danych z prędkościami sięgającymi gigabitów na sekundę, co jest niezbędne w dzisiejszym świecie cyfrowym. Rozbudowana sieć światłowodowa Airmax pokrywa szeroki obszar geograficzny, co pozwala firmie na dostarczanie usług internetowych do coraz większej liczby klientów.

Technologia bezprzewodowego światłowodu

Jednym z najważniejszych osiągnięć Airmax jest technologia bezprzewodowego światłowodu, znana również jako technologia dostępu ostatniej mili. W miejscach, gdzie fizyczne doprowadzenie światłowodu do każdego budynku jest trudne lub kosztowne, Airmax wykorzystuje zaawansowane technologie bezprzewodowe, aby dostarczyć szybki internet bezpośrednio do klientów.

Bezprzewodowy światłowód to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na przesyłanie sygnału internetowego z głównej sieci światłowodowej do końcowych użytkowników za pomocą fal radiowych. Dzięki temu można osiągnąć prędkości porównywalne z tradycyjnym światłowodem, bez konieczności kopania i instalacji kabli w trudno dostępnych miejscach. Jest to idealne rozwiązanie dla obszarów wiejskich i przedmieść, gdzie infrastruktura kablowa jest niewystarczająca.

Oferta dla Biznesu

Airmax Internet oferuje szeroki wachlarz usług internetowych dla biznesu, dostosowanych do różnych potrzeb przedsiębiorstw. Dzięki stabilnemu i szybkiemu łączu światłowodowemu, firmy mogą cieszyć się niezawodnym dostępem do internetu, co jest kluczowe dla ich operacji. Wśród ofert dla biznesu znajdują się:

  • Dedykowane łącza symetryczne: Przeznaczone dla firm, które potrzebują dużych przepustowości zarówno w kierunku pobierania, jak i wysyłania danych.
  • Rozwiązania VPN: Umożliwiające bezpieczny dostęp do firmowych zasobów z różnych lokalizacji.
  • SLA (Service Level Agreement): Gwarancje wysokiej dostępności usług oraz szybkie czasy reakcji na awarie.

Oferta dla domu

Airmax Internet nie zapomina również o klientach indywidualnych, oferując szeroki wybór pakietów internetowych dla domów. Oferta jest dostosowana do potrzeb współczesnych użytkowników, którzy korzystają z internetu do pracy, nauki, rozrywki i komunikacji. Wśród dostępnych usług znajdują się:

  • Szybki internet światłowodowy: Oferujący prędkości umożliwiające płynne korzystanie z usług streamingowych, gier online oraz wideokonferencji.
  • Elastyczne pakiety: Pozwalające na dopasowanie prędkości i limitów danych do indywidualnych potrzeb.
  • Bezprzewodowy światłowód: Idealne rozwiązanie dla domów w trudno dostępnych lokalizacjach, zapewniające szybki internet bez konieczności instalacji kabli.
  • Wsparcie techniczne: Profesjonalna pomoc dostępna 24/7, aby zapewnić ciągłość i jakość usług.

Airmax - twój operator pierwszego wyboru

Airmax Internet to firma, która dzięki inwestycjom w nowoczesną infrastrukturę światłowodową oraz innowacyjnym technologiom bezprzewodowego światłowodu, jest w stanie dostarczyć niezawodny i szybki internet zarówno dla biznesu, jak i dla klientów indywidualnych. Szeroka oferta usług oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów sprawiają, że Airmax jest liderem w dziedzinie dostępu do internetu na polskim rynku.

airmax internet opinie

TV przez Internet oraz różne usługi multimedialne

Nie wyobrażasz sobie dnia bez Internetu? Wykorzystujesz go do pracy? Może pomaga Ci w nauce? Chcesz mieć pewność, że nie zawiedzie? Masz dość niestabilnego i wolnego łącza, które przestaje działać w najmniej oczekiwanym momencie? Nowoczesny Internet Airmax to oferta odpowiednia dla Ciebie. Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe doświadczenia związane z korzystaniem z Internetu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz mieć pewność, że Twoje działania w sieci nabiorą nowej jakości. Zyskasz możliwości, których kiepskie łącze po prostu Ci nie daje.

Pakiety dopasowane do potrzeb

Internet Airmax to zaawansowana oferta i elastyczny pakiet - możesz korzystać z wielu serwisów multimedialnych, chociażby TV przez Internet. Wiemy, że różni użytkownicy mają rozmaite potrzeby i preferencje. Jedni szukają programów kulinarnych, drudzy nastawiają się na te o charakterze sportowym. Jeszcze innym zależy przede wszystkim na bajkach dla dzieci. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz wybrać taki pakiet, który jest dla Ciebie w najwyższym stopniu trafny. Internet Airmax to możliwość bezproblemowego oglądania tego, co sprawi Tobie bądź Twoim bliskim prawdziwą przyjemność.

Umowa chroniąca Klienta

U wielu dostawców możesz zaopatrzyć się w Internet z telewizją. Różnice w dogodnych pakietach dotyczą zarówno programów, jak i dodatków do nich. Biorąc to pod uwagę, przed podpisaniem umowy nieodzowne jest dokładne zapoznanie się z regulaminem serwisu, który znajdziecie na stronie dostawcy. Zwróć uwagę na takie elementy jak chociażby te dotyczące okresu umowy, dostępnych pakietów, czy ilości dostępnych opcji. Nie bez znaczenia jest także trwająca promocja. Wiemy, że wiele osób nie ma w zwyczaju czytania parafowanych umów. Dlatego o tym przypominamy. Pracujemy uczciwie podchodząc do każdego kontrahenta. Wszystkie zapisy znajdujące się w umowach są nadzwyczaj przejrzyste i zrozumiałe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi pracownicy ochoczo odpowiedzą na pojawiające się pytania. Wszystko po to, by każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w stu procentach zadowolony.

Jakie walory ma Internet z telewizją Airmax?

Jesteśmy świadomi tego, że szybkość łącza w przypadku wielu dostawców nie jest zadowalająca. W efekcie użytkownicy muszą mierzyć się z bardzo wolnym pobieraniem plików. Też ich wgrywanie wymaga dużej cierpliwości i czasu. Wychodząc vis-a-vis potrzebom i oczekiwaniom kontrahentów oferujemy rozwiązania, które zadowolą nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Telewizja i Internet od firmy Airmax to interesująca oferta - możesz nie tylko pobierać błyskawicznie i wgrywać dane, niezależnie od wielkości plików. To też stabilne i szybkie łącze, które nie jest spotykane w przypadku LTE i Internetu mobilnego. To oznacza, że jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty, możesz raz na zawsze zapomnieć o komplikacjach ze stabilnością łącza. Nie będziesz musiał martwić się zmianą prędkości pobierania i wysyłania danych, zapomnisz, czym jest zrywanie połączenia. Wszystko będzie odbywało się płynnie i bez problemów.

Zgłoś się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat obszernej gamy usług multimedialnych, chociażby serwisów społecznościowych. Z radością pokażemy Ci szczegóły naszej oferty. Jeśli coś będzie niejasne, gruntownie to objaśnimy, odpowiadając na wszystkie pojawiające się pytania.

Jeśli interesuje Cię Internet o szybkości większej, niż 100 Mb, idealną opcją będzie dokupienie routera z portem 1000 Mb/s bądź wyższym. To dzięki temu będziesz miał pewność, że uda Ci się uzyskać prędkość, jaką obiecujemy.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to rzeczywiście nowoczesne rozwiązanie - to w szczególności brak jakichkolwiek problemów, jeżeli chodzi o filmy w rozdzielczości Ultra HD, czy transfer. To też zawsze stabilna prędkość, czy dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań. W Airmax jest inaczej, niż w dostępie do Internetu w telefonie - tutaj zyskujesz znacznie więcej, w szczególności ultra szybki Internet, bez względu na to, jakie są warunki atmosferyczne, czy przeciążenia sieci. Airmax to gwarancja internetu, który nie ma żadnych, nawet najmniejszych limitów i ograniczeń. Możesz oglądać wszystko, co chcesz - ulubione seriale, czy filmy, kibicować drużynom sportowym, czy odbierać, czy też wysyłać pliki, nie martwiąc się o jakiekolwiek limity. Nie musisz nawet czekać na upload plików, albowiem wszystko dzieje się błyskawicznie na kilku urządzeniach równolegle i w tym samym czasie! Airmax to oferta, która jest wprost stworzona dla domu oraz dla firm. To rozwiązanie sprawdzi sie wszędzie - w każdym biznesie. Przetestuj ultraszybkie Wi-Fi Airmax we Wrocławiu i ciesz się internetem! Odezwij się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji. Najlepiej przekonać się o jego działaniu, decydując się na bezpłatny test w firmie bądź w domu - przetestuj Internet Airmax przez 30 dni.

Jakim sposobem Internet zmienił naszą codzienność?

Przez ostatnie lata Internet stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości, przez co trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez niego - zarówno, jeżeli chodzi o naukę jak i rozrywkę. Zdecydowana większość z nas korzysta z sieci na co dzień. Za sprawą Internetu możemy pracować, a także się rozwijać. Możliwości, jakie nam daje są praktycznie nieograniczone. To naturalnie dzięki dostępowi do sieci bez limitu, możliwe jest komunikowanie się z rozmaitymi ludźmi na całym świecie, rozwijanie umiejętności, przesyłanie plików, czy filmów i ich oglądanie. Jesteśmy w stanie kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi przebywającymi w całkowicie innej części kuli ziemskiej. Jesteśmy w stanie pracować dla firm, które znajdują się wiele tysięcy kilometrów od nas. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pośrednictwem Internetu się kształcić. Wystarczy zdecydować się na kurs internetowy, których obecnie jest wiele. By było to możliwe, wypada dysponować łączem o odpowiedniej prędkości oraz stabilności. W przeciwnym razie pojawią się trudności. Najczęściej, osoby, które nie czują się dobrze w zagadnieniach technicznych, mają także trudności z wyborem właściwego łącza - nie są po prostu świadome, co w ich przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Skutkiem tego oferta Airmax to opcja, która wychodzi vis-a-vis oczekiwaniom - pomagamy klientom i umożliwiamy błyskawiczny i trafny dobór usług. Dopasowujemy formę połączenia z siecią indywidualnie, uwzględniając także lokalizację, właśnie dlatego taka oferta możliwa jest też we Wrocławiu. To nie wszystko - decydując się na naszą propozycję, możesz także sprawdzić prędkość Internetu, czas obowiązywania umowy, ceny oraz aktualne promocje, czy zniżki u różnych firm. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z opisującej nas oferty, możesz mieć pewność, że wybierasz Internet, którego prędkość i stabilność pozwoli Ci na podejmowanie w sieci rozmaitych działań. Bez problemu będziesz mógł rozmawiać przez komunikatory, widząc osobę znajdującą się po drugiej stronie ekranu. Weźmiesz udział w rozmaitych kursach, przeczytasz różnorodne artykuły. Działanie łącza będzie niezawodne.

Internet Airmax to znacznie więcej - nie tylko telewizja przez Internet i dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań, ale także wiele pakietów do wyboru. Jesteśmy niesłychanie elastyczni. Jesteśmy świadomi tego, że rozmaite osoby mają różnorodne preferencje i potrzeby. Skutkiem tego pakiety tworzymy tak, by każdy miał szansę odszukać wśród nich ten najlepszy dla siebie. Bez względu na to, co kochasz i czego oczekujesz, możesz mieć pewność, że nasza oferta Cię nie rozczaruje. Jesteśmy firmą, której możesz śmiało zaufać. Dostarczamy niesłychanie szybki Internet, który jest dobry nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, zyskasz łącze, które da Ci kolosalne możliwości.

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 12019
Piper
Jestem użytkownikiem internetu światłowodowego od Airmax. Jako inżynier pracujący zdalnie, korzystam z wielu urządzeń i nie doświadczam żadnych problemów z jakością połączenia. Standard usług jest nieporównywalny z tym, co oferują inni duzi dostawcy na rynku. Zdecydowanie polecam zapoznać się ze szczegółami usługi na oficjalnej stronie Airmax, a jeśli chcecie przeczytać opinie o Airmax, polecam szukać tylko tam. P.S. Przed rozpoczęciem współpracy warto zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania usługi. Ja tak zrobiłem.
Eli
Opinie o internecie Airmax są wspaniałe, a jak naprawdę działa, przekonam się za chwilę, ponieważ na razie korzystam z darmowego okresu testowego, ale wydaje mi się, że to jest dobry wybór. Warunki cenowe również wydają się atrakcyjne. Docelowo chcę skorzystać z usługi Airmax światłowodu, które ma wyśmienite opinie...
Everett
Muszę przyznać, że zaledwie kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, co to jest Airmax. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą marką. Znalazłem więc opinie o internecie od Airmax i teraz, jako użytkownik, mogę powiedzieć, że są one zupełnie realistyczne. W umowie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie tak jest. Podkreślam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Internet od Airmax działa u mnie bez zarzutu przez cały dzień. Prędkość internetu również jest zgodna z tym, co obiecano, potwierdzają to testy prędkości. Instalacja internetu od Airmax trwała może jeden dzień. Zdecydowanie polecam - Airmax internet w Bolesławcu w końcu jest dostępny bez ograniczeń.
Miles
Oceniając opinie o internecie Airmax w 2023 roku, ta firma nadal jest jednym z liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego. Napotkałem również na negatywne komentarze na temat Airmax, ale jestem przekonany, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Sam korzystam od ponad roku z internetu światłowodowego AirFiber od Airmax w moim bloku i jeżeli miałbym komuś z Dolnego Śląska polecić internet światłowodowy, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość połączenia wynosi średnio 15 Gb - i to bez użycia kabli.
Micah
Jeśli chodzi o relację ceny do jakości, według mnie, w Wrocławiu nie ma obecnie lepszej oferty od Airmax. Warunki, które oferuje Airmax, są naprawdę doskonałe. Dlatego zastanawia mnie, dlaczego opinie o Airmax.pl są tak różne. Jeśli ktoś jest zainteresowany kosztami internetu od Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej dostawcy. Tam również można sprawdzić lokalizacje nadajników Airmax - mapa pokazuje, że dla Airmax zasięg jest kluczowy i jest stale rozwijany. Osobiście kupiłem zestaw internet plus zewnętrzna antena, aby maksymalizować siłę sygnału. Radzę samemu sprawdzić, jak korzystne, szybkie i niezawodne jest połączenie od Airmax - testy prędkości potwierdzają to!
Landon
Od momentu podpisania umowy z Airmaxem, doświadczam przyjemnej i profesjonalnej obsługi. Jest to zupełnie inna jakość w porównaniu do infolinii największych dostawców internetowych, gdzie albo rozmawia się z niechętnym pracownikiem, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa rewelacyjnie i naprawdę szybko - zgodnie z ustaleniami. Zdecydowanie polecam Airmax, opinie na temat ich usług są pozytywne.
Emery
Kilka miesięcy temu nie miałem nawet pojęcia o istnieniu Airmax. Wszystko zmieniło się, gdy postanowiłem przeczytać opinie na ich temat. Teraz, będąc klientem Airmax, muszę przyznać, że te opinie były w pełni zasłużone. Oferta, którą mi przedstawili, obiecywała pełne pokrycie zasięgiem, i muszę powiedzieć, że dotrzymali słowa. Co więcej, warto dodać, że mieszkam w niewielkim mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Airmax Internet działa tutaj bez żadnych problemów przez całą dobę. Prędkość połączenia spełnia również wszystkie warunki, o których była mowa. Regularnie to sprawdzam. Proces podłączenia internetu od Airmaxa był błyskawiczny. Szczerze polecam Airmax Internet, ponieważ dzięki nim Bolesławiec w końcu ma pełny zasięg!
Isla
Analizując recenzje dotyczące Airmax Internet w 2023, firma ta nieustannie plasuje się na wysokich miejscach wśród przodujących polskich operatorów internetowych. Natknąłem się też na krytyczne oceny dotyczące airmax.pl, lecz moim zdaniem, przeważnie są one wynikiem działań konkurencji. Osobiście korzystam od kilku miesięcy z światłowodowego AirFiber od Airmax w moim domu, a jeżeli miałbym zasugerować komuś we Wrocławiu światłowód, Airmax byłby moim naczelnym rekomendowanym. Prędkość przesyłania informacji jest stabilna na poziomie około 15 Gb, a to bez potrzeby instalowania kabli.
Ryleigh
Jeżeli weźmiemy pod uwagę jakość usług oferowanych przez Airmax Wrocław, aktualnie (wg mojej oceny) nie znajduje się lepsza propozycja dla konsumentów. Airmax dostarcza swoim użytkownikom rzetelnie atrakcyjne warunki. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego recenzje dotyczące Airmax.pl w sieci są tak zróżnicowane. Jeżeli kogoś intryguje kwestia kosztów za Internet Airmax, cennik można odnaleźć na stronie www operatora. W tym miejscu można także zobaczyć mapę stacji bazowych Airmax - wyraźnie ilustruje, że zasięg internetu Airmax ma znaczący charakter. Jest on systematycznie poszerzany. Nie jestem pewien, czy to ma znaczenie, ale ja postanowiłem zaopatrzyć się w pakiet Internetu wraz z anteną zewnętrzną, gdyż priorytetem dla mnie było zwiększenie mocy sygnału. Serdecznie namawiam do sprawdzenia samemu, jak ekonomiczny, niezmiernie szybki i stabilny jest Airmax Internet. Test prędkości połączenia jedynie potwierdził te odczucia!
Mila
Moja saga z firmą Airmax Opole zaczęła się nieco ponad rok temu. Uprzednio przeglądałem określone forum dotyczące tego usługodawcy sieciowego. Szczególnie zależało mi na informacji, gdzie jest dostępny Airmax Internet, ponieważ mój blok usytuowany jest w dość niełatwej lokalizacji pod kątem zasięgu. Niestety, nie natknąłem się tam na rzetelne dane dotyczące zasięgu internetu Airmax, dlatego podjąłem decyzję o podjęciu ryzyka... W praktyce, to nie było żadne ryzyko, gdyż na wstępie zaopatrzyłem się w Airmax Internet na telefon w formule prepaid, to jest bez żadnych obowiązków, na okres 4 miesięcy. Aktywowałem Airmax Internet na smartfonie i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres próbny trwający 1 dzień, o ile dobrze sobie przypominam. To było naprawdę genialne! Obecnie korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz z internetu światłowodowego w moim przedsiębiorstwie. Jeśli chodzi o koszty usługi, stawki Internetu Airmax są rzeczywiście przystępne. Zdecydowanie zalecam od razu zamówić zestaw Airmax Internet z routerem. Firma proponuje różnorodne typy zestawów. Ja mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, gdyż jest on dedykowany dla klientów z Opola.

Oceń operatora


dodaj też opinię


Lubin, Częstochowa, Kalisz, Świdnica, Nysa, Zielona Góra, Kędzierzyn-Koźle, Legnica, Jelenia Góra, Leszno, Zduńska Wola, Radomsko, Wrocław, Racibórz, Sieradz, Ostrów Wielkopolski, Bolesławiec, Wałbrzych, Opole, Głogów,