Czy jesteś zmęczony powolnymi połączeniami internetowymi, które utrudniają Twoje codzienne działania? Chcesz mieć szybkie i niezawodne usługi internetowe dla swojej firmy lub domu? Nie szukaj dalej niż Airmax Internet. W tym artykule dowiemy się, z czego słynie Airmax Internet, jakie są ich usługi i co zadowoleni klienci mówią o ich usługach.

airmax internet opinie

Airmax Internet - Cennik Internetu Stacjonarnego dla domu i biznesu

Cennik Airmax Internet - przykładowe ceny usług dostawcy internetu Airmax

Abonament 24 Mb 48 Mb 96 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 44 pln (po 3 mies. 88 pln) 47 pln (po 3 mies. 94 pln) 53 pln (po 3 mies. 106 pln)
Umowa na 24 miesięce: 52 pln (po 3 mies. 104 pln) 55 pln (po 3 mies. 110 pln) 58 pln (po 3 mies. 116 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 60 pln (po 3 mies. 120 pln) 66 pln (po 3 mies. 132 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
24 / 4 Mb 48 / 6 Mb 96 / 10 Mb
Koszt aktywacji koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530
Abonament 150 Mb 300 Mb 900 Mb
 
Umowa na 36 miesięcy: 56 pln (po 3 mies. 112 pln) 59 pln (po 3 mies. 118 pln) 65 pln (po 3 mies. 130 pln)
Umowa na 24 miesięce: 63 pln (po 3 mies. 126 pln) 69 pln (po 3 mies. 138 pln) 72 pln (po 3 mies. 144 pln)
Umowa na 12 miesięcy: 72 pln (po 3 mies. 144 pln) 79 pln (po 3 mies. 158 pln) 83 pln (po 3 mies. 166 pln)
Maks. prędkość
do / od Klienta:
150 / 12 Mb 300 / 15 Mb 900 / 30 Mb
Koszt aktywacji: koszt urządzeń
zadzwoń - 71 71 70 530

Airmax Internet

Wprowadzenie do firmy Airmax Internet

Airmax Internet to polska firma telekomunikacyjna założona w 2009 roku. Firma szybko urosła do rangi jednego z najpopularniejszych dostawców usług internetowych w Polsce. Firma świadczy usługi szybkiego internetu zarówno dla domów jak i firm. Airmax Internet plasuje się jako niezawodna i zorientowana na klienta firma telekomunikacyjna.

Z czego znany jest Airmax Internet?

Airmax Internet jest znany z szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma zainwestowała w światłowodową infrastrukturę internetową, która zapewnia klientom szybkie połączenie. Airmax Internet świadczy zarówno usługi internetowe dla firm, jak i dla domu.

Firma posiada wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy zapewniają swoim klientom najlepsze usługi internetowe. Airmax Internet jest zaangażowany w świadczenie spersonalizowanych usług dla swoich klientów, aby zapewnić, że ich potrzeby internetowe są spełnione.

Przegląd usług Airmax Internet - Internet światłowodowy dla firm i domu

Airmax Internet jest znany z szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma zainwestowała w światłowodową infrastrukturę internetową, która zapewnia klientom szybkie połączenie. Airmax Internet świadczy zarówno usługi internetowe dla firm, jak i dla domu.

Firma posiada wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy zapewniają swoim klientom najlepsze usługi internetowe. Airmax Internet jest zaangażowany w świadczenie spersonalizowanych usług dla swoich klientów, aby zapewnić, że ich potrzeby internetowe są spełnione.

Przegląd usług Airmax Internet - Internet światłowodowy dla firm i domu

Airmax Internet świadczy usługi internetu światłowodowego zarówno dla firm jak i domów. Firma zainwestowała w infrastrukturę światłowodową, co zapewnia ich klientom szybkie i niezawodne usługi internetowe. Kable światłowodowe są w stanie przesyłać dane na duże odległości przy minimalnych stratach sygnału.

Airmax Internet zapewnia różne pakiety, aby dostosować się do potrzeb swoich klientów. Pakiety różnią się pod względem prędkości, ale wszystkie mają wspólną cechą, żadnych limitów danych. Firma zapewnia również dostosowane pakiety dla firm, które wymagają większej przepustowości.

Opinie klientów Airmax Internet - dlaczego polecają tę usługę

Airmax Internet ma reputację dostawcy szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma ma wysoki wskaźnik zadowolenia klientów, a wielu klientów pozostawiło pozytywne recenzje na temat ich usług.

Jeden z klientów stwierdził: "Korzystam z usług Airmax Internet od dwóch lat i mogę powiedzieć, że ich usługi są doskonałe. Szybkość Internetu jest szybka i niezawodna, a ich obsługa klienta jest wyjątkowa."

Inny klient stwierdził: "Przeszedłem do Airmax Internet od mojego poprzedniego dostawcy usług internetowych i nie żałuję swojej decyzji. Szybkość Internetu jest duża, a od czasu zmiany nie doświadczyłem żadnych przestojów".

Operator Airmax - Jak to wpływa na jakość usług

Operator Airmax jest odpowiedzialny za zapewnienie swoim klientom najlepszych usług internetowych. Operator monitoruje sieć, aby zapewnić jej sprawne działanie i zajmuje się wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.

Firma Airmax Internet zainwestowała w zespół wykwalifikowanych operatorów, którzy zapewniają swoim klientom najlepsze usługi internetowe. Operatorzy monitorują sieć 24/7, aby zapewnić jej sprawne działanie. Operatorzy zajmują się również niezwłocznie wszelkimi problemami, które mogą się pojawić.

Airmax Opole - Znaczenie lokalizacji w usługach internetowych.

Lokalizacja odgrywa kluczową rolę w jakości usług internetowych. Airmax Opole znajduje się w Opolu i świadczy usługi internetowe dla mieszkańców tego miasta, ale także całej południowo zachodniej Polski. Firma zainwestowała w infrastrukturę światłowodową w mieście, dzięki czemu mieszkańcy otrzymują szybkie i niezawodne usługi internetowe.

Airmax Opole posiada zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy zapewniają, że ich klienci otrzymują najlepsze usługi internetowe. Firma ma podejście zorientowane na klienta, słucha swoich użytkowników, wdraża nowe technologie, co sprawia, że klienci są zadowoleni i polecają usługę innym użytkownikom.

Znaczenie szybkiej łączności w dzisiejszym świecie

Szybka łączność jest kluczowa w dzisiejszym świecie. Wiele firm wymaga szybkiego internetu, aby prowadzić swoją codzienną działalność. Wolne prędkości internetu mogą utrudniać działalność biznesową, co może powodować straty.

Szybkie łącza internetowe umożliwiają również osobom prywatnym szybki dostęp do usług online. Ludzie mogą przesyłać strumieniowo filmy, pobierać pliki i przeglądać internet bez żadnych problemów. Szybkie prędkości internetowe umożliwiają również ludziom pracę zdalną, która stała się popularna w ostatnich czasach.

Podsumowanie - dlaczego Airmax Internet jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych.

Airmax Internet jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych. Firma posiada własną infrastrukturę światłowodową, co zapewnia, że ich klienci otrzymują szybkie i niezawodne usługi internetowe. Operator oferuje różne pakiety, aby dostosować się do potrzeb swoich klientów.

Airmax Internet ma wysoki wskaźnik zadowolenia klienta, a wielu klientów pozostawiło pozytywne recenzje na temat ich usług. Firma posiada wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy zapewniają, że ich klienci otrzymują najlepsze usługi internetowe. Airmax Internet jest zaangażowany w świadczenie spersonalizowanych usług dla swoich klientów, aby zapewnić im dobrą jakościowo stabilną usługę.

Podsumowując, Airmax Internet dzięki nowym technologiom jest najlepszym wyborem dla szybkich i niezawodnych usług internetowych.

airmax internet opinie

Test prędkości Internetu - jak go stosownie wykonać?

Wyspecjalizowane narzędzia tzw. testy szybkości zostały opracowane po to, aby wolno było osobiście zweryfikować jakość połączenia z siecią - w tym przede wszystkim szybkość przesyłania i pobierania danych. Jeżeli interesuje Cię ten temat oraz pragnąłbyś dowiedzieć, się w jaki sposób słusznie wykonać test prędkości Internetu - jesteś w właściwym miejscu. Pragniemy Tobie wyjaśnić, czemu w ogóle wykonanie testu szybkości ma sens oraz podpowiemy, co zrobić, żeby wyniki speed testu były możliwie jak najbardziej wiarygodne.

Po przeczytaniu tego artykułu będziesz dobrze wiedział, czy możesz cieszyć się z 15 megabajtów na sekundę, czy także jest to rezultat, z jakim powinieneś roszczeniowo stawić się u własnego dostawcy sieci.

Do czego może Tobie przydać się test prędkości Internetu?

Liczba operatorów oraz możliwości połączenia z Internetem dziś robi wrażenie. W Polsce już nieomalże w dowolnym miejscu jesteśmy w stanie korzystać z sieci internetowej na swoich własnych warunkach. Wśród licznych zachęt, jakimi operatorzy sieci internetowej zachęcają do podpisywania umów jest atrakcyjna szybkość przesyłania danych oraz w następstwie tego warto wiedzieć znacznie więcej na ten temat. Speed test jest oczywiście tym narzędziem, które pozwala upewnić się, czy dysponowana przepustowość łącza jest zgodna z tym, za co płaci się od każdego miesiąca. Biorąc pod szczególną uwagę, że wydatek ten jest na ogół w granicach 40 - 80 zł, warto. Tym o wiele bardziej w dzisiejszych, niełatwych z powodu ciągle rosnącej inflacji czasach.

Jaki typ informacji o łączu zdobędziesz z pomocą właściwie wykonanego speed testu?

 • download - szybkości pobierania danych,
 • upload - prędkości przesyłania danych,
 • Jitter - zmienności opóźnienia,
 • ping - opóźnienia.

Wszystkie te wspomniane tu parametry w otwarty sposób przekładają się na możliwość diagnostyki szybkości posiadanego łącza, a w takim razie stwierdzenie, czy w istocie operator wywiązuje się z tego, co obiecał w ramach umowy usługi. W tym naturalnie zawiera się podstawowy sens istnienia oraz możliwości wykonania testów szybkości Internetu. Niemniej jednak, by zdołać lepiej zinterpretować otrzymany wynik, należałoby trochę więcej wiedzieć na temat pojedynczych parametrów.

Czym jest download - prędkość ściągania danych?

Główną informacją jest to, że szybkość pobierania danych jest tym, co ma w największym stopniu odczuwalny wpływ na wygodę użytkowania sieci internetowej. Drugą istotną wiadomością - głównie w kontekście rozpatrywania wyników speed testu będzie jednostka miary tej wartości. Przeważnie są to wartości podawane w megabitach na sekundę (Mbit/s), a im wyższy wynik ujrzysz po wykonaniu testu szybkości - tym poprawniej, ponieważ to przekłada się na prędkość wczytywania stron internetowych www.

Na co wpływa wysoka szybkość pobierania danych?

 • pobieranie plików z zewnętrznych serwerów,
 • przeglądanie stron internetowych,
 • odtwarzanie wszelkich materiałów wizualnych,
 • korzystanie z serwisów streamingowych,
 • wymiana danych z serwerami backupu.

Użytkownik sieci internetowej ma prawo być zadowolony, gdy wytwarzana szybkość jest na poziomie 100 Mb/s. Smutną wiadomością jest to, iż niejednokrotnie test prędkości rozwiewa nasze wątpliwości - pokazując dużo gorszy wynik.

Upload - czym jest prędkość przekazywania danych?

Tutaj mamy do czynienia z taką samą jednostką miary, jak w wypadku download. Różność polega na tym, czego dotyczy. Jeśli należysz do youtuberów, czy też jesteś postacią dzielącą się rozmaitymi swoimi publikacjami w sieci - tak zwany upload będzie miał dla Ciebie praktyczne znaczenie. W to wchodzi także przerzucanie dokumentów, czy zdjęć do chmury. Podobnie osoby, jakie w wielu przypadkach muszą wysłać wiadomości e-mail razem z dużo ważącym załącznikiem - powinny mieć oko na ten parametr. Statystyki wskazują, że 30 Ms/b jest zadowalającą prędkością wysyłania danych dla pospolitego internauty.

Zmienności opóźnienia - czym jest jitter?

Ten istotny w ramach testu prędkości parametr jest ujmowany w milisekundach. Odpowiada on za określenie zakłóceń występujących podczas wysyłania danych. Transmisje, lub również gry online mogą znacznie stracić na swej płynności, jeżeli pojawia się niestabilność w tych zakłóceniach. Do zapamiętania jest tutaj przede wszystkim to, iż im niższy jitter w wynikach testu prędkości - tym poprawniej dla Ciebie, jako użytkownika sieci internetowej.

O czym mówią opóźnienia tzw. ping?

Mówiąc najprościej - ping to parametr określający czas reakcji pomiędzy wysłaniem zapytania do serwera, a pozyskaniem odpowiedzi. Jest podawany w milisekundach (ms). Tu jednakowo, jak w przypadku parametru jitter - im mniejszy wynik zdobędziesz, tym lepiej. Ping pokazuje wtedy, że odpowiedź na zapytanie posłane do serwera jest krótsza. Jeśli wynosi od 10 - 20 ms - nie powinieneś narzekać. Na duże utrudnienia podczas oglądania filmu online, czy grania w sieci masz prawo liczyć, gdy wartość ping jest w okolicach 50 ms. To powinno zmotywować do głębszego zaznajomienia się z zagadnieniem.

Czy wyniki speed testu są prawdziwe?

Nie można niemniej jednak przejść dalej, bez uzmysłowienia sobie jak niesłychanie wiarygodna jest jakość pomiaru dla danej szybkości działania sieci internetowej. W końcu w wypadku niezadowalających wyników, jesteśmy w stanie użyć ich jako podstawy do roszczeń względem swojego dostawcy Internetu. Warto więc posiadać pewność, co do ich wiarogodności. Tę pewność są w stanie dać wyłącznie wiarygodne testy prędkości, takie jak: https://testujpredkosc.pl/speedtest. Z racji tego, iż jest ich w internecie coraz więcej - należałoby skorzystać z tego odnośnika. Ewentualnie, poprawnie jest zrobić rozeznanie na temat tego, jakie inne speed testy są godnymi zaufania narzędziami do mierzenia danych. Oczywiście na www. wiarygodność wpływa również sama poprawność wykonania takiego testu.

W jaki sposób zrealizować test prędkości Internetu we właściwy sposób?

W największym stopniu rzeczywisty oraz dokładny wynik uzyskasz wtedy, kiedy zadbasz przed zrealizowaniem testu o stabilność połączenia. Masz prawo to uzyskać bezpośrednio podłączając pecet do modemu z wykorzystaniem kabla Ethernet. Jeśli zdecydujesz się na test szybkości Internetu w trakcie połączenia WiFi musisz się liczyć z mniejszą miarodajnością wyników speed testów. Wynika to z faktu obecności licznych składników, jakie w danym czasie mogą wpływać na ten o wiele bardziej wrażliwy typ podłączenia do netu.

Co trzeba zrobić, aby test prędkości Internetu był możliwie jak najbardziej miarodajny?

 • Upewnij się, czy w tle nie ściągają się pliki do aktualizacji systemu - co zdołałoby realnie wpływać na wiarygodność testu prędkości.
 • Dezaktywuj program antywirusowy na czas wykonania pomiaru, albowiem niektóre z tych systemów zabezpieczeń mają negatywny wpływ na wynik badania.
 • Koniecznie odłącz router WiFi od sprzętu rodzaju bridge (stacja bazowa).
 • pewnij się, czy wersja przeglądarki z poziomu której będziesz dokonywać pomiaru jest zaktualizowana.
 • W przeglądarce, z jakiej będziesz dokonywać speed testu ma pozostać jedynie karta, która tego dotyczy - resztę należy zamknąć.
 • Jeśli test szybkości będzie wykonywany na laptopie - koniecznie podłącz prąd, inaczej wynik może być zaniżony nawet o 30%(!)
 • Upewnij się, że wyłączyłeś wszelkie programy nim zaczniesz test - VPN, funkcjonujące w tle i tak dalej.
 • Jeżeli do stacji bazowej (bridge) są podłączone też inne urządzenia (np. konsola) - także należy je odłączyć.

Te czynniki są niezbędne do tego, by zdobyć do granic możliwości wiarygodne i miarodajne wyniki w ramach testu szybkości - z ich pomocą stworzysz świetną bazę do speed testu.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć zanim przeprowadzisz speed test?

Niemniej jednak perfekcyjnie przygotowane warunki pomiarowe nie spełnią swojej roli, jeżeli narzędzie, którego będziesz używać do wykonania testu będzie pozostawiało dużo do życzenia. Możliwość wcześniejszego zaznajomienia się z rozmaitymi dostępnymi narzędziami zdecydowanie zwiększy szansę na uzyskanie wyników zgodnych z rzeczywistością. Poszukuj narzędzia prostego w obsłudze i dostępnego na wielu systemach.

Jakich funkcji poszukiwać w godnych zaufania testach prędkości sieci?

 • wskaźnik sygnału,
 • informacje o chwilowo używanej sieci,
 • wykres wyników.

Jeżeli zgodność poszczególnych pomiarów jest na pułapie 5-8% w warunkach nieobciążonego łącza, to musisz być usatysfakcjonowany z tych wyników. Chociaż istnieje wybitnie dużo gratisowych wersji testów prędkości, to jeżeli zależy Tobie na pewnych oraz możliwie jak najbardziej rzeczywistych wynikach - dobrze jest zainwestować w certyfikowany program.

Warto także zwrócić szczególną uwagę, że nie jest dobrym rozwiązaniem używać w Polsce speed testów z innych państw. Zwłaszcza, jeśli mowa o tych dalekich od nas geograficznie. Wynik pozyskany w ten sposób będzie w niemal każdym wypadku mało wiarygodny oraz bezużyteczny, z powodu licznych elementów, jakie mogą wpłynąć na jego deformację.

TV przez Internet oraz różne usługi multimedialne

Nie wyobrażasz sobie dnia bez Internetu? Wykorzystujesz go do pracy? Może pomaga Ci w nauce? Chcesz mieć pewność, że nie zawiedzie? Masz dość niestabilnego i wolnego łącza, które przestaje działać w najmniej oczekiwanym momencie? Nowoczesny Internet Airmax to oferta odpowiednia dla Ciebie. Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe doświadczenia związane z korzystaniem z Internetu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz mieć pewność, że Twoje działania w sieci nabiorą nowej jakości. Zyskasz możliwości, których kiepskie łącze po prostu Ci nie daje.

Pakiety dopasowane do potrzeb

Internet Airmax to zaawansowana oferta i elastyczny pakiet - możesz korzystać z wielu serwisów multimedialnych, chociażby TV przez Internet. Wiemy, że różni użytkownicy mają rozmaite potrzeby i preferencje. Jedni szukają programów kulinarnych, drudzy nastawiają się na te o charakterze sportowym. Jeszcze innym zależy przede wszystkim na bajkach dla dzieci. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz wybrać taki pakiet, który jest dla Ciebie w najwyższym stopniu trafny. Internet Airmax to możliwość bezproblemowego oglądania tego, co sprawi Tobie bądź Twoim bliskim prawdziwą przyjemność.

Umowa chroniąca Klienta

U wielu dostawców możesz zaopatrzyć się w Internet z telewizją. Różnice w dogodnych pakietach dotyczą zarówno programów, jak i dodatków do nich. Biorąc to pod uwagę, przed podpisaniem umowy nieodzowne jest dokładne zapoznanie się z regulaminem serwisu, który znajdziecie na stronie dostawcy. Zwróć uwagę na takie elementy jak chociażby te dotyczące okresu umowy, dostępnych pakietów, czy ilości dostępnych opcji. Nie bez znaczenia jest także trwająca promocja. Wiemy, że wiele osób nie ma w zwyczaju czytania parafowanych umów. Dlatego o tym przypominamy. Pracujemy uczciwie podchodząc do każdego kontrahenta. Wszystkie zapisy znajdujące się w umowach są nadzwyczaj przejrzyste i zrozumiałe. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi pracownicy ochoczo odpowiedzą na pojawiające się pytania. Wszystko po to, by każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w stu procentach zadowolony.

Jakie walory ma Internet z telewizją Airmax?

Jesteśmy świadomi tego, że szybkość łącza w przypadku wielu dostawców nie jest zadowalająca. W efekcie użytkownicy muszą mierzyć się z bardzo wolnym pobieraniem plików. Też ich wgrywanie wymaga dużej cierpliwości i czasu. Wychodząc vis-a-vis potrzebom i oczekiwaniom kontrahentów oferujemy rozwiązania, które zadowolą nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Telewizja i Internet od firmy Airmax to interesująca oferta - możesz nie tylko pobierać błyskawicznie i wgrywać dane, niezależnie od wielkości plików. To też stabilne i szybkie łącze, które nie jest spotykane w przypadku LTE i Internetu mobilnego. To oznacza, że jeżeli zdecydujesz się skorzystać z przygotowanej przez nas oferty, możesz raz na zawsze zapomnieć o komplikacjach ze stabilnością łącza. Nie będziesz musiał martwić się zmianą prędkości pobierania i wysyłania danych, zapomnisz, czym jest zrywanie połączenia. Wszystko będzie odbywało się płynnie i bez problemów.

Zgłoś się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat obszernej gamy usług multimedialnych, chociażby serwisów społecznościowych. Z radością pokażemy Ci szczegóły naszej oferty. Jeśli coś będzie niejasne, gruntownie to objaśnimy, odpowiadając na wszystkie pojawiające się pytania.

Jeśli interesuje Cię Internet o szybkości większej, niż 100 Mb, idealną opcją będzie dokupienie routera z portem 1000 Mb/s bądź wyższym. To dzięki temu będziesz miał pewność, że uda Ci się uzyskać prędkość, jaką obiecujemy.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to rzeczywiście nowoczesne rozwiązanie - to w szczególności brak jakichkolwiek problemów, jeżeli chodzi o filmy w rozdzielczości Ultra HD, czy transfer. To też zawsze stabilna prędkość, czy dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań. W Airmax jest inaczej, niż w dostępie do Internetu w telefonie - tutaj zyskujesz znacznie więcej, w szczególności ultra szybki Internet, bez względu na to, jakie są warunki atmosferyczne, czy przeciążenia sieci. Airmax to gwarancja internetu, który nie ma żadnych, nawet najmniejszych limitów i ograniczeń. Możesz oglądać wszystko, co chcesz - ulubione seriale, czy filmy, kibicować drużynom sportowym, czy odbierać, czy też wysyłać pliki, nie martwiąc się o jakiekolwiek limity. Nie musisz nawet czekać na upload plików, albowiem wszystko dzieje się błyskawicznie na kilku urządzeniach równolegle i w tym samym czasie! Airmax to oferta, która jest wprost stworzona dla domu oraz dla firm. To rozwiązanie sprawdzi sie wszędzie - w każdym biznesie. Przetestuj ultraszybkie Wi-Fi Airmax we Wrocławiu i ciesz się internetem! Odezwij się do nas, jeżeli potrzebujesz więcej informacji. Najlepiej przekonać się o jego działaniu, decydując się na bezpłatny test w firmie bądź w domu - przetestuj Internet Airmax przez 30 dni.

Jakim sposobem Internet zmienił naszą codzienność?

Przez ostatnie lata Internet stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości, przez co trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez niego - zarówno, jeżeli chodzi o naukę jak i rozrywkę. Zdecydowana większość z nas korzysta z sieci na co dzień. Za sprawą Internetu możemy pracować, a także się rozwijać. Możliwości, jakie nam daje są praktycznie nieograniczone. To naturalnie dzięki dostępowi do sieci bez limitu, możliwe jest komunikowanie się z rozmaitymi ludźmi na całym świecie, rozwijanie umiejętności, przesyłanie plików, czy filmów i ich oglądanie. Jesteśmy w stanie kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi przebywającymi w całkowicie innej części kuli ziemskiej. Jesteśmy w stanie pracować dla firm, które znajdują się wiele tysięcy kilometrów od nas. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pośrednictwem Internetu się kształcić. Wystarczy zdecydować się na kurs internetowy, których obecnie jest wiele. By było to możliwe, wypada dysponować łączem o odpowiedniej prędkości oraz stabilności. W przeciwnym razie pojawią się trudności. Najczęściej, osoby, które nie czują się dobrze w zagadnieniach technicznych, mają także trudności z wyborem właściwego łącza - nie są po prostu świadome, co w ich przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem. Skutkiem tego oferta Airmax to opcja, która wychodzi vis-a-vis oczekiwaniom - pomagamy klientom i umożliwiamy błyskawiczny i trafny dobór usług. Dopasowujemy formę połączenia z siecią indywidualnie, uwzględniając także lokalizację, właśnie dlatego taka oferta możliwa jest też we Wrocławiu. To nie wszystko - decydując się na naszą propozycję, możesz także sprawdzić prędkość Internetu, czas obowiązywania umowy, ceny oraz aktualne promocje, czy zniżki u różnych firm. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z opisującej nas oferty, możesz mieć pewność, że wybierasz Internet, którego prędkość i stabilność pozwoli Ci na podejmowanie w sieci rozmaitych działań. Bez problemu będziesz mógł rozmawiać przez komunikatory, widząc osobę znajdującą się po drugiej stronie ekranu. Weźmiesz udział w rozmaitych kursach, przeczytasz różnorodne artykuły. Działanie łącza będzie niezawodne.

Internet Airmax to znacznie więcej - nie tylko telewizja przez Internet i dostęp do wielu multimedialnych rozwiązań, ale także wiele pakietów do wyboru. Jesteśmy niesłychanie elastyczni. Jesteśmy świadomi tego, że rozmaite osoby mają różnorodne preferencje i potrzeby. Skutkiem tego pakiety tworzymy tak, by każdy miał szansę odszukać wśród nich ten najlepszy dla siebie. Bez względu na to, co kochasz i czego oczekujesz, możesz mieć pewność, że nasza oferta Cię nie rozczaruje. Jesteśmy firmą, której możesz śmiało zaufać. Dostarczamy niesłychanie szybki Internet, który jest dobry nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, zyskasz łącze, które da Ci kolosalne możliwości.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę?

Dostarczamy wysokiej jakości Internet. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług na tym polu. Świetnie zdajemy sobie sprawę z wymogów i oczekiwań kontrahentów, starając się tak tworzyć ofertę, by była ona satysfakcjonująca. Decydując się na naszą ofertę możesz mieć pewność, że zyskasz niesłychanie wiele - nie tylko telewizję i telefonię internetową, ale przede wszystkim symetryczny Internet światłowodowy o kolosalnej przepustowości. W związku z tym, nasza idealna oferta to przede wszystkim brak ukrytych kosztów, optymalizacja oferty pod kontrahenta i umowa na czas nieokreślony. Nie musisz martwić się tym, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, nie będziesz mógł zerwać umowy. Wiemy, że wielu kontrahentów obawia się umów czasowych. Łączy się to na ogół z brakiem możliwości ich rozwiązania. Jesteśmy świadomi, że zdarzają się rozmaite sytuacje losowe, które mogą skłonić użytkowników Internetu do zerwania umowy. Skutkiem tego zdecydowaliśmy, że umowa na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Ufamy naszym kontrahentom i wiemy, że nie chcą nas oszukać. Nie używamy w umowach zapisów mogących działać na niekorzyść kontrahentów. Każdy użytkownik, który zdecyduje się na skorzystanie z naszego Internetu światłowodowego może liczyć na konkretne korzyści - chodzi między innymi o zewnętrze IP, które jest nieodpłatne, możliwość łączenia się z każdą siecią na świecie i symetryczne łącze, które umożliwia taką samą szybkość wgrywania plików, jak ich ściągania). Klienci decydujący się na nasze usługi otrzymują znacznie więcej - na przykład programy w jakości HD, 3D, bezpłatny multiroom oraz inteligentną nagrywarkę. Oprócz tego, po zdecydowaniu się na telefon stacjonarny, można liczyć też na możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych, czy gratisowe rozmowy w sieci (wieczorem). To najpoprawniej przedstawia, jak atrakcyjną mamy ofertę. Za dodatkowe opcje nie pobieramy żadnych opłat. Tym, co odróżnia nas od konkurencji jest też przychylna klientom polityka cenowa. Kształtujemy ją tak, by z naszych usług mogły skorzystać osoby o rozmaitym statusie materialnym. Kierujemy swoją ofertę zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zawsze pracujemy sprawnie, spory nacisk kładąc na dotrzymywanie ustalonych z kontrahentami terminów. Skutkiem tego nie musisz martwić się tym, że z szybkiego Internetu zaczniesz korzystać później niż zostało to uzgodnione.

Jeśli zaliczasz się do osób, które mają dość niedziałającego Internetu, chcesz korzystać ze stabilnego i przede wszystkim szybkiego łącza, które daje Ci wiele możliwości, zależy Ci na tym, by podpisana z dostawcą umowa była jasna, przejrzysta i zrozumiała, nie czekaj. Proponowana przez nas oferta jest jak najbardziej dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów. Zaufaj właśnie nam, a przekonasz się, że Internet może działać błyskawicznie i bez problemów. Gorąco zapraszamy!

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 12019
Hunter
Jestem klientem sieci internetowej AirMax od dłuższego czasu i śmiało polecam ich usługi. Ich szybki i niezawodny internet sprawia, że moja praca online jest szybka i przyjemna. AirMax oferuje szeroką gamę planów internetowych, które odpowiadają różnym potrzebom i budżetom, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Dodatkowo, ich obsługa klienta jest miła i wyrozumiała - zawsze pomocni i gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania. Co więcej, AirMax regularnie aktualizuje swoje usługi, aby zapewnić najnowocześniejsze technologie, takie jak światłowody, które zapewniają jeszcze większą prędkość i stabilność połączenia. To naprawdę sprawia, że są wyróżniają się na tle innych dostawców internetu. Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy internetowego z doskonałym wsparciem technicznym i konkurencyjnymi cenami, to AirMax jest dla Ciebie. Dołącz do nich i ciesz się szybkim, niezawodnym internetem, który zapewni Ci doskonałe doświadczenie online.
Gabriel
Muszę Wam powiedzieć, że jestem klientem AirMax i są mega cool! Ich internet to prawdziwy power-up dla mojego życia online. Zero zacięć, mega szybkość - jakby to był czarodziejski świat gier! A jeśli chodzi o plany, to mają opcje dla każdego - od hardcore'owych graczy po zatopionych w YouTube'ie jak ja. A co najważniejsze, ich obsługa klienta to naprawdę ekipa z klasą. Zawsze pomocni, odpowiadają na pytania błyskawicznie. Wiem, że może brzmię jak reklama, ale serio, AirMax jest na fali! Jeśli chcecie czuć się zaopiekowani, to dołączcie do AirMax i zobaczcie, jak wyróżniają się na tle innych. Trust me, nie pożałujecie!
Santiago
Będąc informatykiem w urzędzie, jestem bardzo zadowolony z usług, jakie otrzymuję od AirMax. Dostarczają nam niezawodne i szybkie połączenie internetowe, co jest niezbędne do efektywnej pracy i obsługi naszych systemów. AirMax zapewnia nam stabilne połączenie, które jest kluczowe dla naszych codziennych operacji. Bez względu na to, czy przesyłamy duże pliki, korzystamy z aplikacji online czy prowadzimy wideokonferencje, możemy polegać na AirMax w zakresie niezawodności i prędkości. Dodatkowo, ich wsparcie techniczne jest naprawdę profesjonalne i pomocne. Kiedy napotykamy na jakiekolwiek problemy, zespół AirMax reaguje szybko i skutecznie, aby pomóc nam je rozwiązać. Ich wiedza i zaangażowanie są bezcenne dla naszego urzędu.
Harper
Jako proboszcz i zadowolony klient sieci internetowej Airmax, gorąco polecam ich usługi wszystkim parafianom i mieszkańcom. Airmax to nie tylko niezawodne i szybkie połączenie internetowe, ale również narzędzie, które umożliwia nam poszerzanie naszej wiedzy, pogłębianie naszej wiary i umacnianie więzi społecznych. Dzięki dostępowi do treści religijnych, modlitw i katechez online, możemy pogłębiać naszą duchowość i rozwijać naszą relację z Bogiem. Airmax jest również doskonałym narzędziem komunikacji, które pozwala nam na łatwy kontakt z naszymi parafianami, organizację wydarzeń oraz dotarcie z przesłaniem nadziei do szerszego grona odbiorców. Niech Airmax stanie się wspaniałym wsparciem naszej duchowej społeczności, zapewniając nam dostęp do wartościowych zasobów.
Sebastian
AirMax to prawilna firma, która oferuje niezrównaną jakość i innowacyjność w dziedzinie sprzętu sieciowego. Ich produkty są absolutnie nowatorskie i sprawiają, że jakość pracy związana z siecią staje się niezwykle efektywna i satysfakcjonująca. Nie ma wątpliwości, że zakup zestawu od tej sieci jest naprawdę warty swojej ceny. Pomimo pewnej kaucji, jest to tylko formalność, aby zapewnić, że sprzęt jest odpowiednio chroniony. W zamian otrzymujesz urządzenie, które przewyższa oczekiwania pod każdym względem. Wystarczy spojrzeć na recenzje użytkowników, którzy cieszą się niesamowitymi osiągami i niezawodnością sprzętu. Jeśli chodzi o konfigurację, operator stawia na swoich klientów. Daje Ci możliwość samodzielnego skonfigurowania urządzenia, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem. To dobra okazja do nauki i poszerzenia swojej wiedzy technicznej. Istnieje także dostęp do obszernej dokumentacji i zasobów online, które pomogą Ci w instalacji i konfiguracji. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią niezależność i chcą poznać technologię sieciową bliżej. Co do jakości wykonania, możemy być pewni, że AirMax dba o każdy detal. Ich sprzęt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniających trwałość i niezawodność. To solidne i profesjonalne urządzenie, które wygląda niezwykle elegancko i nowocześnie. Jeśli miałeś problemy z instalacją, zawsze warto zwrócić się o pomoc do wsparcia technicznego AirMax. Ich specjaliści są przygotowani, by udzielić Ci profesjonalnej pomocy i rozwiązać wszelkie problemy, z którymi możesz się spotkać. Instrukcje i dokumentacja są dostępne, aby ułatwić Ci proces montażu i konfiguracji. Wszystko, czego potrzebujesz, to skonsultować się z odpowiednią osobą, a otrzymasz fachowe wsparcie. Operator stawia na jakość, innowacyjność i satysfakcję klienta. Jeśli szukasz niezawodnego i zaawansowanego sprzętu sieciowego, nie możesz przejść obojętnie obok ich produktów.
David
W siedzibie naszej firmy zdecydowaliśmy się na tą sieć, bo dali radę z naszym mega zapotrzebowaniem na neta, zwłaszcza do wrzucania naszych fajnych produktów online. Przedtem byliśmy z Play, ale oni niestety nie dawali rady naszym wymaganiom. Dopiero ten operator nas odkupił. Super ekstra jest to, że mamy teraz szybkie łącze w obie strony. Po miesiącu dostaliśmy nawet maila, że za free podnieśli nam prędkość. To dopiero serwisko dla klientów! Serio, polecam Airmax, bo zarówno technologia, jak i obsługa są na wysokim poziomie.
Maverick
Kiedyś miałem szansę skorzystać z tej sieci w wersji bez umowy (PrePaid) i naprawdę byłem mega zadowolony z jakości usług, które oferowali. Ale trzeba mieć na uwadze, że opinie niepodpisanych ludzi w sieci nie zawsze są wiarygodne. Wiele z tych opinii może być fejkowe albo pochodzić od osób, które nigdy nie mieli do czynienia z Airmaxem. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o internetowym Airmaxie, to polecam nie polegać tylko na anonimowych forach jako główne źródło informacji. Jest sporo bardziej solidnych i oficjalnych źródeł, jak na przykład strona internetowa Airmaxa, gdzie można znaleźć aktualne dane na temat oferty i działania tego dostawcy.
Harper
Podczas przeglądania ocen tego ISP w roku 2023, jestem bardzo zadowolony z faktu, że ta firma zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce. Po zapoznaniu się z różnymi opiniami na temat Airmax.pl, dostrzegłem tylko niewielką liczbę negatywnych komentarzy. Niemniej jednak, osobiście uważam, że większość tych recenzji została napisana przez konkurencję i nie odzwierciedla prawdziwej jakości usług oferowanych przez Airmax. Mam solidne podstawy do takiego przekonania, gdyż od lat korzystam z ich światłowodowej usługi AirFiber i jestem niezwykle zadowolony z jakości, jaką zapewniają. Gdyby ktoś z Dolnego Śląska zapytał mnie o polecenie usługi internetowej, bez wahania wskazałbym Airmax jako moją pierwszą opcję. Prędkość połączenia utrzymuje się na imponującym poziomie około 15 Gb, bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów.
Willow
Oferta tego operatora jest naprawdę super atrakcyjna. Co mnie zdumiewa, to te skrajne opinie, które można znaleźć w internecie na temat Operator.pl, bo są zupełnie różne od mojego własnego doświadczenia. Dodatkowo, na tej stronie można zobaczyć mapę nadajników Operatora, co świadczy o szerokim zasięgu tej firmy. Należy również zauważyć, że system Operatora stale się rozwija i ulepsza. Chciałbym podkreślić, że sam korzystam z zestawu Operatora, który ma dodatkową zewnętrzną antenę, co pozwala mi cieszyć się jeszcze silniejszym sygnałem. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową Operatora, żeby dowiedzieć się o cenach usług internetowych. Tam znajduje się dokładny cennik. Naprawdę polecam każdemu samodzielne sprawdzenie, jak świetnie wycenione, mega szybkie i stabilne są usługi Operatora. Szczerze uważam, że jeśli mówimy o jakości usług internetowych od Operatora Wrocław i ich cenie, to nie ma obecnie nic lepszego na rynku (przynajmniej moim zdaniem). Test prędkości łącza od Operatora, a także innych, tylko potwierdza, że połączenie jest naprawdę super szybkie!
Levi
Prawie rok temu rozpoczęła się moja przygoda z firmą Airmax Opole. Wcześniej przeglądałem pewne forum poświęcone dostawcom usług internetowych. Szukałem informacji o dostępności Airmax Internet, ponieważ miałem problemy z zasięgiem w moim bloku mieszkalnym. Niestety, nie znalazłem tam rzetelnych informacji na temat zasięgu Airmax Internet, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Jednak okazało się, że nie było to takie ryzykowne. Najpierw zakupiłem Airmax Internet na telefon w formie przedpłaconej, bez żadnych zobowiązań, na okres 4 miesięcy. Aktywowałem Airmax Internet na swoim smartfonie i odkryłem, że mogę skorzystać z darmowego okresu próbnego trwającego jeden dzień, jeśli dobrze pamiętam. To było naprawdę świetne! Teraz korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz światłowodowego internetu w mojej firmie. Jeśli chodzi o koszty, ceny Airmax Internet są naprawdę przystępne. Zdecydowanie polecam zamówienie zestawu Airmax Internet z routerem od razu. Firma oferuje różne zestawy, a ja mam zestaw działający w standardzie 802.11a - 5 GHz, specjalnie dla klientów z Opola.

Airmax Internet Opinie

Miles
Posiadamy światłowód dostarczany przez Airmax. Nasza liczna rodzina składająca się z sześciu osób korzysta z tej usługi. W dni wolne od pracy praktycznie wszyscy korzystamy z sieci jednocześnie. Regularnie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix czy Disney+. Miało to wpływ na nasze wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetowego. Jednak Airmax spełnił wszystkie nasze, nawet nietypowe, oczekiwania. Otrzymaliśmy ofertę, która nie pozostawia nam miejsca na jakiekolwiek skargi. Chciałbym podkreślić doskonałą komunikację z zespołem Airmaxa. Współpraca z firmą Airmax Internet to czysta przyjemność! Zawsze możemy porozmawiać z wyjątkową specjalistką. Jeśli ktoś zastanawia się nad kosztami światłowodu od Airmaxa, cennik jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej firmy. Ceny są znacznie bardziej korzystne niż u konkurencji, a w dzisiejszych czasach wszelkie oszczędności są mile widziane. Nawet u największych operatorów nie znaleźliśmy tańszej oferty światłowodu. Z całego serca polecamy! Rodzina z Bolesławca.
Nathan
Korzystam z usług Airmax Internetu, który wykorzystuje technologię światłowodową. Jako freelancer pracujący zdalnie, potrzebuję wielu urządzeń do wykonywania mojej pracy i muszę przyznać, że Airmax spełnia wszystkie moje potrzeby bez żadnych trudności. Porównywanie tego dostawcy z innymi popularnymi dostawcami światłowodowymi w kraju nie ma sensu. Jeśli jesteście zainteresowani działaniem internetu Airmax, gorąco zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony firmy, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Jeśli szukacie prawdziwych opinii na temat Airmax, zdecydowanie polecam szukać ich tam. Dodatkowo, warto skontaktować się z nimi i poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania ich usług przed podpisaniem umowy. Osobiście miałem okazję skorzystać z darmowego okresu próbnego trwającego przez 2 tygodnie, co pozwoliło mi ocenić, czy spełnia moje oczekiwania.
Brooklyn
Według mnie, nie ma lepszej oferty w Airmax Wrocław jeśli chodzi o ceny pakietów internetowych (no, to jest moje subiektywne zdanie). Airmax ma mega fajne warunki, naprawdę! Ale czemu, kurczę, na forach opinie są tak różne? Jak ktoś chce znać ceny internetu w Airmax, to spoko, na ich oficjalnej stronie jest cennik. Tam też jest mapa nadajników Airmax, która pokazuje, że mają zasięg spory i cały czas rośnie. PS. Ja osobiście mam zestaw internetowy z anteną zewnętrzną, bo chciałem wzmocnić sygnał. Polecam spróbować i przekonać się samemu, jakie są połączenia z Airmax - test prędkości internetu to potwierdzi, że łączą się szybko i są solidne!
James
W naszym zespole zdecydowaliśmy się skorzystać z usług internetowych dostarczanych przez firmę Airmax, aby zwiększyć przepustowość łącza i umożliwić efektywne prezentowanie naszych rozwiązań online. Wcześniej testowaliśmy usługi operatora Play, jednak nie spełniły one naszych oczekiwań, typowych dla rynku polskiego. Dopiero oferta Airmax okazała się odpowiednia dla naszych potrzeb. Obecnie korzystamy z wyjątkowo szybkiego i stabilnego połączenia. Dodatkowo, otrzymaliśmy miłą niespodziankę w postaci jeszcze większej prędkości przesyłania danych, co świadczy o trosce firmy o zadowolenie swoich klientów. Z pełnym przekonaniem polecamy zarówno usługi, jak i firmę Airmax.
Athena
Dla mnie Airmax najbardziej jasne i proste zasady dla nowych klientów, testowałem za darmo, nic nie zapłaciłem. Po skończonym testowym okresie, jak się zdecydujesz oddać zestaw, masz dwie opcje. Albo możesz go wysłać pocztą albo kurierem na adres Airmaxa, który jest na ulicy Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole. Druga opcja to osobiście dostarczyć zestaw pod ten sam adres. Nie zapomnij dorzucić numeru swojego konta bankowego, żeby operator mógł zwrócić ci kaucję za sprzęt. Jak już oddasz, to dostaniesz kasę przelewem na to konto.
Isla
Airmax to naprawdę świetna firma, która nadal rządzi jako główny dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Wszystko to wynika z analizy ocen dotyczących Airmax Internetu w 2023 roku. Oczywiście, zdarzają się niektóre negatywne opinie na temat airmax.pl, ale nie przejmuj się nimi! Są one po prostu inspirowane przez zazdrosną konkurencję. Ja sam od kilku miesięcy korzystam z mega fajnej usługi światłowodowego Airmax Internetu AirFiber w moim bloku. I co najważniejsze, gdyby ktoś z Wrocławia zapytał mnie o światłowód, natychmiast bym polecił Airmax jako pierwszą opcję. Prędkość przesyłu danych jest na niesamowitym poziomie około 15 Gb, a co najważniejsze, nie trzeba się martwić o żadne dodatkowe kable. To naprawdę wygodne!
Cooper
Minęło już prawie rok od zawarcia umowy, więc śmiało mogę powiedzieć, że Airmax Internet zbiera same pochwały i jest absolutnie niezrównany. Do tej pory nie napotkaliśmy żadnych problemów. Nasze systemy informatyczne działają jak w zegarku - zarówno komputery, systemy automatyzacji, jak i monitorowanie wideo. Jeśli porównamy to z innymi dostawcami, Airmax wypada o wiele lepiej. Jeśli potrzebujesz Internetu dla swojego biznesu, to serdecznie polecamy. Pozdrawiamy!
Abigail
Nie znałem airmax przed moim ostatnim dostawcą. Moja wiedza opierała się na recenzjach firmy z internetu. Stwierdziłem, że są one realistyczne i dokładne, więc podłączyłem się do sieci. W propozycji, którą otrzymałem, obiecano mi szybką taryfę 900 Mb i rzeczywiście została ona zapewniona. Mieszkam w małym mieście (Bolesławiec) i internet airmax działa u mnie idealnie przez cały dzień bez żadnych problemów. Prędkość połączenia odpowiada dokładnie przedstawionym warunkom, sprawdzam czasem speedomat. Podłączenie airmax internet było ekspresowe; wszystko poszło gładko. Gorąco polecam korzystanie z tej usługi, bo dostaje się tu wszystko, czego się potrzebuje.
Michael
Według recenzji airmax.pl w 2023 roku, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Natknąłem się również na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości są one pisane przez konkurencję. Sam mam internet światłowodowy Airmax w mieszkaniu od kilku miesięcy i jeśli miałbym polecić jakiegokolwiek dostawcę światłowodów we Wrocławiu (co jest bardzo trudne, bo jest tyle dostępnych opcji), to byłby to właśnie Airmax. Prędkość danych utrzymuje się w okolicach 1 Gb - i to bez prowadzenia kabli!
Isaiah
Moje doświadczenia z Airmax Opole zaczęły się ponad rok temu. Wcześniej przeglądałem jakieś fora o tematyce internetowej i byłem zainteresowany znalezieniem informacji na temat zasięgu Airmax. Niestety nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji na temat usług tej firmy, więc postanowiłem zaryzykować i spróbować sam.... I jeśli mam być szczery, to wcale nie było to ryzyko, bo pierwszy miesiąc usługi wykupiłem przez telefon w opcji prepaid - bez zobowiązań - na 4 miesiące.
Mia
Polecam usługę internetową AIRMAX Opole. Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego internetu! Tę firmę tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można zadzwonić i zapytać o każdą sprawę. A jeśli wolisz pisać, możesz zalogować się na e-Bok. Unikalne dane do logowania AIRMAX są podane w umowie.
Christopher
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (np. prepaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Jednak nie jest dobrym pomysłem proste przeglądanie komentarzy osób, które nigdy nie podpisały umowy na usługę. Uważam, że większość komentarzy to bzdury opowiadane przez kogoś, kto ewidentnie nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informacje na temat Airmax internet, to nie powinieneś patrzeć na forum dla niezalogowanych użytkowników (NIE jest ono wiarygodne).
Jeremiah
Z usługami Airmax jestem związany od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax jest firmą godną polecenia; wykonuje usługę na wysokim poziomie i w stałej jakości. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne; nie licząc awarii po stronie tauronu. Ceny są adekwatne do osiąganych prędkości; to też jest ok. Naprawdę polecam ich.
Elijah
Korzystałem z internetu Airmax bez umowy (PrePaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Po prostu nie patrzcie na to co piszą w sieci osoby niepodpisane. Uważam, że prawie wszystko to bzdury opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy w życiu nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje Cię forum internetowe Airmax (zwłaszcza anonimowe), przeczytaj opinie tutaj, gdzie pisać mogą tylko zarejestrowani uzytkownicy.
Wyatt
Jestem klientem tej firmy od kilku lat. Najpierw kupowałem z Airmax internet do telefonu w opcji na kartę. Po przeprowadzce pod Opole, gdzie wszyscy operatorzy mieli problem z zasięgiem, Airmax zaproponował mi najpierw światłowód bez umowy, żebym mógł sobie bezpłatnie przez 2 tygodnie przetestować zasięg, prędkość, stabilność itp. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Do tego okazało się, że Airmax oferuje bezprzewodowy internet światłowodowy, co uratowało mój nowy dom i ogród przed wjazdem ciężkich maszyn. Jestem w 100% zadowolony, pozostali domownicy chyba też.
Carson
Z firmą Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Konsultanci bardzo mili, pomocni i doskonale rozeznani w oferowanych usługach. Nie ma się wrażenia jak na infoliniach dużych operatorów, że rozmawia się z kimś kto pracuje pierwszy dzień. Jeśli dla kogoś jakość obsługi klienta jest sprawą priorytetową, to szczerze polecam Airmax Internet. P.S. Można testować łącze za darmo chyba przez miesiąc, więc warto spróbować.
Easton
Bardzo polecam! Koszt abonamentu niski, a jakość od początku rewelacja. Wcześniej miałam tak słaby internet stacjonarny, że żeby cokolwiek zrobić na komputerze, musiałam sobie udostępniać internet z telefonu. AirMAX to kompletnie inna bajka. Mogę oglądać filmy w najwyższej rozdzielczości, gdy w tym samym czasie mój mąż (programista) pracuje na kilku urządzeniach, a w drugim pokoju synek ogląda bajki na Netflixie. Po roku nie zauważyłam pogorszenia prędkości czy obniżenia stabilności. Pracownicy biura obsługi klienta bardzo mili i pomocni. Kiedyś dzwoniłam późnym wieczorem w piątek i szybciutko odebrali (okazało się, że problem leżał po naszej stronie, nie AirMAX, co błyskawicznie zostało zdiagnozowane).
Raelynn
Najlepszy internet jaki jest w Opolu z książkowym supportem. Zanim zdecydowałem się na światłowód AirMAX granie w gry online czy obejrzenie czegokolwiek dłuższego bez przerywania (w przyzwoitej jakości, nie w formie pikseli) było niemożliwe. AirMAX to internet bez limitów, bezproblemowy i bezobsługowy. Polecam!
Ava
Byłam klientką firmy Airmax prawie 10 lat i ani razu nie miałam zastrzeżeń. Niestety, musiałam zrezygnować z internetu stacjonarnego w związku z przeprowadzką na północ Polski. Wprawdzie Airmax oferuje możliwość przeniesienia internetu do innej miejscowości, jednak poinformowano mnie, że w nowej lokalizacji mogłabym mieć spore problemy z zasięgiem. Bez problemu wypowiedziałam umowę. Pan na infolinii był bardzo miły i pomocny, chociaż de facto nie musiał, bo rezygnowałam z ich usług. Dziękuję za uczciwe podejście, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie i kupę lat współpracy 😊.
Eva
Operator godny polecenia. Mam już trzecią umowę i nie mogę powiedzieć złego słowa ani na jakość łącza, ani na kontakt z obsługą, ani na koszty. Patrząc na aktualny cennik internetu Airmax, to wychodzi sporo taniej niż u największych operatorów przy podobnych parametrach.
Eliana
Posiadam internet Air max od 2015 roku w domu, a od 2021 roku również w firmie. W obu miejscach radzi sobie bardzo dobrze. Air max to lokalny operator, ale jego usługi są na co najmniej europejskim poziomie. Cieszę się, że lata temu zaufałem małemu dostawcy, a nie wybrałem rynkowego giganta jak większość moich kolegów-przedsiębiorców.
Eliana
Bardzo dobra jakość połączenia, brak jakichkolwiek przerw w dostawie usług, przystępne ceny abonamentu i super promocje. Polecam AirMAX Internet! Cennik znajduje się na ich stronie, gdyby ktoś chciał porównać.
Gianna
Mamy z Airmax internet światłowodowy i jesteśmy bardzo zadowoleni z prędkości i stabilności łącza. Obsługa klienta 10/10, profesjonalna, zaangażowana i uprzejma. Za każdym razem, gdy potrzebowaliśmy pomocy, pan z obsługi od razu wiedział co robić i cierpliwie wszystko tłumaczył. Absolutnie nie czuliśmy się zbywani - nawet przy którymś z kolei telefonie tego samego dnia 😉. Szczerze polecam operatora Airmax i światłowód AirFiber!!
Oliver
Airmax światłowód opinie ma różne, niektóre bardzo mnie dziwią, bo w mojej firmie internet działa jak należy od pierwszego dnia po podłączeniu. Teraz (to już prawie rok) też chodzi super. Przez cały dzień transfery są wysokie, bez odczuwalnych spadków. Strony błyskawicznie się ładują, programy i aplikacje działają bezproblemowo, spotkania online przebiegają bez żadnych zakłóceń. Niezależne speed testy pokazują parametry takie jak w umowie, a czasem nawet wyższe. Ja polecam ten światłowód.
Ruby
Polecam Airmax Internet, zasięg mam taki jak nigdy. Nawet gdy mieszkałem w centrum Wrocławia internet nie chodził tak szybko. Strony od razu się ładują, platformy VOD działają bez problemu, żadnych pikseli ani przerw w trakcie seansu. Ping jest niski, więc można śmiało pograć. Testowałem łącze przy mocnym wietrze, ulewach, burzy i śnieżycy. Daje radę. Na początku miałem parę pytań, więc kilka razy rozmawiałem z obsługą techniczną i zawsze spotykałem się z pełnym profesjonalizmem.
Savannah
W 100% polecam Airmax. Cennik jedynie trochę wygórowany jak na lokalnego operatora, ale za to jakość internetu super, także po czasie, nie tylko na początku. Właśnie minął rok od podpisania pierwszej umowy. Internet śmiga o każdej porze dnia i nocy, nawet przy większej ilości podłączonych urządzeń. Panowie z obsługi technicznej bardzo mili, dostępni 24h/7. Nie ma co się zastanawiać, bierzcie okres testowy i sprawdźcie sami.
Natalie
Polecam AirMAX Internet, zestaw startowy sama bez problemu uruchomiłam, a specjalistką IT zdecydowanie nie jestem 😉. Ze zdalnego wsparcie technicznego korzystałam raz na samym początku i bardzo mi pomogli. W życiu nie wpadłabym na to, że mam przestarzały modem. Wymieniłam i wszystko mi działa Netflix, social media itp. Większych wymagań nie mam 😉. Polecam każdemu!
James
Internet rewelacja, każdemu polecam firmę Airmax! Zresztą ilość pozytywnych opinii tutaj i w Google mówi sama za siebie... Trochę bałem się o zasięg w mojej lokalizacji, bo każdy operator ma tutaj problem, ale zobaczyłem, że kilkanaście kilometrów od mojego domu znajdują się z Airmax nadajniki (mapa jest u nich na stronie). Internet działa świetnie, umowę można podpisać na czas określony lub nieokreślony, jak kto woli, ceny są adekwatne do jakości. P.S. Poproście o okres testowy. Jest darmowy i niczego się nie podpisuje, więc warto.
Mateo
W siedzibie naszej firmy zdecydowaliśmy się na tą sieć, bo dali radę z naszym mega zapotrzebowaniem na neta, zwłaszcza do wrzucania naszych fajnych produktów online. Przedtem byliśmy z Play, ale oni niestety nie dawali rady naszym wymaganiom. Dopiero ten operator nas odkupił. Super ekstra jest to, że mamy teraz szybkie łącze w obie strony. Po miesiącu dostaliśmy nawet maila, że za free podnieśli nam prędkość. To dopiero serwisko dla klientów! Serio, polecam Airmax, bo zarówno technologia, jak i obsługa są na wysokim poziomie.
Leah
Internet Airmax we Wrocławiu zapewnia niezawodne połączenie internetowe. Szybkie podłączenie i uruchomienie usługi dostępu do internetu są jej atutem. Wysoka przepustowość internetu jest oferowana w bardzo konkurencyjnej cenie. Parametry są stabilne, jakość usługi jest wysoka, a wsparcie techniczne solidne. Jeśli poszukujesz niezawodnego internetu we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim, zdecydowanie warto sprawdzić Airmax.
Sebastian
Po przeprowadzce z mieszkania do nowo wybudowanego domu, mieliśmy ograniczone opcje wyboru dostawcy internetu. Obawiałam się, że po wcześniejszym dostawcy UPC będziemy mieć słabe połączenie internetowe, i niestety tak się stało, gdy korzystaliśmy z LTE - po tygodniu nie mogliśmy w ogóle korzystać z internetu. Od miesiąca mamy internet od Airmax i nasze problemy się skończyły, a co więcej, nie byliśmy związani żadną umową. Zdecydowanie polecam!
Jaxson
Mam firmę Airmax od roku i pół i jestem w pełni zadowolony. Nie ma żadnych wahnięć w prędkości transferu, a połączenie jest niezawodne - brak przerw. Wykorzystuję je głównie do pracy w mojej firmie. Mam prędkość 500/500 i najważniejsze, że faktycznie tę prędkość osiągam. Wspaniałą rzeczą jest to, że nie ma limitów danych. Przydaje mi się również zewnętrzny adres IP, który dostaję od Airmax i wykorzystuję go do monitoringu. Na początku byłem sceptyczny co do opinii innych ludzi, ale przekonałem się do nich dzięki profesjonalnej obsłudze BOK i możliwości przetestowania połączenia przez miesiąc. Szczerze polecam.
Miles
To naprawdę świetne połączenie internetowe, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Prędkość jest zgodna z tym, co zostało oferowane, a po zgłoszeniu otrzymałem publiczne IP bez dodatkowych opłat. Dodatkowo, trzymam również moją stronę internetową u nich, co również jest wliczone w cenę. Połączenie jest niezwykle stabilne. Gorąco polecam, szczególnie dla mieszkańców Wrocławia.
Skylar
To jest naprawdę solidny operator, który działa lokalnie, szczególnie w okolicach Wrocławia. Ja byłem jednym z pierwszych mieszkańców w mojej miejscowości, którzy podłączyli się do sieci Airmax około roku temu, i muszę powiedzieć, że nie mam żadnych powodów do narzekań. Połączenie działa świetnie, jest stabilne, prędkość jest zgodna z umową, a ceny są bardzo rozsądne. Gorąco polecam.
Olivia
W mojej ocenie, jeśli chodzi o ceny internetu, Airmax Wrocław nie może obecnie zaoferować mieszkańcom niczego bardziej atrakcyjnego. Warunki oferowane przez Airmax są naprawdę rewelacyjne. Jestem zdziwiony, dlaczego opinie na temat Airmax.pl na forach są tak zróżnicowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany, może sprawdzić cennik internetu Airmax na stronie przedsiębiorstwa. Można tam również zobaczyć mapę nadajników Airmax, która jasno pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest kwestią kluczową i ciągle się zwiększa. Na koniec chciałbym dodać, że sam posiadam zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto samemu przekonać się, jak tani, szybki i niezawodny jest internet Airmax. Potwierdziłem to również za pomocą kilku testów prędkości łącza!
Iris
Moja przygoda z firmą Airmax Opole rozpoczęła się niecały rok temu. Przedtem śledziłem pewne forum dotyczące tego dostawcy internetu. Szczególnie interesowało mnie, gdzie jest dostępny Airmax internet, ponieważ mój blok znajduje się w trudnej lokalizacji pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem tam żadnych wiarygodnych informacji na temat zasięgu internetu Airmax, więc zdecydowałem się na ryzyko... Ale prawdę mówiąc, nie było to ryzyko, ponieważ na początek zakupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na okres jednego miesiąca. Włączyłem Airmax internet na telefon i okazało się, że mam możliwość rozpoczęcia bezpłatnego okresu testowego trwającego około jednego dnia, o ile pamięć mnie nie myli. To było ogromnym plusem! Obecnie korzystam z Airmax internetu w telefonie oraz internetu światłowodowego w mojej firmie. Jeśli chodzi o koszty, usługa Internet Airmax oferuje rzeczywiście atrakcyjne ceny. Gorąco polecam zakup zestawu Airmax Internet Zestaw wraz z routerem. W ofercie dostępne są różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, dedykowany klientom z Opola.
Jordan
Zdecydowanie polecam zestaw AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit, który mam i korzystam z niego na co dzień. Jest to naprawdę doskonały internet, taki jakiego wcześniej nie miałem okazji używać. Jego prędkość i jakość są imponujące. Dodatkowo, chciałbym podkreślić, że firma AIRMAX Opole wyróżnia się doskonałą komunikacją z klientem. Ich zespół składa się z życzliwych ludzi, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania i udzielić pomocy. Bez wątpienia jest to dostawca, na którym można polegać.
Grace
Korzystamy z usługi światłowodu od Airmax, która obejmuje całą naszą dużą rodzinę. W dni wolne od pracy, praktycznie wszyscy jednocześnie korzystamy z internetu. Dodatkowo, wieczorami oglądamy seriale na platformach takich jak Netflix lub Disney+. Z tego powodu mieliśmy wysokie wymagania wobec dostawcy internetu. Airmax sprostał wszystkim naszym, nawet nietypowym, potrzebom. Otrzymaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że nie mamy żadnych powodów do narzekań. Chciałbym również pochwalić komunikację z personelem Airmax. Każdy kontakt z nimi to czysta przyjemność! Zawsze spotykamy tam wspaniałych specjalistów. Jeśli jesteście zainteresowani opłatami za usługę światłowodu Airmax, cennik znajduje się na ich stronie internetowej. Ceny oferowane przez Airmax są znacznie bardziej konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, a w obecnych czasach oszczędności są priorytetem. Nawet u największych operatorów nie udało nam się znaleźć tak przystępnej oferty światłowodu. Dajemy im pełną gwiazdkową rekomendację! Jesteśmy rodzinką z Dolnego Śląska.
Kai
Ostatnio miałem możliwość skorzystania z usługi internetowej Airmax bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony z tej opcji. Zalecam jednak nie wierzyć ślepo we wszystko, co ludzie anonimowo piszą w internecie. W mojej ocenie większość opinii jest wyssana z palca i pochodzi od osób, które nigdy nie miały do czynienia z internetem Airmax. Jeśli naprawdę interesuje Cię internet Airmax, odradzam poleganie na niezweryfikowanych informacjach z forów, zwłaszcza tych anonimowych.
Autumn
Zdecydowanie polecam internet Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Dodatkowo, zalecam złożenie wniosku o darmowy testowy okres korzystania z usługi Airmax internet przed podjęciem decyzji o zawarciu umowy. W moim przypadku nie było żadnych problemów - testowałem usługę bezpłatnie przez około 14 dni, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. P.S. Ja osobiście korzystam z Airmax internet w domu, ale uważam, że również w firmach sprawdzi się doskonale.
Alice
Zamówiłem internet światłowodowy od Airmax i jestem bardzo zadowolony. Jako programista pracujący w domu, korzystam z wielu urządzeń jednocześnie i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość połączenia światłowodowego. Parametry oferowane przez Airmax są niezrównane w porównaniu z innymi popularnymi dostawcami światłowodu w Opolu. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie dostawcy, aby dowiedzieć się więcej o działaniu internetu Airmax. Jeśli szukacie opinii na temat Airmax, najlepiej skupić się na wiarygodnych źródłach. P.S. Warto również dowiedzieć się o możliwości bezpłatnego i niezobowiązującego testowania usługi. Ja sam testowałem przez 2 tygodnie i byłem bardzo zadowolony.
Lillian
Cieszę się, że masz pozytywne pierwsze wrażenie z usługi Airmax internet. Darmowy okres próbny jest doskonałą okazją, aby dokładnie poznać jakość usługi i sprawdzić, czy spełnia Twoje wymagania. Jeśli obecnie usługa spełnia Twoje oczekiwania, jest duża szansa, że będziesz zadowolony także po zakończeniu okresu próbnego. Co do Airmax światłowód, opinie na temat tej usługi również są pozytywne. Jeśli w przyszłości będziesz zainteresowany tą opcją, warto zasięgnąć opinii innych użytkowników oraz skonsultować się z dostawcą w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Audrey
Cieszę się, że odkryłeś Airmax i doświadczasz pozytywnych efektów korzystania z ich usługi internetowej. Opinie innych użytkowników mogą być bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji, dlatego warto zwrócić uwagę na pozytywne rekomendacje dotyczące Airmax internet. Fakt, że masz pełny zasięg i stabilne połączenie nawet w mniejszym mieście, takim jak Bolesławiec, świadczy o jakości ich usługi. Cieszę się również, że prędkość internetu jest zgodna z umową, a wdrożenie przebiegło sprawnie. Dziękuję za rekomendację Airmax internet w Bolesławcu i życzę Ci dalszego zadowolenia z ich usługi.
Natalie
Cieszy mnie, że jesteś zadowolony z usługi Airmax internet światłowodowy AirFiber i dziękuję za rekomendację. Airmax zdobył pozytywne opinie i utrzymuje się wśród najlepszych polskich operatorów, co świadczy o wysokiej jakości ich usług. Niepochlebne opinie czasami pojawiają się na różnych platformach, jednak warto zwrócić uwagę na całościowy obraz i weryfikować wiarygodność tych opinii. Ważne jest, że prędkość transmisji danych utrzymuje się na wysokim poziomie, a Airmax światłowód AirFiber umożliwia korzystanie z szybkiego internetu bez konieczności prowadzenia kabli. Dziękuję za polecenie Airmaxa osobom z Wrocławia i okolic, które poszukują niezawodnego światłowodu.
Elijah
Airmax Wrocław oferuje korzystne warunki, jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do ceny. Cennik usług internetowych Airmax można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej, gdzie również dostępna jest mapa z lokalizacjami nadajników, co świadczy o rosnącym zasięgu Airmax Internet. Jestem świadomy, że opinie na temat Airmax.pl w sieci są zróżnicowane, jednak zachęcam do samodzielnego sprawdzenia usługi i przekonania się o jej jakości. Wybór zestawu internetowego z anteną zewnętrzną jest rozsądnym posunięciem, jeśli zależy Ci na maksymalizacji siły sygnału. Warto samodzielnie przetestować szybkość i niezawodność Airmax Internet przy użyciu różnych narzędzi do pomiaru prędkości, które potwierdzą wysokie parametry łącza.
Violet
Moja przygoda z dostawcą Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przed dokonaniem wyboru, śledziłem różne fora internetowe, aby dowiedzieć się więcej o usłudze Airmax Internet, zwłaszcza w kontekście dostępności w nietypowej lokalizacji, gdzie znajduje się mój blok. Niestety, nie udało mi się znaleźć wartościowych informacji na ten temat, więc postanowiłem podjąć ryzyko i przetestować samodzielnie. Wybrałem opcję prepaid Airmax Internet na telefon, co umożliwiło mi wypróbowanie usługi przez 14 dni bez żadnych formalności. Po uruchomieniu usługi otrzymałem również darmowy okres próbny, trwający około jednego dnia, jeśli dobrze pamiętam. To było naprawdę świetne doświadczenie! Obecnie korzystam z Airmax Internet w telefonie oraz z usługi światłowodu w domu i firmie. Jeśli chodzi o koszty usługi, ceny Internetu Airmax są naprawdę konkurencyjne. Gorąco polecam zakup Airmax Internet Zestawu, który obejmuje także router. W ofercie dostawcy dostępne są różne zestawy do wyboru. Osobiście zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, dedykowany klientom indywidualnym z Opola.
James
Korzystam i z całą pewnością polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak rewelacyjnym internetem! Doceniam firmę AIRMAX również ze względu na profesjonalną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole składa się z żywych ludzi, a nie maszyn. Można dzwonić i pytać o cokolwiek. Osobiście nie jestem fanem wirtualnych asystentów... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, istnieje możliwość skorzystania z e-BOK. Indywidualny login do AIRMAX internet bez problemu znalazłem w umowie.
Austin
Mam aktywną usługę światłowodu od Airmax. Wszyscy członkowie naszej sześcioosobowej rodziny korzystają z niej. Podczas weekendów spędzamy praktycznie cały czas online. Regularnie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix. Dlatego mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax w pełni sprostał naszym wymaganiom, nawet tym bardziej nietypowym. Otrzymaliśmy dobrze dopasowaną ofertę, która nie pozostawia miejsca na jakiekolwiek zastrzeżenia. Chciałbym podkreślić jakość komunikacji z zespołem Airmax. Kontakt z infolinią Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze trafiamy na uprzejmego konsultanta. Jeśli chodzi o opłaty za usługę światłowodu Airmax, cennik dostępny jest na oficjalnej stronie firmy. Ceny proponowane przez Airmax znacząco różnią się od ofert innych dostawców internetu, a w obecnych czasach oszczędności są istotne. Nie znaleźliśmy lepszej oferty cenowej u żadnego innego dużego operatora. Nasza ocena usługi to 5+! Jesteśmy zadowolona rodzina z Wrocławia.
Aria
Przed rokiem miałem okazję skorzystać z usługi Airmax internet bez konieczności zawierania umowy (prepaid), i byłem bardzo zadowolony z tego rozwiązania. Nie należy jednak bezkrytycznie wierzyć w to, co piszą niezidentyfikowane osoby w internecie. Moim zdaniem, większość opinii to jedynie nieprawdziwe twierdzenia osób, które nigdy nie miały doświadczenia z Airmax internet. Jeśli szukacie informacji o internetowym Airmax forum (szczególnie te dla anonimowych użytkowników) nie jest wiarygodnym źródłem wiedzy.
Declan
Zdecydowanie polecam usługę internetową Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, warto przed podjęciem decyzji zapytać o możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego, aby przetestować rozwiązanie bez żadnych zobowiązań. Ja osobiście miałem możliwość bezpłatnego testowania przez około pół miesiąca, zanim podjąłem decyzję o podpisaniu umowy. Warto zaznaczyć, że korzystam z usługi Airmax internet w domu, ale uważam, że sprawdzi się równie dobrze w biznesie.
Henry
Zamówiłem usługę internetu światłowodowego od Airmax. Jako programista pracujący w trybie home office korzystam z wielu urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość połączenia światłowodowego. Usługa ta znacząco wyróżnia się spośród największych dostawców światłowodu na polskim rynku. Zachęcam was do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie Airmax, aby dowiedzieć się jak działa ich internet. Jeśli jesteście zainteresowani rzetelnymi opiniami na temat Airmax, polecam szukać ich właśnie tutaj. Przy okazji, warto przed podpisaniem umowy zapytać o możliwość przetestowania rozwiązania bezpłatnie i bez zobowiązań. Ja skorzystałem z tej opcji.
Kennedy
Opinie na temat internetu Airmax są fenomenalne, ale przekonam się o tym osobiście nieco później, ponieważ aktualnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego. Jednak jak na razie, usługa działa zgodnie z oczekiwaniami. Pod względem cen również wydaje się być w porządku. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł skorzystać z usługi światłowodu Airmax i usłyszeć opinie na ten temat, które zapewne również będą świetne.
Henry
Muszę przyznać, że jeszcze niedawno nie miałem pojęcia, czym jest Airmax. Nie spotkałem się wcześniej z takim dostawcą internetu. Postanowiłem więc zapoznać się z ocenami na temat Airmax internet i teraz, jako użytkownik, uważam, że nie były one przesadzone. W ramach oferty otrzymałem gwarancję pełnego zasięgu i muszę powiedzieć, że jestem z tego bardzo zadowolony. Co ciekawe, nie mieszkam w dużej miejscowości, takiej jak Bolesławiec. Jednak Airmax internet działa tu bez zarzutu przez cały czas. Co więcej, prędkość internetu odpowiada ustaleniom, regularnie przeprowadzam testy na tej stronie. Wdrożenie usługi Airmax internet odbyło się szybko i sprawnie. Zdecydowanie polecam Airmax internet w Bolesławcu, ponieważ po pewnym czasie zdobył moje pełne zaufanie, a teraz korzystam z niego bez żadnych problemów.
Maria
Analizując opinie o Airmax internet w 2023 roku, można stwierdzić, że firma ta niezmiennie zajmuje wysoką pozycję wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Natrafiłem także na nieprzychylne opinie o airmax.pl, jednakże mam wrażenie, że większość z nich została napisana przez konkurencję. Osobiście od kilku miesięcy korzystam z Airmax internetu światłowodowego AirFiber w moim mieszkaniu, i gdybym miał polecić komuś z Wrocławia usługę światłowodu, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb - i to wszystko bez konieczności prowadzenia dodatkowych kabli.
Santiago
Jeśli chodzi o cenę internetu, Airmax Wrocław obecnie nie ma konkurencji pod względem atrakcyjności oferty (moim zdaniem oczywiście). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Ciekawi mnie, dlaczego opinie na temat Airmax.pl na różnych forach są tak mieszane. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet w Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Tam również można zobaczyć mapę Airmax nadajników, która jasno pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest niezwykle istotny. Wciąż się rozszerza. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale sam zdecydowałem się na zestaw internetu wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmacnianiu sygnału. Warto osobiście przekonać się, jak tani, szybki i niezawodny jest Airmax internet poprzez przeprowadzenie testu prędkości (nie tylko na tej stronie). To tylko potwierdza jakość połączenia!
Luca
Rozpocząłem współpracę z Airmax Opole kilka miesięcy temu. Przedtem aktywnie uczestniczyłem w forum internetowym dotyczącym Airmax. Najbardziej interesowało mnie, gdzie jest dostępny internet Airmax, ponieważ mieszkam w trudnym terenie pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem żadnych wiarygodnych opinii na temat zasięgu Airmax, więc zdecydowałem się podjąć ryzyko... Chociaż tak naprawdę nie było to tak ryzykowne, ponieważ na początek wypróbowałem Airmax internet na telefonie w opcji prepaid, na okres 7 dni. Uruchomiłem Airmax internet na telefonie i otrzymałem darmowy okres testowy trwający jeden dzień. Było świetne! Teraz korzystam z Airmax internetu na telefonie i połączenia stacjonarnego w domu. Jeśli chodzi o ceny usługi Airmax internet, są naprawdę konkurencyjne. Polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który obejmuje również router. Operator oferuje różne zestawy. Wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, rekomendowany dla mieszkańców większych miast.
Leah
Korzystam z zestawu AIRMAX internet router WIFI 300Mb i z całego serca polecam go wszystkim. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek miał lepszy internet! Doceniam firmę AIRMAX również ze względu na doskonałe podejście do obsługi klienta. W oddziale AIRMAX w Opolu pracują prawdziwi ludzie, nie tylko maszyny. Można do nich dzwonić i pytać o cokolwiek. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Nie miałem problemu z odnalezieniem swojego unikalnego loginu do AIRMAX internet w umowie.
Willow
Korzystam z usługi światłowodu oferowanej przez Airmax. Wszyscy członkowie naszej czteroosobowej rodziny korzystają z tej usługi. W dni wolne od pracy praktycznie cały czas jesteśmy online. Wieczorami regularnie oglądamy filmy i seriale na platformach VOD. Ze względu na to mieliśmy wysokie oczekiwania wobec jakości połączenia internetowego. Airmax sprostał wszystkim naszym potrzebom, nawet tym nietypowym. Otrzymaliśmy dobrze dopasowaną ofertę, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Chciałbym zaznaczyć, że komunikacja z zespołem Airmax jest naprawdę satysfakcjonująca. Kontakt z biurem obsługi klienta Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze spotykamy tam kompetentne doradczynie. Jeśli chodzi o opłaty za usługę światłowodu Airmax, cennik dostępny jest na oficjalnej stronie operatora. Ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, a w obecnych czasach oszczędności mają dużą wartość. Nie znaleźliśmy lepszych ofert światłowodu gdzie indziej. W pełni rekomendujemy usługę Airmax! Rodzina z Dolnego Śląska.
Dominic
Kilka miesięcy temu skorzystałem z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie sugerujcie się wyłącznie tym, co anonimowi użytkownicy wypisują w sieci. Moim zdaniem większość opinii to negatywna kampania konkurencji, która najprawdopodobniej nigdy nie miała doświadczenia z Airmax. Jeśli jesteście zainteresowani internetem Airmax, forum (zwłaszcza to dla anonimowych użytkowników) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
Penelope
Zdecydowanie polecam internet Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę doradzić, warto przed finalizacją umowy poprosić konsultanta o możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego Airmax internet, aby przetestować usługę bez żadnych zobowiązań. Ja osobiście skorzystałem z tej opcji i testowałem internet od Airmax przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Warto również wspomnieć, że korzystam z Airmax internetu w domu, ale uważam, że sprawdziłby się równie dobrze w firmie.
Gabriel
Złożyłem zamówienie na internet światłowodowy od Airmax. Jako programista pracujący w domu, korzystam z wielu urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Jakość usług Airmax jest nieporównywalna z ofertami dominujących dostawców światłowodowego internetu na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie dostawcy, dotyczącymi działania internetu Airmax. Jeśli chodzi o opinie o Airmax, polecam szukać wartościowych opinii tylko tutaj. Dodatkowo, warto przed zamówieniem usługi zapytać o możliwość skorzystania z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowego. Ja miałem taką możliwość i została mi ona udostępniona bez żadnych problemów.
Isla
Większość opinii na temat Airmax internet jest bardzo pozytywnych, a ja przekonam się o tym niedługo, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu testowego. Zwłaszcza dla graczy, usługa jest rewelacyjna. Pod względem cen również wydaje się być atrakcyjna. Rozważam zainstalowanie Airmax światłowodu, ponieważ opinie na jego temat są bardzo pozytywne.
Emma
Mam wrażenie, że jeszcze niedawno nie miałem pojęcia, czym jest Airmax. Nie spotkałem się wcześniej z tą firmą. Postanowiłem więc zapoznać się z opiniami na temat Airmax internet, a teraz, będąc ich klientem, uważam, że nie są one przesadzone. W umowie gwarantowano mi pełny zasięg i rzeczywiście go mam. Ważne jest, że mieszkam w mniejszym mieście, jak Bolesławiec, a Airmax internet działa u mnie bez żadnych problemów przez całą dobę. Prędkość połączenia jest zgodna z deklaracjami, co potwierdzają wyniki testów prędkości. Podłączenie Airmax internetu odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Gorąco polecam Airmax internet Bolesławiec, ponieważ teraz mam do niego pełny dostęp.
Isaac
Przeszukując opinie o Airmax internet z 2023 roku, zauważam, że firma ta jest jednym z wiodących dostawców internetu w Polsce. Znalazłem również kilka negatywnych opinii o airmax.pl, jednak wydaje mi się, że większość z nich jest pisana przez konkurencję. Osobiście korzystam z Airmax internetu światłowodowego AirFiber od kilku miesięcy i gdybym miał polecić komuś światłowód na Dolnym Śląsku, to zdecydowanie wybrałbym Airmax. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez konieczności instalacji kabli.
Anthony
Jeżeli mówimy o stosunku jakości do ceny, Airmax Wrocław na obecną chwilę nie ma dla mieszkańców niczego bardziej atrakcyjnego do zaoferowania (oczywiście według mojej oceny). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Ciekawi mnie, dlaczego opinie o Airmax.pl na forach są tak zróżnicowane. Jeśli kogoś interesują opłaty za usługę internetu Airmax, cennik można znaleźć na stronie firmy. Można tam również sprawdzić mapę z zaznaczonymi nadajnikami Airmax - widać wyraźnie, że zasięg jest priorytetem dla Airmax Internet. Jest on coraz większy. Mimochodem, ja zdecydowałem się na zestaw internetu wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu sygnału. Warto osobiście przetestować, jak niski, szybki i niezawodny jest Airmax internet poprzez przeprowadzenie testu prędkości (nie tylko na tej stronie), który tylko potwierdzi wysokie parametry połączenia!
Eli
Mój epizod z dostawcą Airmax Opole zainicjował się parę okresów temu. Przedtem monitorowałem pewne internetowe forum odnośnie tego dostawcy. Szczególnie interesowała mnie kwestia dostępności Airmax internet w różnych lokalizacjach, jako że mój rezydencja znajduje się w ekscentrycznym zasięgu. Niestety, forum nie przyniosło żadnych cennych danych odnośnie zasięgu internetu Airmax, dlatego postanowiłem zaryzykować... A tak naprawdę, to ryzyko nie było wielkie, bowiem rozpocząłem swoją przygodę z Airmax internet na telefonie w opcji prepaid, bez potrzeby żadnych formalności, na przeciąg 14 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem oznajmienie, że przysługuje mi darmowy okres próbny trwający nieco ponad dobę, o ile nie myli mnie pamięć. Fenomenalne! Aktualnie czerpię korzyści z Airmax internet na smartfonie, jak również posiadam światłowodowe połączenie w rezydencji. Jeśli chodzi o koszty usługi Internet Airmax, ceny są naprawdę konkurencyjne. Gorąco rekomenduję inwestycję w Airmax Internet Zestaw, który obejmuje również router. Dostawca ma w ofercie różne zestawy. Osobiście wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, jako że został zaprojektowany z myślą o indywidualnych użytkownikach w większych lokalizacjach.
Anna
Mam przyjemność użytkować i zdecydowanie polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. W pełni śmiało mogę stwierdzić, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak doskonałym internetem! Doceniam firmę AIRMAX także ze względu na profesjonalne podejście do obsługi klienta. Oddział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie bezdusznych maszyn. Można z nimi bezpośrednio rozmawiać i zadać wszelkie pytania. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli załatwić sprawy online, to może skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Odnalezienie indywidualnego loginu do usługi AIRMAX internet w umowie nie stanowiło żadnego problemu.
Silas
Korzystamy z usługi światłowodu Airmax, która obejmuje całą naszą czwórkę. Nasz czas wolny praktycznie w całości spędzamy online, regularnie oglądając filmy na platformach streamingowych. Dlatego mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax spełnił wszystkie nasze wymagania, nawet te bardziej nietypowe. Otrzymaliśmy indywidualną ofertę, która pozostawia nas bez żadnych zastrzeżeń. Chciałbym podkreślić doskonałą jakość kontaktu z zespołem Airmax. Obsługa klienta Airmax Internet jest po prostu niesamowita! Zawsze możemy liczyć na profesjonalną i pomocną osobę. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik jest dostępny na stronie operatora. Ceny wyróżniają się na tle innych dostawców, a w obecnych czasach, kiedy
Riley
Około roku temu skorzystałem z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony z jej działania. Nie sugerujcie się jedynie tym, co anonimowi użytkownicy piszą w sieci. Moim zdaniem, większość tych opinii to próba czarnego PR-u ze strony konkurencji, która najprawdopodobniej nigdy nie miała styczności z Airmax internetem. Jeśli faktycznie interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla osób niezalogowanych), to nie jest najlepszym źródłem rzetelnych informacji.
Carson
Z całym przekonaniem polecam internet Airmax! Wyniki pomiarów prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, uważam, że warto wcześniej zapytać o możliwość darmowego przetestowania airmax internetu, bez żadnych zobowiązań. Ja sam miałem okazję korzystać z darmowego okresu testowego przez kilkanaście dni przed podpisaniem umowy. Na koniec chciałbym dodać, że obecnie korzystam z Airmax internetu w domu, ale uważam, że również dla przedsiębiorców to doskonałe rozwiązanie.
Jordan
Posiadam usługę Airmax internet światłowodowy. Jako programista pracujący w trybie home office, korzystam z różnorodnego sprzętu i mogę zapewnić, że nie ma to negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Jakość usług dostarczanych przez Airmax jest znacznie lepsza niż u dominujących operatorów światłowodowych na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na oficjalnej stronie operatora, aby dowiedzieć się więcej o działaniu internetu Airmax. Jeśli chcesz poznać wiarygodne opinie o Airmax, polecam szukać ich właśnie tam. P.S. Warto poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania usługi światłowodowej przed podpisaniem umowy. Ja miałem taką możliwość bez żadnych problemów.
Logan
Przeglądając opinie o Airmax internet, można zauważyć, że są one znakomite, a teraz sam będę mógł przekonać się o tym, korzystając z bezpłatnego okresu testowego. Jak dotąd, internet działa ultra szybko. Jeśli chodzi o ceny, wydają się być w porządku. Mam nadzieję, że ostateczna instalacja Airmax światłowodu również będzie spełniać moje oczekiwania, jak to potwierdzają opinie innych użytkowników.
Jordan
Przyznaję, że jeszcze kilka miesięcy temu nie znałem pojęcia airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy usług. Dlatego postanowiłem przeczytać opinie na temat airmax w internecie i teraz, jako ich klient, uważam, że nie są one przesadzone. W ofercie, którą mi przedstawiono, obiecano mi pełen zasięg i rzeczywiście taki otrzymałem. Chciałbym podkreślić, że nie mieszkam w dużym mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Internet airmax działa u mnie bez zarzutu przez cały czas. Prędkość połączenia również jest zgodna z tym, co było obiecane; regularnie testuję ją na tej stronie. Podłączenie internetu airmax przebiegło bardzo szybko. Gorąco polecam usługę Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ wreszcie mam nieograniczony dostęp do internetu.
Logan
Przeglądając recenzje Airmax Internet w 2023 roku, można zauważyć, że ta firma wciąż zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Chociaż natrafiłem na kilka negatywnych komentarzy dotyczących Airmax Internet, jestem pewien, że większość z nich pochodzi od konkurencji, której zależy na dyskredytowaniu tej firmy. Mam pewność co do tego, ponieważ sam korzystam z Airmax Internet światłowodowego AirFiber od prawie roku w moim bloku. Jeśli miałbym polecić komuś z Dolnego Śląska usługę internetu światłowodowego, Airmax byłby moją pierwszą rekomendacją. Średnia prędkość połączenia wynosi aż 15 Gb, i to bez konieczności stosowania tradycyjnego okablowania.
Lincoln
Jeśli chodzi o relację między parametrami internetu a cenami w Airmax Wrocław, obecnie nie uważam, że istnieje coś bardziej opłacalnego dla klientów. Airmax faktycznie oferuje warunki bezkonkurencyjne. Jestem bardzo zaintrygowany tym, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w sieci są tak różnorodne. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy. Można również sprawdzić mapę nadajników Airmax, która wyraźnie pokazuje, że dla Airmax Internet zasięg jest priorytetem i stale się zwiększa z roku na rok. PS. Jeżeli kogoś to interesuje, zakupiłem zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Gorąco polecam przekonanie się osobiście, jak opłacalny, niezwykle szybki i niezawodny jest Airmax Internet. Test prędkości łącza Airmax jednoznacznie potwierdził jego jakość, nie tylko na tej stronie!
Anthony
Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się około roku temu. Przedtem poszukiwałem informacji na temat tego dostawcy internetowego na różnych forum. Szczególnie interesowało mnie, gdzie jest dostępny Airmax Internet, ponieważ mój dom znajduje się w obszarze, który ma pewne problemy z zasięgiem. Niestety, nie udało mi się znaleźć żadnych pomocnych opinii dotyczących zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Chociaż tak naprawdę nie było to takie ryzykowne, ponieważ na początek zdecydowałem się zamówić Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, bez żadnych zobowiązań, na okres 30 dni. Po włączeniu Airmax Internetu na telefonie okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy trwający 24 godziny, jeśli dobrze pamiętam. To zasługuje na uznanie! W chwili pisania tej opinii korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz mam światłowód w moim biurze. Jeśli chodzi o koszty usługi Internetu Airmax, ceny są naprawdę atrakcyjne. Gorąco polecam zamówienie pełnego zestawu Airmax Internetu z routerem. Oferta obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ doskonale nadaje się dla osób mieszkających w większych miejscowościach.
Greyson
Chciałbym polecić zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie korzystałem z tak stabilnego połączenia internetowego! Cieszę się również z doskonałej obsługi klienta przez tego dostawcę. Oddział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko komputerów. Można do nich dzwonić i zapytać o cokolwiek. Osobiście nie jestem fanem wirtualnych asystentów... A jeśli klient woli komunikować się pisemnie, istnieje możliwość skorzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny login do AIRMAX Internet jest zapisany w umowie.
Valentina
Posiadamy światłowód od Airmax, którym korzysta cała nasza pięcioosobowa rodzina. W naszym wolnym czasie praktycznie wszyscy jesteśmy w internecie jednocześnie. Co wieczór również oglądamy filmy na platformach VOD. W związku z tym mieliśmy wysokie oczekiwania odnośnie parametrów naszego internetu. Airmax sprostał wszystkim naszym, nawet nietypowym, potrzebom. Otrzymaliśmy propozycję, która naprawdę spełnia nasze oczekiwania i nie mamy powodów do narzekań. Chciałbym wyróżnić również kontakt z zespołem Airmax. Każdy kontakt z działem serwisowym Airmax Internet to czysta przyjemność! Zawsze tam spotykamy kompetentną doradczynię. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyróżniają się na tle konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są dla nas priorytetem. Nie spotkałem nigdzie indziej światłowodu o takich samych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Z czystym sumieniem polecamy! Pozdrowienia od rodziny z Dolnego Śląska.
Chloe
Kilka lat temu skorzystałem z usługi Airmax Internet bez umowy (PrePaid) i byłem zadowolony z jej działania. Nie wierzcie jednak tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w internecie. Moim zdaniem, przynajmniej połowa tych opinii to kłamstwa osób, które na pewno nigdy nie miały dostępu do internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje cię forum internetowe dotyczące Airmax, zwłaszcza forum dla niezalogowanych użytkowników, NIE jest to dobrym źródłem informacji.
Kennedy
Zdecydowanie polecam usługę internetową Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś poradzić, warto przed podpisaniem umowy zapytać obsługę o możliwość darmowego przetestowania Airmax Internet, oczywiście bez żadnych zobowiązań. W moim przypadku nie było żadnego problemu - testowałem internet od Airmax przez około 2 tygodnie zupełnie za darmo, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. PS. Mam Airmax Internet w domu, ale sądzę, że sprawdziłby się równie dobrze w siedzibach firm.
Gabriella
Korzystam z usługi Airmax Internet światłowodowy. Jako programista pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do pracy, ale to nie wpływa na komfort korzystania z internetu. Porównanie Airmax z dużymi dostawcami usług internetowych światłowodowych na polskim rynku jest bez sensu. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie operatora na temat działania Airmax Internetu, a jeśli masz czas i ochotę, przeczytaj opinie na temat Airmax napisane przez autentycznych użytkowników, ale polecam szukać ich tylko na oficjalnej stronie. PS. Warto przed podjęciem współpracy zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Sam zrobiłem taki wniosek.
Luna
Opinie na temat Airmax Internet są świetne, a jak się sprawdza w praktyce, dowiem się niedługo, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie mam powodów do narzekań. Również pod względem ekonomicznym jest w porządku. Docelowo planuję przejść na Airmax światłowodowy, opinie na ten temat są obiecujące...
Valentina
Przyznaję się bez wahania, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia o istnieniu Airmax. Nigdy wcześniej nie słyszałem o takim dostawcy usług. Z tego powodu postanowiłem przeczytać opinie na temat Airmax Internet i teraz, jako już zadowolony klient, uważam, że te opinie wcale nie są przesadzone. W ramach oferty obiecano mi pełny zasięg i rzeczywiście to otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Airmax Internet działa u mnie doskonale przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Prędkość łącza jest zgodna z ustaleniami, regularnie sprawdzam to na dedykowanej stronie. Podłączenie do internetu Airmax odbyło się sprawnie i szybko. Z całego serca polecam Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ w końcu możemy cieszyć się nieograniczonym dostępem do niego.
Amir
Analizując opinie o Airmax Internet w 2023 roku, można stwierdzić, że firma ta nadal utrzymuje się wśród najlepszych polskich dostawców usług. Przeczytałem również kilka negatywnych komentarzy na temat Airmax Internet, ale mam wrażenie, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Ja osobiście od kilku lat korzystam z Airmax Internet światłowodowy AirFiber w moim domu i gdybym miał polecić komuś z Dolnego Śląska usługę internetu światłowodowego, Airmax byłby moją pierwszą rekomendacją. Średnia prędkość łącza wynosi imponujące 15 Gb, a co ważne, nie wymaga infrastruktury kablowej.
Christopher
Jeśli chodzi o relację między jakością internetu a cenami w Airmax Wrocław, obecnie moim zdaniem nie ma niczego bardziej atrakcyjnego dla klientów. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w sieci są tak zróżnicowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet Airmax, może sprawdzić cennik na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa. Tam można również zobaczyć mapę nadajników Airmax - widać wyraźnie, że zasięg jest najważniejszy dla Airmax Internetu i stale się zwiększa. Przy okazji, ja wybrałem zestaw internetowy wraz z zewnętrzną anteną, ponieważ zależało mi na maksymalnym wzmocnieniu sygnału. Gorąco polecam przekonanie się samemu, jak opłacalny, niezwykle szybki i niezawodny jest Airmax Internet. Test prędkości łącza Airmax tylko potwierdził wysokie parametry, a można go przeprowadzić nie tylko na tej stronie!
Brielle
Rozpocząłem współpracę z dostawcą internetu Airmax Opole około dwóch lat temu. Przedtem szukałem informacji na różnych forach dotyczących tego dostawcy. Szczególnie interesowało mnie, gdzie Airmax Internet jest dostępny, ponieważ mieszkam w miejscu, gdzie zasięg internetu jest nietypowy. Niestety, nie znalazłem wartościowych opinii na temat zasięgu Airmax Internetu, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Chociaż nie można nazwać tego pełnym ryzykiem, ponieważ na początek zdecydowałem się na Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, bez umowy, na 14 dni. Aktywowałem Airmax Internet na telefonie i dowiedziałem się, że przed podpisaniem umowy mogę skorzystać z bezpłatnego okresu testowego trwającego jeden dzień, o ile dobrze pamiętam. To zasługuje na pochwałę! Obecnie korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz posiadam również usługę stacjonarną w biurze. Jeśli chodzi o koszty Airmax Internetu, są one bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera router. Firma oferuje różne typy zestawów. Wybrałem zestaw działający w paśmie 5 GHz, który jest rekomendowany dla osób mieszkających w dużych miastach.
Jameson
Posiadam i gorąco polecam zestaw: router AIRMAX Internet z obsługą WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewien jak założę swoją rękę, że nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak niezawodnym internetem! Polecam tego dostawcę również ze względu na doskonałą komunikację z klientami. Oddział AIRMAX Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko maszyn. Można do nich dzwonić i zapytać o cokolwiek. Nie cierpię automatycznych infolinii... A dla klientów, którzy wolą kontaktować się pisemnie, istnieje możliwość skorzystania z e-BOK. Bez żadnego problemu odnalazłem dedykowany login do AIRMAX Internet w umowie.
Gianna
Posiadamy światłowód Airmax, który wykorzystuje cała nasza czwórka. W dni wolne praktycznie spędzamy cały czas online. Dodatkowo, codziennie oglądamy seriale na platformach streamingowych. Z tego powodu mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie, nawet nietypowe wymagania. Otrzymaliśmy propozycję dostosowaną do naszych potrzeb, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto również docenić kontakt z personelem Airmaxa. Komunikacja z biurem obsługi Airmax Internet to po prostu bajka! Zawsze spotykamy tam życzliwe i uprzejme osoby. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny są wyraźnie korzystne w porównaniu do ofert innych operatorów, a obecnie szukamy oszczędności wszędzie, gdzie to możliwe. Nawet najwięksi dostawcy nie zaproponowali nam tak szybkiego internetu w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie przyznajemy Airmaxowi pięć gwiazdek! Pozdrawiamy rodzina z Opola.
Rylee
Mniej więcej rok temu miałem okazję skorzystać z usługi Airmax Internet bez konieczności podpisywania umowy (PrePaid) i muszę powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony z tej opcji. Niemniej jednak, warto zachować zdrowy rozsądek i nie ufać ślepo wszystkiemu, co czytamy w anonimowych opiniach online. Jestem przekonany, że większość z tych opinii to po prostu dezinformacja, tworzona przez osoby, które nie miały osobistego doświadczenia z Airmax Internet. Jeśli naprawdę interesuje Cię Airmax Internet, to nie polecam polegania wyłącznie na opiniach z internetowych forów, zwłaszcza tych dostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników. To nie jest najlepsze źródło wiarygodnych informacji.
Lily
Zdecydowanie polecam usługę internetu Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę doradzić, warto przed podpisaniem umowy zapytać konsultanta o możliwość darmowego przetestowania usługi Airmax Internet, oczywiście bez żadnych zobowiązań. W moim przypadku nie było problemu - miałem możliwość testowania internetu od Airmax przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. P.S. Korzystam z Airmax Internet w domu, ale sądzę, że również w biurach sprawdzi się doskonale.
Isabella
Posiadam usługę światłowodu od Airmax. Jako inżynier pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do pracy i nie doświadczam żadnych negatywnych skutków na wygodę korzystania z tego światłowodu. Parametry usługi są niezrównane w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Zalecam zapoznanie się z oficjalną stroną marki, aby dowiedzieć się, jak działa internet Airmax. Jeśli jesteście zainteresowani opiniami na temat Airmax, zalecam szukać ich wyłącznie na tej stronie, ponieważ są one wartościowe. P.S. Przed podpisaniem umowy warto poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi internetowej. Sam miałem okazję przetestować ją przez dwa tygodnie.
Ryder
Opinie na temat Airmax Internet są bardzo pozytywne, ale aby przekonać się, jak sprawdza się w praktyce, będę musiał jeszcze poczekać niecałe dwa tygodnie. Obecnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego i muszę powiedzieć, że internet działa idealnie. Jeśli chodzi o cenę, również wydaje się być w porządku. W przyszłości chciałbym skorzystać z usługi Airmax światłowodowego, ponieważ słyszałem, że ma bardzo dobre opinie.
Beau
Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie byłem świadomy istnienia Airmax. Nie słyszałem wcześniej o tej firmie. Zdecydowałem się więc przeczytać opinie o Airmax i teraz, będąc już ich klientem, uważam, że opinie te są w pełni zasłużone. W ofercie obiecano mi pełny zasięg i rzeczywiście go otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście, a mimo to Airmax internet działa u mnie doskonale przez całą dobę. Szybkość łącza jest zgodna z umową, czego potwierdzają przeprowadzone testy prędkości. Podłączenie internetu Airmax odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Zdecydowanie polecam Airmax Internet, zwłaszcza mieszkańcom Bolesławca, którzy wreszcie mają pełny dostęp do niezawodnego połączenia internetowego.
Luke
Analizując opinie o Airmax internet w roku 2023, można stwierdzić, że firma ta nadal zajmuje czołową pozycję wśród polskich operatorów. Zdarzyło mi się również zauważyć negatywne opinie na temat airmax.pl, ale wydaje mi się, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Osobiście korzystam z usługi Airmax internet światłowodowy AirFiber od kilku lat i gdybym miał polecić komuś z Dolnego Śląska światłowód, to Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb, a wszystko to bez potrzeby korzystania z kabli.
Nathan
Jeśli chodzi o relację między ceną a jakością usługi internetowej w Airmax Wrocław, moim zdaniem nie ma obecnie bardziej opłacalnej opcji. Airmax oferuje naprawdę doskonałe warunki. Nie jestem pewien, dlaczego opinie o Airmax.pl w internecie są tak skrajne. Jeśli ktoś jest zainteresowany opłatami za internet w Airmax, cennik można znaleźć na oficjalnej stronie operatora. Można tam również zobaczyć mapę nadajników Airmax, która jednoznacznie pokazuje, że zasięg internetu Airmax jest jednym z priorytetów. System ten jest stale rozwijany. Osobiście zakupiłem zestaw internetu wraz z zewnętrzną anteną, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Gorąco polecam przekonanie się na własnej skórze, jak korzystne, niezwykle szybkie i stabilne jest połączenie Airmax internet, które zostało potwierdzone również za pomocą testów prędkości.
Maya
Współpracę z firmą Airmax Opole rozpocząłem około roku temu. Przed tym, szukałem informacji na temat tego dostawcy na różnych forum. Zależało mi zwłaszcza na tym, gdzie jest dostępny internet Airmax, ponieważ moje miejsce zamieszkania jest dość trudne pod względem zasięgu. Niestety, nie znalazłem żadnych konkretnych opinii na temat zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Ale tak naprawdę, nie było to zbyt ryzykowne, ponieważ zdecydowałem się na wersję Airmax internetu na telefon w ofercie na kartę, bez zobowiązań, na okres 30 dni. Aktywowałem Airmax internet na telefonie i okazało się, że mogę skorzystać z bezpłatnego okresu testowego trwającego 1 dobę, jeśli dobrze pamiętam. To było świetne! Obecnie korzystam z Airmax internetu na telefonie oraz światłowodu w moim domu i firmie. Jeśli chodzi o koszty usługi Airmax Internet, ceny są naprawdę atrakcyjne. Polecam zamówić kompletny zestaw Airmax Internet wraz z routerem. Oferta obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, który jest idealny dla klientów indywidualnych z dużych miast.
Jackson
Używam i gorąco polecam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę śmiało stwierdzić, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak szybkiego internetu! Dodatkowo, chciałbym polecić firmę AIRMAX ze względu na doskonałą obsługę klienta. W oddziale AIRMAX Opole pracują prawdziwi ludzie, a nie maszyny. Można do nich dzwonić i zadać pytania na dowolny temat. Osobiście nie przepadam za automatycznymi infoliniami... Jeśli klient woli załatwiać sprawy online, istnieje możliwość skorzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. W umowie znalazłem unikalny login do AIRMAX internet, który jest niezbędny do korzystania z usługi.
Henry
Posiadam światłowód od Airmax. Korzysta z niego cała nasza piątka. W weekendy praktycznie wszyscy jednocześnie korzystamy z internetu. A co do tego, codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix czy Disney+. Z tego powodu mieliśmy wysokie oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax spełnił wszystkie, nawet nietypowe wymagania. Otrzymaliśmy ofertę, która naprawdę nie pozostawia nam żadnych powodów do narzekań. Chciałbym zwrócić uwagę na kontakt z zespołem Airmax. Komunikacja z działem obsługi klienta Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze jest tam ktoś kompetentny, kto służy pomocą. Jeśli chodzi o opłaty za usługę Airmax światłowód, cennik znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy. Ceny wyróżniają się na tle ofert konkurencyjnych operatorów, a w obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są ważne. Nawet u największych dostawców nie udało nam się znaleźć takiego światłowodu o podobnych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie przyznajemy 5 punktów z plusem! Jesteśmy rodziną z Bolesławca.
Eli
Parę lat temu zdecydowałem się skorzystać z usługi Airmax Internet bez umowy (PrePaid) i byłem zadowolony z tego doświadczenia. Jednak ważne jest, aby nie przyjmować ślepo wszystkiego, co czytamy w anonimowych opiniach online. Moim skromnym zdaniem, co najmniej połowa z tych opinii to wypowiedzi osób, które nie miały osobistego doświadczenia z Airmax Internet. Jeśli naprawdę chcesz poznać więcej na temat Airmax Internet, to forum (szczególnie to dostępne dla niezalogowanych użytkowników) nie jest najlepszym źródłem informacji. Zalecam sprawdzenie bardziej wiarygodnych źródeł.
Addison
Bez wahania zachęcam do skorzystania z sieci Airmax! Wyniki pomiarów prędkości są najlepszym dowodem na jej jakość. Sugerowałbym zasięgnąć informacji u doradcy o możliwości darmowego wypróbowania usługi Airmax przed podpisaniem kontraktu, oczywiście bez zobowiązań. W moim doświadczeniu, mieliśmy możliwość bezpłatnego testowania usługi przez około 2 tygodnie przed podpisaniem umowy. P.S. Posiadam sieć Airmax w domu, ale myślę, że sprawdzi się również doskonale w biurach.
Piper
Jestem użytkownikiem internetu światłowodowego od Airmax. Jako inżynier pracujący zdalnie, korzystam z wielu urządzeń i nie doświadczam żadnych problemów z jakością połączenia. Standard usług jest nieporównywalny z tym, co oferują inni duzi dostawcy na rynku. Zdecydowanie polecam zapoznać się ze szczegółami usługi na oficjalnej stronie Airmax, a jeśli chcecie przeczytać opinie o Airmax, polecam szukać tylko tam. P.S. Przed rozpoczęciem współpracy warto zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania usługi. Ja tak zrobiłem.
Eli
Opinie o internecie Airmax są wspaniałe, a jak naprawdę działa, przekonam się za chwilę, ponieważ na razie korzystam z darmowego okresu testowego, ale wydaje mi się, że to jest dobry wybór. Warunki cenowe również wydają się atrakcyjne. Docelowo chcę skorzystać z usługi Airmax światłowodu, które ma wyśmienite opinie...
Everett
Muszę przyznać, że zaledwie kilka tygodni temu nie miałem pojęcia, co to jest Airmax. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą marką. Znalazłem więc opinie o internecie od Airmax i teraz, jako użytkownik, mogę powiedzieć, że są one zupełnie realistyczne. W umowie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie tak jest. Podkreślam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Internet od Airmax działa u mnie bez zarzutu przez cały dzień. Prędkość internetu również jest zgodna z tym, co obiecano, potwierdzają to testy prędkości. Instalacja internetu od Airmax trwała może jeden dzień. Zdecydowanie polecam - Airmax internet w Bolesławcu w końcu jest dostępny bez ograniczeń.
Miles
Oceniając opinie o internecie Airmax w 2023 roku, ta firma nadal jest jednym z liderów polskiego rynku telekomunikacyjnego. Napotkałem również na negatywne komentarze na temat Airmax, ale jestem przekonany, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Sam korzystam od ponad roku z internetu światłowodowego AirFiber od Airmax w moim bloku i jeżeli miałbym komuś z Dolnego Śląska polecić internet światłowodowy, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość połączenia wynosi średnio 15 Gb - i to bez użycia kabli.
Micah
Jeśli chodzi o relację ceny do jakości, według mnie, w Wrocławiu nie ma obecnie lepszej oferty od Airmax. Warunki, które oferuje Airmax, są naprawdę doskonałe. Dlatego zastanawia mnie, dlaczego opinie o Airmax.pl są tak różne. Jeśli ktoś jest zainteresowany kosztami internetu od Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej dostawcy. Tam również można sprawdzić lokalizacje nadajników Airmax - mapa pokazuje, że dla Airmax zasięg jest kluczowy i jest stale rozwijany. Osobiście kupiłem zestaw internet plus zewnętrzna antena, aby maksymalizować siłę sygnału. Radzę samemu sprawdzić, jak korzystne, szybkie i niezawodne jest połączenie od Airmax - testy prędkości potwierdzają to!
Landon
Od momentu podpisania umowy z Airmaxem, doświadczam przyjemnej i profesjonalnej obsługi. Jest to zupełnie inna jakość w porównaniu do infolinii największych dostawców internetowych, gdzie albo rozmawia się z niechętnym pracownikiem, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa rewelacyjnie i naprawdę szybko - zgodnie z ustaleniami. Zdecydowanie polecam Airmax, opinie na temat ich usług są pozytywne.
Emery
Kilka miesięcy temu nie miałem nawet pojęcia o istnieniu Airmax. Wszystko zmieniło się, gdy postanowiłem przeczytać opinie na ich temat. Teraz, będąc klientem Airmax, muszę przyznać, że te opinie były w pełni zasłużone. Oferta, którą mi przedstawili, obiecywała pełne pokrycie zasięgiem, i muszę powiedzieć, że dotrzymali słowa. Co więcej, warto dodać, że mieszkam w niewielkim mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Airmax Internet działa tutaj bez żadnych problemów przez całą dobę. Prędkość połączenia spełnia również wszystkie warunki, o których była mowa. Regularnie to sprawdzam. Proces podłączenia internetu od Airmaxa był błyskawiczny. Szczerze polecam Airmax Internet, ponieważ dzięki nim Bolesławiec w końcu ma pełny zasięg!
Isla
Analizując recenzje dotyczące Airmax Internet w 2023, firma ta nieustannie plasuje się na wysokich miejscach wśród przodujących polskich operatorów internetowych. Natknąłem się też na krytyczne oceny dotyczące airmax.pl, lecz moim zdaniem, przeważnie są one wynikiem działań konkurencji. Osobiście korzystam od kilku miesięcy z światłowodowego AirFiber od Airmax w moim domu, a jeżeli miałbym zasugerować komuś we Wrocławiu światłowód, Airmax byłby moim naczelnym rekomendowanym. Prędkość przesyłania informacji jest stabilna na poziomie około 15 Gb, a to bez potrzeby instalowania kabli.
Ryleigh
Jeżeli weźmiemy pod uwagę jakość usług oferowanych przez Airmax Wrocław, aktualnie (wg mojej oceny) nie znajduje się lepsza propozycja dla konsumentów. Airmax dostarcza swoim użytkownikom rzetelnie atrakcyjne warunki. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego recenzje dotyczące Airmax.pl w sieci są tak zróżnicowane. Jeżeli kogoś intryguje kwestia kosztów za Internet Airmax, cennik można odnaleźć na stronie www operatora. W tym miejscu można także zobaczyć mapę stacji bazowych Airmax - wyraźnie ilustruje, że zasięg internetu Airmax ma znaczący charakter. Jest on systematycznie poszerzany. Nie jestem pewien, czy to ma znaczenie, ale ja postanowiłem zaopatrzyć się w pakiet Internetu wraz z anteną zewnętrzną, gdyż priorytetem dla mnie było zwiększenie mocy sygnału. Serdecznie namawiam do sprawdzenia samemu, jak ekonomiczny, niezmiernie szybki i stabilny jest Airmax Internet. Test prędkości połączenia jedynie potwierdził te odczucia!
Mila
Moja saga z firmą Airmax Opole zaczęła się nieco ponad rok temu. Uprzednio przeglądałem określone forum dotyczące tego usługodawcy sieciowego. Szczególnie zależało mi na informacji, gdzie jest dostępny Airmax Internet, ponieważ mój blok usytuowany jest w dość niełatwej lokalizacji pod kątem zasięgu. Niestety, nie natknąłem się tam na rzetelne dane dotyczące zasięgu internetu Airmax, dlatego podjąłem decyzję o podjęciu ryzyka... W praktyce, to nie było żadne ryzyko, gdyż na wstępie zaopatrzyłem się w Airmax Internet na telefon w formule prepaid, to jest bez żadnych obowiązków, na okres 4 miesięcy. Aktywowałem Airmax Internet na smartfonie i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres próbny trwający 1 dzień, o ile dobrze sobie przypominam. To było naprawdę genialne! Obecnie korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz z internetu światłowodowego w moim przedsiębiorstwie. Jeśli chodzi o koszty usługi, stawki Internetu Airmax są rzeczywiście przystępne. Zdecydowanie zalecam od razu zamówić zestaw Airmax Internet z routerem. Firma proponuje różnorodne typy zestawów. Ja mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, gdyż jest on dedykowany dla klientów z Opola.
Beau
Posiadając i rekomendując zestaw: AIRMAX internetowy router WIFI o prędkości 300 Mbit/s / ETHERNET 1 Gbit/s. Gwarantuję, że nigdy wcześniej nie miałem tak doskonałego dostępu do internetu! Polecam tego operatora również ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Dział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie automatów. Można dzwonić i pytać o cokolwiek. Nie przepadam za automatycznymi sekretarkami... A jeśli ktoś woli pisać, można zalogować się do e-BOK. Wyjątkowy login do Airmax Internet jest podany w umowie.
Layla
Mam światłowód od Airmaxa. Cała nasza liczna, sześcioosobowa rodzina korzysta z tej usługi. W dni bez obowiązków zawodowych, praktycznie wszyscy łączymy się z siecią jednocześnie. Oczywiście, niemal codziennie konsumujemy filmy i seriale na platformach jak Netflix czy Disney+. Stąd mieliśmy dość wygórowane oczekiwania względem usługodawcy internetowego. Airmax spełnił wszystkie, nawet te niecodzienne, nasze oczekiwania. Zostaliśmy obdarowani propozycją, która rzeczywiście nie pozostawia nam przestrzeni do skarg. Warto podkreślić znakomitą komunikację z załogą Airmaxa. Interakcja z firmą Airmax Internet to czysty komfort! Zawsze można porozmawiać z wyjątkową ekspertką. Jeżeli kogoś nurtują koszty za światłowód od Airmaxa, cennik jest dostępny na oficjalnym serwisie internetowym firmy. Ceny są znacznie bardziej korzystne niż u rywali, a w obecnych czasach możliwości oszczędzania pojawiają się w różnych dziedzinach życia. Nawet u największych operatorów nie udało nam się odnaleźć tańszego światłowodu. Z całego serca rekomendujemy! Rodzina z Bolesławca.
Nora
Kiedyś skorzystałem z usługi Airmax Internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie sugerujcie się tylko tym, co piszą niezalogowani użytkownicy w internecie. Uważam, że większość z tego to brednie wypisywane przez osoby, które na pewno nigdy nie korzystały z Airmax Internetu. Jeśli zależy wam na opinii o Airmax Internet, szczególnie na niezalogowanym forum, to NIE jest wiarygodne źródło informacji.
Natalie
Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Airmax Internet! Rezultaty sprawdzianów prędkości mówią same za siebie. Jeżeli mogę zasugerować coś, to warto przed inicjacją współpracy zasięgnąć informacji o bezpłatnym okresie próbnym Airmax Internet, aby bez opłat przetestować to rozwiązanie, oczywiście bez jakiegokolwiek obowiązku. Ja osobiście nie napotkałem żadnych przeciwności - testowałem łącze gratis przez mniej więcej pół miesiąca, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. Posiadam Airmax Internet w moim domu, ale jestem przekonany, że sprawdziłby się równie dobrze w przedsiębiorstwie.
Nora
Korzystam z usług Airmax Internetu światłowodowego. Jako freelancer pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do wykonywania mojej pracy, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Airmax zapewnia mi wszystko, czego potrzebuję, bez żadnych niedogodności. Nie ma sensu porównywać tego dostawcy z innymi popularnymi dostawcami światłowodowymi w kraju. Jeśli jesteście ciekawi, jak działa internet Airmax, serdecznie zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony marki, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. A jeśli szukacie prawdziwych opinii o Airmax, to zdecydowanie polecam szukać ich wyłącznie tam. Dodatkowo, warto zwrócić się do nich z prośbą o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania ich usług przed podpisaniem umowy. Ja sam miałem okazję skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 2 tygodnie, co pozwoliło mi ocenić, czy spełnia moje oczekiwania.
Abigail
Opinie dotyczące Airmax Internetu są wyjątkowe, a sam fakt, jak się sprawdza w praktyce, przekonam się już w tym miesiącu. Aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego i muszę przyznać, że nie mam absolutnie żadnych uwag. Co więcej, cenowo jest to również bardzo atrakcyjna opcja. Mam zamiar w przyszłości zainwestować w Airmax światłowód, gdyż słyszałem same świetne opinie na jego temat.
Sadie
Korzystam z usług Airmax od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić ocenę dla tego dostawcy internetu. Airmax to godna polecenia marka, która utrzymuje usługi na wysokim i, co ważne, stałym poziomie. Obiecaną prędkość łącza można osiągnąć. Jest mało awaryjności, z wyjątkiem awarii związanej z tauronem. Cena jest adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam.
Melody
Dzięki Airmax mam bezproblemowe połączenie z całym biznesowym otoczeniem, co jest niezwykle istotne w okresie epidemii. Światłowód został wdrożony bardzo szybko - bez żadnych prac budowlanych i uciążliwości związanych z kablami. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Jestem także mile zaskoczony przyjazną i zawsze dostępną obsługą klienta. Polecam Airmax Internet każdemu.
Athena
W naszym przedsiębiorstwie zdecydowaliśmy się na internetowe usługi Airmax z racji naszych rosnących potrzeb związanych z przepustowością łącza - przede wszystkim szybkością transmisji danych, gdyż często realizujemy prezentacje online naszych ofert. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że renomowani operatorzy mobilni nie są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Natomiast firma Airmax była w stanie odpowiedzieć na nasze zapotrzebowanie. Uzyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach otrzymaliśmy wiadomość e-mail, że dostajemy jeszcze sprawniejszy Internet jako prezent. To określa się jako dbałość o klienta. Polecam - zarówno Internet, jak i samą firmę.
Mason
Naprawdę jest to godny polecenia operator. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość negocjacji warunków. Sama jakość połączenia jest świetna. Korzystam z taryfy 300, ale tak naprawdę mam znacznie więcej. Dodatkowo, pozytywem jest stabilność połączenia. Miałem niewielkie trudności na początku, ale dział techniczny Airmax natychmiastowo rozwiązał problem i ustabilizował połączenie. Porównując do mojego poprzedniego dostawcy internet u Play, widzę ogromną różnicę. Szczerze polecam każdemu Airmax Internet.
Sofia
Według mego zdania Airmax to najbardziej godny rekomendacji dostawca usług sieciowych w Opolu oraz zapewne w innych miejscach także. Wykorzystuję połączenie Airmax od około 3 lat. Ostatnio podpisałem kolejną umowę. Odkąd rozpocząłem korzystać z Internetu Airmax, awarie występowały wyjątkowo rzadko i były bardzo krótkotrwałe. Przesył danych utrzymuje stabilność. Usługa funkcjonuje bez jakichkolwiek zacięć, nawet podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, zdalnej edukacji czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Jasne, zdecydowanie polecam połączenie Airmax. Przydzielam najwyższą notę usłudze Airmax Internet.
Jordan
Używam usług dostawcy Airmax Internet przez ponad 4 miesiące. Posiadają naprawdę sprawiedliwe podejście do konsumenta. Zdecydowałem się przeprowadzić instalację Internetu na własną rękę. W ten sposób ominąłem konieczność zostania w domu i oczekiwania na zespół, czy też nawiązywania kontaktu i ustalania terminów. Zamówiłem pakiet do Internetu, zamontowałem go zgodnie z wytycznymi i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie doświadczam żadnych zacięć. W sposób doskonały doradzono mi w kwestii wyboru routera Wi-Fi. Dzięki temu mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
Charlotte
Minęło już 9 miesięcy od momentu zawarcia umowy, dlatego mogę z całkowitą pewnością stwierdzić, że Airmax Internet posiada wybitne oceny i charakteryzuje się doskonałą stabilnością. Wydaje mi się, że nigdy nie napotkaliśmy na jakikolwiek problem. Wszystkie systemy, z którymi pracujemy, działają doskonale. Jesteśmy dużą firmą, a nasza kadra składa się z licznej grupy ludzi. Urządzenia komputerowe, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko to działa bez najmniejszych zakłóceń. W porównaniu do usług Airmax, najważniejsi dostawcy internetu na polskim rynku wypadają raczej skromnie. Jeśli szukasz Internetu dla swojej firmy, to bezwzględnie polecam. Gorąco pozdrawiam.
Gabriella
Od samego początku naszej kooperacji spotykamy się z bezproblemową i sprawną obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inny sposób podejścia niż na infoliniach największych dostawców sieci internetowej, gdzie komunikacja odbywa się albo z technikiem, który tam jest jakby pod przymusem, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bezawaryjnie i zaskakująco prędko – zgodnie z zawartymi w umowie zapisami. Nic innego nie pozostaje, jak tylko polecić Airmax Internet, bowiem opinie o nim są bardzo pozytywne.
Autumn
Chciałbym zaznaczyć na początku, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia o istnieniu firmy o nazwie "Airmax". Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim dostawcą usług internetowych. Postanowiłem jednak zapoznać się z opiniami na temat Airmax Internet i teraz, będąc ich klientem, muszę przyznać, że te opinie były w pełni zgodne z rzeczywistością. W umowie obiecano mi pełne pokrycie zasięgiem, i faktycznie tak jest. Warto podkreślić, że mieszkam w Bolesławcu, który nie jest dużym miastem. Mimo to, Airmax Internet działa tutaj doskonale przez całą dobę. Prędkość połączenia również spełnia wszystkie postawione warunki, co zostało potwierdzone wynikami testów prędkości. Podłączenie usługi internetowej od Airmaxa odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Z całego serca polecam Airmax Internet w Bolesławcu - po długim czasie można na niego liczyć bez żadnych przeszkód.
Cooper
Analizując opinie dotyczące Airmax Internetu w roku 2023, zauważalne jest, że firma ta wciąż utrzymuje swoją pozycję jako jeden z najlepszych dostawców w Polsce. Chociaż natknąłem się również na negatywne recenzje dotyczące airmax.pl, osobiście sądzę, że większość z nich została napisana przez konkurencję w celu szkodzenia reputacji firmy. Osobiście jestem użytkownikiem Airmax światłowodowego internetu AirFiber od wielu lat w moim domu, i jeśli ktoś z Wrocławia lub okolic zapytałby mnie o polecenie światłowodu, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłania danych utrzymuje się na stałym poziomie około 15 Gb, a co najważniejsze, nie wymaga to uciążliwej instalacji kabli.
Arya
Jeśli chodzi o ceny pakietów internetowych oferowanych przez Airmax Wrocław, moim zdaniem nie widzę żadnej bardziej atrakcyjnej oferty dla mieszkańców (oczywiście, jest to subiektywna ocena). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Zastanawiam się jednak, dlaczego opinie na różnych forach na temat Airmax.pl są tak zróżnicowane. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet w Airmax, cennik można łatwo znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Tam można również znaleźć mapę nadajników Airmax, która pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest kluczowy i stale się rozszerza. PS. Osobiście mam zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu sygnału. Polecam samodzielnie przekonać się, jak tanie, szybkie i niezawodne są połączenia z Airmax - test prędkości internetu tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
Micah
Rozpocząłem korzystanie z usług dostawcy Airmax Opole około roku temu. Przed podjęciem tej decyzji, aktywnie poszukiwałem informacji na forach internetowych dotyczących Airmax Internet. Szczególnie zależało mi na opinii na temat zasięgu, ponieważ mój dom znajduje się w obszarze, gdzie dostęp do sieci bywał problematyczny. Niestety, nie znalazłem zbyt wiele przydatnych informacji na temat zasięgu Airmax Internet, więc musiałem zaryzykować. Jednakże, po rozważeniu różnych czynników, zdecydowałem się spróbować. Na początku zamówiłem usługę Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, co oznaczało brak długoterminowych zobowiązań. Po włączeniu usługi Airmax Internet na telefonie, otrzymałem również możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego trwającego 24 godziny. Było to niesamowicie wygodne! Aktualnie korzystam zarówno z Airmax Internet na telefonie, jak i z usługi światłowodowej w moim domu i miejscu pracy. Jeśli chodzi o ceny, Airmax Internet oferuje atrakcyjne stawki w porównaniu do innych dostawców. Szczerze polecam wybór pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera również router. W ofercie dostępne są różne zestawy, a ja osobiście wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, który idealnie sprawdza się dla indywidualnych klientów mieszkających w większych miastach.
Hannah
Mam i śmiało mogę polecić zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę wcześniej nigdy nie korzystałem z tak stabilnego internetu! Doceniam również doskonałą komunikację z klientem, którą zapewnia ten dostawca. Oddział AIRMAX Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko maszyn. Można dzwonić i zadawać pytania na wszelkie tematy. Bardzo nie przepadam za wirtualnymi asystentami... Jeśli ktoś woli komunikację pisemną, można skorzystać z e-BOK. Unikalne dane logowania do AIRMAX Internet są zapisane w umowie.
Isaiah
W naszej rodzinie wszyscy korzystamy z Airmax światłowodu. Zwłaszcza w weekendy i wieczorami, gdy wszyscy jesteśmy online, potrzebujemy niezawodnego połączenia. Codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix i inne usługi VOD. Dlatego nasze oczekiwania wobec jakości internetu były bardzo wysokie. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie, nawet najbardziej nietypowe, nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb i naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń. Chcielibyśmy podkreślić również doskonały kontakt z zespołem Airmax. Komunikacja z działem obsługi klienta Airmax Internet to czysta przyjemność! Zawsze trafiamy na życzliwe osoby, które są gotowe nam pomóc. Jeśli chodzi o rachunki za światłowód Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej operatora. Ceny są naprawdę konkurencyjne w porównaniu do innych dostawców, a w obecnej sytuacji gospodarczej wszyscy musimy szukać oszczędności w różnych obszarach naszego życia. Nie widzieliśmy nigdzie indziej światłowodu o takich samych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Dlatego dajemy Airmax ocenę 5! Pozdrawiamy z Bolesławca, zadowolona rodzina.
Victoria
Ok, prawda jest taka, że około rok temu miałem okazję skorzystać z usługi Airmax Internet bez zawierania umowy (na kartę) i byłem niezwykle zadowolony z tego doświadczenia. Nie sugerujcie się jedynie tym, co anonimowi użytkownicy piszą w internecie. Uważam, że zdecydowana większość tych opinii to po prostu nonsensy wypisywane przez osoby, które na pewno nigdy nie miały styczności z usługą Airmax Internet. Jeśli naprawdę interesuje was Airmax Internet forum (zwłaszcza dla niezarejestrowanych użytkowników), to NIE jest najlepszym miejscem do poszukiwania informacji.
Natalia
Bez wahania polecam Airmax Internet! Nawet wyniki testów szybkości są dowodem na to. Jeśli mogę dodać coś od siebie, to myślę, że przed zawarciem umowy warto zapytać o możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu testowego Airmax Internet, aby mieć możliwość oceny usługi bez jakichkolwiek zobowiązań. W moim przypadku nie napotkałem żadnych problemów - miałem możliwość sprawdzenia połączenia bez opłat przez około dwa tygodnie, zanim zdecydowałem się na formalne zobowiązanie. Przy okazji, używam Airmax Internet w domu, ale jestem przekonany, że równie dobrze sprawdziłby się w sferze korporacyjnej.
Mila
Zdecydowanie polecam usługi Airmax Internet! Jako back-end developer pracujący zdalnie, na co dzień korzystam z wielu urządzeń podłączonych do sieci i nie odczuwam żadnego negatywnego wpływu na wydajność mojego połączenia internetowego. Jakość usług jest znacznie lepsza w porównaniu do najpopularniejszych dostawców światłowodowych na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej Airmax, gdzie można dowiedzieć się więcej o działaniu ich usług internetowych. Jeżeli macie czas i chęci, polecam szukać rzetelnych opinii o Airmax właśnie tam. Na koniec, warto zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi - ja miałem okazję przetestować ich usługi przez 2 tygodnie.
Ayla
Opinie na temat internetu Airmax są znakomite, a jak jest naprawdę, przekonam się niedługo, ponieważ obecnie korzystam z bezpłatnego okresu próbnego, ale internet działa świetnie. Pod względem finansowym również wydaje się świetny. Rozważam Airmax światłowód, opinie o nim są rewelacyjne...
Ariana
Zdecydowanie polecam usługi Airmax! Korzystam z nich od dwóch lat, więc jestem w stanie podzielić się moją opinią na temat jakości świadczonych usług. Firma jest sprawdzona i konsekwentnie utrzymuje wysoki poziom usług. Prędkość uploadu i downloadu, która jest określona w umowie, jest rzeczywiście możliwa do osiągnięcia, co było dla mnie bardzo zaskakujące. Połączenia są stabilne, z wyjątkiem jednej sytuacji, kiedy mieliśmy awarię prądu. Koszt usługi jest adekwatny do jakości, dlatego bez wahania polecam Airmax.
Layla
Dzięki Airmax Internetowi zyskałem stałe połączenie z całym moim biznesowym otoczeniem, co jest niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód został wdrożony szybko - bez uciążliwych prac budowlanych i ton kabli. Największe zalety to doskonała prędkość przesyłu danych i bardzo niskie pingi. Byłem również mile zaskoczony przez zawsze przyjazny i dostępny zespół techniczny. Polecam każdemu Airmax Internet.
Declan
W naszej organizacji zdecydowaliśmy się skorzystać z usług internetowych firmy Airmax, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na większą przepustowość łącza, zwłaszcza w zakresie szybkości przesyłania danych, które umożliwiają nam prezentowanie naszych rozwiązań online. Przedtem współpracowaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy na polskim rynku nie sprostali naszym wymaganiom. Dopiero oferta Airmax spełniła nasze oczekiwania. Zainstalowano u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu otrzymaliśmy wiadomość e-mail, informującą nas, że otrzymujemy jeszcze szybsze łącze jako prezent. To dowodzi, że firma dba o swoich klientów. Z całego serca polecam zarówno usługi, jak i firmę Airmax.
Aubrey
Airmax to rzetelny operator. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość negocjacji warunków. Samo połączenie jest dla mnie świetne. Zgodnie z umową mam taryfę 300, ale tak naprawdę otrzymuję znacznie większą prędkość. Dużym plusem jest także stabilne połączenie. Na początku miałem pewne trudności, ale obsługa Airmaxa niemal natychmiast sprawdziła błędy i ustabilizowała transfer. Porównując do mojego poprzedniego dostawcy internetu UPC, różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax Internet.
Asher
To zdecydowanie godny polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat i jestem już przy kolejnej umowie. Od samego początku użytkowania Airmax Internet napotkałem tylko kilka drobnych problemów, które zostały szybko rozwiązane. Prędkość jest stabilna, usługa działa płynnie - nawet podczas przeglądania wymagających stron internetowych, zdalnej nauki czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Szczerze polecam usługę Airmax. Uważam, że Airmax Internet ma najlepsze opinie.
Abigail
Od ponad 4 miesięcy korzystam z usług operatora Airmax Internet i muszę powiedzieć, że mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Zdecydowałem się na samodzielną instalację internetu, co okazało się świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu uniknąłem konieczności czekania w domu na przyjazd ekipy instalacyjnej oraz umawiania się telefonicznie. Po prostu zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem go zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Od tamtej pory internet działa bez żadnych problemów, nie ma żadnych przestojów. Dodatkowo otrzymałem świetne porady dotyczące wyboru odpowiedniego routera Wi-Fi, dzięki czemu teraz mogę korzystać z internetu we wszystkich pomieszczeniach domu. Jestem bardzo zadowolony z usług Airmax Internet.
Mason
Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet ma doskonałe opinie i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Wszystkie nasze potrzebne systemy IT działają zgodnie z oczekiwaniami. Jesteśmy korporacją z wieloma pracownikami, a komputery, systemy automatyki i telewizja CCTV funkcjonują bez żadnych przestojów. Popularni operatorzy wypadają bardzo słabo w porównaniu do Airmax. Jeśli potrzebujesz internetu dla swojego biznesu, gorąco polecam. Pozdrawiamy.
Gabriella
Już od pierwszego dnia współpracy zauważyłem, że obsługa klienta w firmie Airmax jest komunikatywna i rzetelna. To zupełnie inne doświadczenie niż na infolinii popularnych firm internetowych, gdzie często rozmawia się z niechętnymi serwisantami, którzy zdają się pracować tam pod przymusem, albo z automatycznymi systemami. Usługa działa idealnie i jest odpowiednio szybka, zgodnie z tym, co deklarowano. Bez wątpienia gorąco polecam Airmax Internet, ponieważ mają najlepsze opinie!
Dylan
Chciałbym zaznaczyć, że jeszcze kilka tygodni temu nie miałem pojęcia o istnieniu firmy Airmax. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z ich usługami. Zdecydowałem się więc przejrzeć opinie na temat Airmax i teraz, jako klient, mogę potwierdzić, że nie były one przesadzone. W moim przypadku, gwarantowano mi pełne pokrycie zasięgiem i rzeczywiście otrzymałem to, co obiecano. Co ciekawe, mieszkam w miejscowości, która nie jest dużym miastem, takim jak Bolesławiec. Airmax Internet działa u mnie znakomicie przez całą dobę. Prędkość połączenia również spełnia określone warunki - regularnie sprawdzam ją na stronie testowej. Proces instalacji Airmax Internetu był błyskawiczny. Szczerze polecam Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ teraz w końcu mam pełny dostęp do niezawodnego połączenia.
Leilani
Analizując recenzje dotyczące Airmax Internetu w 2023 roku, można zauważyć, że ta firma nadal zajmuje czołową pozycję wśród renomowanych polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Chociaż zdarzają się również nieprzychylne opinie na temat airmax.pl, mam przekonanie, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Jestem w stanie to ocenić, ponieważ od kilku miesięcy jestem zadowolonym użytkownikiem światłowodowego Airmax Internetu AirFiber w moim bloku mieszkalnym. Jeśli miałbym polecić komuś z Wrocławia światłowód, bez wahania wskazałbym Airmax jako moją pierwszą opcję. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na imponującym poziomie około 15 Gb - i co najważniejsze, nie ma potrzeby dodatkowego okablowania, co jest naprawdę wygodne.
Jace
Jeśli chodzi o relację między jakością internetu a cenami w Airmax Wrocław, moim zdaniem obecnie nie ma lepszych propozycji na rynku. Airmax oferuje klientom naprawdę doskonałe warunki. Jestem zaskoczony, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w internecie są tak różnorodne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet, można sprawdzić cennik Airmax na stronie dostawcy. Na tej stronie można również znaleźć mapę Airmax nadajników, która jasno pokazuje, że dla Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Zasięg jest stale rozwijany. Przy okazji, ja wybrałem zestaw internetu z anteną zewnętrzną, ponieważ chciałem zwiększyć siłę sygnału. Zachęcam do osobistego doświadczenia, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax Internet. Test prędkości Airmax internetu (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził szybkość połączenia!
Layla
Moja przygoda z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się nieco ponad rok temu. Przedtem przeglądałem różne fora internetowe, starając się znaleźć informacje dotyczące Airmax Internetu, zwłaszcza zasięgu sieci w mojej okolicy. Niestety, nie natrafiłem tam na wiele konkretnych opinii na ten temat, co skłoniło mnie do podjęcia pewnego ryzyka... Postanowiłem jednak dać szansę Airmax Internetowi i zamówiłem usługę na telefon w ramach oferty prepaid, bez zbędnych formalności, na okres 30 dni. Aktywowałem Airmax Internet na swoim telefonie i otrzymałem możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego trwającego 24 godziny, o ile dobrze pamiętam. To był naprawdę świetny sposób na przekonanie się o jakości usługi! Teraz korzystam zarówno z Airmax Internetu na telefonie, jak i z połączenia światłowodowego w mojej firmie. Co do kosztów, usługa Airmax Internet oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Gorąco polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera również router. W ofercie można znaleźć różne zestawy, a ja wybrałem Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, który doskonale spełnia moje potrzeby jako mieszkańca większego miasta.
Jace
Posiadam i gorąco polecam zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Mogę śmiało powiedzieć, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak niezawodnym internetem! Doceniam również doskonałą obsługę klienta, którą zapewnia Airmax. Zespół w Airmax Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie maszyn. Można do nich dzwonić i pytać o wszystko. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli pisać niż rozmawiać, można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny login do Airmax Internetu bez problemu znalazłem w umowie.
Olivia
Korzystamy z usługi światłowodu dostarczanego przez Airmax, a wszyscy członkowie naszej licznej rodziny są z niej bardzo zadowoleni. Zwłaszcza w weekendy i wieczorami, gdy wszyscy jesteśmy online, korzystając z internetu jednocześnie. Regularnie oglądamy filmy na różnych platformach VOD, więc oczekiwania co do jakości naszego połączenia były bardzo wysokie. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie nasze oczekiwania, nawet te niecodzienne. Otrzymaliśmy dedykowaną ofertę, która doskonale sprawdza się w praktyce, bez żadnych problemów czy skarg. Chcielibyśmy także podkreślić, jak świetny jest kontakt z zespołem Airmax. Zawsze możemy liczyć na pomoc i życzliwość. Komunikacja z nimi to prawdziwa przyjemność! Jeśli chodzi o rachunki za usługę światłowodu od Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej firmy. Ceny, w porównaniu do innych dostawców, są naprawdę konkurencyjne, a w obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności mają duże znaczenie. Nie udało nam się znaleźć nigdzie indziej tańszego i równie jakościowego internetu światłowodowego. Dajemy Airmax pełną piątkę! Pozdrawiamy całą naszą rodzinę z Wrocławia.
Luke
Jakiś rok temu korzystałem z Airmax internetu bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie warto zbytnio zwracać uwagi na to, co anonimowi użytkownicy wypisują w internecie. Uważam, że większość opinii to nonsensy wypowiadane przez osoby, które nigdy nie korzystały z internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje was internet Airmax, to forum (zwłaszcza anonimowe) nie jest najlepszym miejscem do poszukiwania informacji.
Isabella
Z całego serca polecam usługę internetową Airmax! Wyniki testów szybkości mówią same za siebie i potwierdzają, że to świetna opcja. Co więcej, warto zauważyć, że istnieje możliwość przetestowania usługi Airmax Internet zupełnie za darmo, zanim podejmiesz decyzję o podpisaniu umowy. W moim przypadku nie było żadnych problemów - mogłem korzystać z internetu Airmax przez około 2 tygodnie bez żadnych zobowiązań, aby przekonać się o jego jakości. Jestem bardzo zadowolony z tej możliwości. Dodatkowo, chciałbym podkreślić, że korzystam z Airmax Internetu w domu, ale uważam, że jest to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców.
Ryder
Korzystam z światłowodu Airmax i jako web developer pracujący w domu, używam dużej liczby urządzeń, ale to nie ma żadnego negatywnego wpływu na jakość mojego połączenia internetowego. Usługi świadczone przez Airmax są absolutnie niezrównane w porównaniu do innych dostawców światłowodu na rynku. Zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony operatora, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat działania internetu Airmax. Jeśli szukacie wiarygodnych opinii na temat Airmax, warto sprawdzić rekomendacje tam zamieszczone. Dodatkowo, zalecam dowiedzieć się o możliwości przetestowania usługi za darmo i bez zobowiązań. Ja osobiście miałem przyjemność przetestować Airmax bez żadnych opłat.
Kingston
Opinie o Airmax Internet są znakomite, a jak to wszystko wygląda w praktyce, przekonam się wkrótce, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale wydaje mi się, że zdecyduję się na kontynuację. Pod względem kosztów usługi również jest przyzwoicie. Moim celem jest skorzystanie z Airmax światłowodu, którego opinie są doskonałe...
Natalie
Jestem klientem Airmax Internet od prawie 3 lat, więc uważam, że mogę się wypowiedzieć na temat tej firmy. Airmax to uczciwa firma, świadcząca usługi na wysokim poziomie. Prędkość transferu danych, określona w umowie, jest w pełni osiągalna. Przez ten czas nie było potrzeby żadnych interwencji, oprócz sytuacji z pracami firmy Tauron. Ceny usługi są adekwatne do jej jakości, czyli naprawdę przyzwoite. Zdecydowanie polecam.
Lillian
Dzięki Airmax mam nieprzerwane połączenie z resztą świata, co jest szczególnie istotne w czasach ograniczeń spowodowanych pandemią. Instalacja internetu przebiegła szybko i bez uciążliwego okablowania czy prac ziemnych. Duża prędkość transmisji danych i niskie opóźnienia (pingi) są kluczowymi zaletami. Warto również wspomnieć o pomocnym i profesjonalnym zespole technicznym. Gorąco polecam Airmax internet.
Adam
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi Airmax ze względu na wzrost zapotrzebowania na przepustowość, zwłaszcza w zakresie wysyłania danych, aby prezentować nasze usługi przez Internet. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale popularni operatorzy telekomunikacyjni nie spełnili naszych wymagań. Na szczęście oferta firmy Airmax okazała się odpowiedzią na nasze potrzeby. Teraz korzystamy z ultra szybkiego łącza symetrycznego. Po miesiącu otrzymaliśmy nawet jeszcze szybsze łącze jako dodatek. To jest właśnie podejście do klienta. Szczerze polecam zarówno technologiczne rozwiązania, jak i firmę Airmax.
Jackson
Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość dostosowania warunków. Sam Internet działa dobrze. Umowa zakłada taryfę 300, ale w praktyce otrzymuję znacznie wyższe prędkości. Ważną zaletą jest stabilne połączenie. Na początku miałem pewne trudności, ale obsługa techniczna Airmax szybko rozwiązała problem i ustabilizowała transfer. W porównaniu z moim wcześniejszym dostawcą internetu, Plus, jest to ogromna różnica. Gorąco polecam Airmax internet.
Stella
To zdecydowanie godny polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z usług Airmax Internet od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od samego początku użytkowania Internetu Airmax zdarzyły się tylko kilka drobnych problemów, które szybko zostały rozwiązane. Prędkość jest stabilna, a usługa działa bez zakłóceń, nawet podczas korzystania z zaawansowanych stron internetowych, zdalnej nauki czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Gorąco polecam usługę Airmax. Moje doświadczenia przekonują mnie, że to najlepszy dostawca internetu.
Carson
Korzystam z Internetu Airmax od ponad 10 miesięcy i muszę powiedzieć, że mają niespotykane podejście do klienta. Mogłem samodzielnie zainstalować Internet, dzięki czemu nie musiałem czekać na ekipę ani umawiać się z nikim. Zamówiłem zestaw internetowy, zainstalowałem go zgodnie z instrukcją i działa. Internet działa bezproblemowo, nie ma żadnych zakłóceń. Otrzymałem również doskonałe doradztwo przy wyborze routera Wi-Fi. Teraz mam Internet we wszystkich pomieszczeniach. Polecam Airmax Internet.
Riley
Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet cieszy się doskonałymi opiniami i jest bezkonkurencyjny. Nie mieliśmy żadnych problemów do tej pory. Wszystkie nasze systemy IT działają sprawnie, zarówno komputery, systemy automatyki, jak i telewizja CCTV. W porównaniu do innych operatorów, Airmax wypada znacznie lepiej. Jeśli potrzebujesz Internetu dla swojego biznesu, gorąco polecam. Pozdrawiamy.
Hudson
Od pierwszego dnia naszej współpracy, firma Airmax zaskoczyła nas komunikatywną i kompetentną obsługą. To zupełnie coś innego niż na infolinii innych popularnych dostawców internetu, gdzie często rozmawiamy z niechętnymi konsultantami lub automatycznymi systemami. Nasz Internet działa idealnie i jest naprawdę szybki, zgodnie z deklaracjami. Bez wątpienia polecam Airmax Internet, opinie na ten temat są pozytywne.
Ella
Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem świadomości istnienia firmy Airmax. Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z ich usługami. Postanowiłem zaznajomić się z opiniami na temat firmy Airmax i teraz, jako klient, mogę potwierdzić, że te opinie są w pełni zgodne z rzeczywistością. W ramach mojej umowy otrzymałem pełny zasięg, co zostało spełnione. Co ważne, mieszkam w miejscowości o niewielkiej liczbie mieszkańców, a mimo to Airmax Internet działa u mnie bez żadnych problemów przez całą dobę. Szybkość łącza również odpowiada warunkom przedstawionym w umowie, regularnie sprawdzam to za pomocą testu prędkości. Podłączenie internetu Airmax było prawie tak szybkie jak sam Internet 😉. Zdecydowanie polecam Airmax Internet mieszkańcom Bolesławca, ponieważ teraz mają pełen dostęp do wysokiej jakości usług.
Jacob
Biorąc pod uwagę oceny dotyczące Airmax Internet w roku 2023, z radością stwierdzam, że firma ta nadal zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Wśród różnorodnych opinii, które pojawiły się na temat Airmax.pl, zauważyłem niewielką liczbę negatywnych komentarzy. Jednakże, osobiście uważam, że większość z tych recenzji została napisana przez konkurencję, a nie odzwierciedla rzeczywistej jakości usług świadczonych przez Airmax. Mam podstawy do takiego przekonania, ponieważ korzystam z usług światłowodowego AirFiber od Airmax przez wiele lat i jestem zadowolony z ich jakości. Gdyby ktoś z Dolnego Śląska zapytał mnie o rekomendację usługi internetowej, nie wahając się, poleciłbym Airmax jako pierwszy wybór. Prędkość łącza utrzymuje się na imponującym poziomie około 15 Gb, bez konieczności dodatkowego okablowania.
Ruby
Jeśli mówimy o stosunku jakości do ceny usług internetowych świadczonych przez Airmax Wrocław, to obecnie (według mojej oceny) nie ma niczego, co mogłoby przewyższyć ofertę tej firmy. Airmax zapewnia warunki, które są naprawdę godne uwagi. Jestem zdziwiony, że opinie na temat Airmax.pl w internecie są tak skrajne i często niezgodne z moim doświadczeniem. Jeśli ktoś chce poznać opłaty za usługi internetowe w Airmax, wystarczy zajrzeć na stronę internetową tego dostawcy, gdzie można znaleźć szczegółowy cennik. Dodatkowo, na stronie można zobaczyć mapę nadajników Airmax, co jednoznacznie pokazuje, że firma ta skupia się na zapewnieniu szerokiego zasięgu internetu. System ten jest stale rozwijany i doskonalony. Na koniec chciałbym podkreślić, że ja osobiście korzystam z zestawu Airmax, który zawiera antenę zewnętrzną, co umożliwia mi osiągnięcie jeszcze większej siły sygnału. Z całą pewnością polecam każdemu, aby samemu przekonał się, jak atrakcyjne pod względem ceny, niesamowicie szybkie i stabilne są usługi Airmax. Test prędkości łącza Airmax (i nie tylko ten) tylko potwierdza, że połączenie jest naprawdę szybkie!
Evelyn
Moje pierwsze doświadczenia z Airmax Opole datują się na około rok temu. Przedtem byłem aktywnym użytkownikiem jednego z forów poświęconych dostawcom internetowym, gdzie szczególnie interesowałem się informacjami dotyczącymi dostępności usługi Airmax Internet w mojej lokalizacji. Mój dom znajduje się w obszarze, który jest dość wymagający pod względem zasięgu internetowego. Niestety, nie znalazłem tam konkretnych informacji na temat zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Jednakże, okazało się, że to ryzyko było zbyteczne, ponieważ zdecydowałem się na zamówienie usługi Airmax Internet na telefon w opcji prepaid, na okres 30 dni i bez jakichkolwiek zobowiązań. Po aktywacji Airmax Internet na moim telefonie, otrzymałem możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu testowego trwającego 24 godziny, jeśli dobrze pamiętam. To było niesamowite! Obecnie korzystam z Airmax Internet zarówno na telefonie, jak i z połączenia światłowodowego w domu oraz w firmie. Jeśli chodzi o koszty, usługa Airmax Internet jest naprawdę atrakcyjnie wyceniona. Chciałbym gorąco polecić zakup pełnego zestawu Airmax Internet, w którym zawarty jest również router. Dostępne są różne zestawy, a ja wybrałem ten pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, który idealnie pasuje dla klientów indywidualnych z większych miast.
Raelynn
Mogę śmiało polecić zestaw AIRMAX Internet Router WiFi 6Gbit / Ethernet 1Gbit. Przysięgam, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak niezawodnym internetem! Również doceniam profesjonalną obsługę klienta świadczoną przez Airmax. Oddział w Opolu to grupa prawdziwych ludzi, a nie tylko komputery. Można do nich dzwonić i pytać o cokolwiek. Osobiście nie przepadam za automatycznymi sekretarkami... A jeśli ktoś woli pisać niż rozmawiać, istnieje możliwość zalogowania się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. W mojej umowie otrzymałem indywidualny login do AIRMAX Internetu.
Adrian
Posiadam światłowód od Airmax. Cała nasza gromadka korzysta z tej usługi. W soboty i niedziele praktycznie nie schodzimy z sieci. Oczywiście, prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach VOD, takich jak Netflix. Dlatego mieliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości internetu. I muszę powiedzieć, że Airmax spełnił wszystkie nasze, nawet nietypowe, oczekiwania. Otrzymaliśmy ofertę, która w sposób obiektywny nie daje nam żadnych powodów do narzekań. Warto zwrócić uwagę na komunikację z zespołem Airmaxa. Kontakt z infolinią Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze spotyka się tam miła dusza. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik można znaleźć na stronie internetowej firmy. Ceny znacząco odbiegają od ofert konkurencji, a w dzisiejszych czasach musimy szukać oszczędności w różnych obszarach naszego codziennego życia. Żaden inny duży dostawca nie zaproponował nam lepszej ceny. Piątka z plusem od naszej rodzinki z Bolesławca!
Olivia
Kiedyś miałem okazję korzystać z usługi Airmax Internet w opcji bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług. Warto jednak pamiętać, że opinie niepodpisanych użytkowników w internecie nie zawsze są wiarygodne. Wiele z tych opinii może być nieprawdziwych lub wygłaszanych przez osoby, które nigdy nie miały doświadczenia z internetem Airmax. Jeśli szukasz informacji na temat internetu Airmax, zalecam nie sugerować się anonimowymi forami jako głównym źródłem wiedzy. Istnieje wiele bardziej wiarygodnych i oficjalnych źródeł informacji, takich jak strona internetowa Airmax, gdzie można znaleźć aktualne informacje dotyczące oferty i działania tego dostawcy.
Sebastian
Z całą pewnością mogę polecić usługę internetową Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. A jeśli chciałbym dodać coś z własnego doświadczenia, zdecydowanie warto skonsultować się z konsultantem i dowiedzieć się o możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego Airmax Internet, który pozwoli przetestować usługę bez żadnych zobowiązań. Osobiście miałem okazję skorzystać z tej opcji przez kilkanaście dni, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy, i byłem w pełni zadowolony. Należy również podkreślić, że korzystam z Airmax Internet w domu, ale jestem przekonany, że równie dobrze sprawdziłby się w biurze.
Luna
Zamówiłem usługę światłowodowego internetu Airmax. Jako web developer pracujący w trybie home office, mam podłączone do sieci wiele urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Poziom usług Airmax jest niezrównany w porównaniu do dużych dostawców internetu światłowodowego na naszym rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej tego dostawcy, aby dowiedzieć się, jak działa internet Airmax. Jeśli chodzi o opinie na temat Airmax Internet, warto szukać wiarygodnych rekomendacji właśnie tutaj. Dodatkowo, zanim zdecydujesz się na współpracę, warto zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja skorzystałem z tej możliwości i byłem zadowolony.
Leilani
Airmax Internet ma bardzo pozytywne opinie, a jak będzie w rzeczywistości, dowiem się jeszcze w tym miesiącu, ponieważ aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego. Będę rozważał, co dalej. Pod względem cen również jest bardzo przystępny. Chciałbym mieć Airmax światłowód - opinie na jego temat są naprawdę zachwycające...
Lucy
Jestem klientem Airmax od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić firmie tę ocenę. Airmax to godna polecenia firma, która utrzymuje wysoki i, co ważne, stały poziom usług. Prędkość łączy, podana w umowie, jest rzeczywiście osiągalna. Łącza są stabilne, z wyjątkiem sporadycznych awarii po stronie dostawcy energii, jak tauron. Cena jest adekwatna do prędkości, więc wszystko w porządku. Naprawdę polecam.
Owen
Dzięki Airmax mam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Podłączenie internetu było błyskawiczne - bez żadnego zamieszania z kablami czy pracami budowlanymi. Najważniejsze atuty to doskonała prędkość przesyłania danych i bardzo niskie opóźnienia (ping). Zaskoczyła mnie również przyjazna i zawsze dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax Internet.
Quinn
W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi Airmax w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na przepustowość, zwłaszcza w zakresie wysyłania danych w celu prezentacji naszych produktów przez Internet. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM nie byli w stanie sprostać naszym wymaganiom. Dopiero oferta Airmax odpowiedziała na nasze potrzeby. Bardzo dziękujemy za mega szybkie, symetryczne łącze. Po miesiącu otrzymaliśmy nawet informację drogą mailową, że nasza prędkość została zwiększona za darmo. To jest właśnie dbałość o klientów. Naprawdę polecam - zarówno pod względem technologicznym, jak i jakości obsługi, Airmax.
Jordan
Nasz urząd korzysta z Internetu AirMax, mogę stwierdzić, że jest to zadowalający dostawca usług. Prędkość połączenia jest wystarczająca do wykonywania codziennych zadań. Wysoka stabilność wyróżnia tą usługę na tle innych i dostawców. Obsługa klienta jest dostępna, choć czasem wymaga pewnej cierpliwości. Ceny są konkurencyjne, co jest istotne dla instytucji publicznych. W sumie, Internet AirMax jest wystarczający dla naszych potrzeb biurowych, choć nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych dostawców.

Oceń operatora


dodaj też opinię


Załęcze Pruszków Stanowice Ołdrzychowice Kłodzkie Mysłakowice Brochocin Składowice Parzewnia Bratowice Zdzieszowice Karski Ludmierzyce Iwiny Stramnice Biskupów Bielice Janowiczki Dziedzice Dąbrówka Łubniańska Przedwojów Radomina Nowa Wieś Złotoryjska Kruplin-Parcela Skoroszów Nowa Wieś Wrocławska Klisino Bliszczyce Pasterzowice Pątnów Pleśnica Gręboszów Bagieniec Jakubowice Dolina Olszanica Dębina Baranów Oława Malin Pieńki Stolarskie Kietlin Kościelec Piława Szlichtyngowa Dankowice Trzecie Twardawa Jeżowa Balcarzowice Kopacz Bożków Olszyna Janiszów Podbolesławiec Boczków Karpacz Chojęcin Rakowice Glinica Bartoszów Radostów Górny Kadłubia Szalejów Górny Mnichów Lubczyna Bzinica Stara Żagań Wolenice Przygorzele Radomsko Kozów Ochodze Pasterka Korytno Stara Kamienica Zielina Szczepanów Oleśnica Mała Gierczyn Strupice Braszowice

Konstantynów Kwiatków Nysa Reńska Wieś Nadolice Wielkie Sobótka Dąbie Bachorzew Łowicz Kurzawka Kotlina Wrząca Józefina Ozorowice Chróścina Domanów Okrajszów Rzyce Krzywa Raszowa Gnojna Witaszyczki Domecko Szymanów Nowe Kamienice Strzegomiany Niewodniki Nowy Dzikowiec Kotulin Prusice Wołczyn Jarnołtów Kostomłoty Kolnica Wielowieś Tabor Wielki Ząbkowice Śląskie Skorochów Gola Grodkowska Węgliniec Wysoka Sadowie Olszynka Szczodre Ruda Chrząszczyce Częstocice Suszkowice Wojanów Sucha Psina Siedlec Skidniów Gaworzyce Radomierowice Niwki Garbarskie Marszowice Głębock Bolesław Markowice Kobylno Baborów Bierzów Karolew Tyniec Legnicki Borucin Sędzimirów Kozuby Łąka Prudnicka Przedbórz Grabik Radomierz Boleścin Piechowice Schodnia Nowy Dwór Rogaszyce Gołuszowice Gola Oborniki Śląskie Jaczkowice

Bolesławice Wszemirów Mysłów Janówka Godzikowice Brzeźnica Więcmierzyce Węgrzce Szczawin Borów Gołogłowy Kobyla Głowa Zduny Marcinowice Małujowice Gierałcice Małe Wężowice Księginice Małe Szczedrzyk Boboszów Śliwniki Kobiele Małe Nowy Miłków Nowa Łomnica Kalinów Kadłubiec Walce Dzielów Rędziny Charłupia Wielka Świerczów Bukowna Konradowo Raków Skarżyce Krzepice Darnowiec Napoleon Dobrzyń Rokitnica Żary Ochraniew Niwa Małuszów Piaski Patoka Grabik Żywocice Muszyn Prószków Konradówka Domasłów Borek Grzybiany Pólko Olszowiec Nowogród Bobrzański Dąbrowa Radochów Czechy Stobrawa Goszowice Otoki Uniegoszcz Pisarzowice Silno Małe Krzyworzeka Wiatraczyn Górka Wieruszowska Jawornica Lubiatów Rozkochów Lutrowskie Milin Siekierzyce Bruny Miłoszyn Gosławice Kolonia Gorzędów Cielcza

Burkatów Węgrzynów Buława Strąkowa Proszków Kamienica Trzebieszowice Beniaminów Nowe Kotkowice Markotów Duży Zwanowice Ryszardów Bobrowa Perzów Lubawka Fabianów Jelenin Szklarka Jodłów Jaszkowa Górna Górczyna Osiek Biała Ratnowice Grzeszyn Niwiska Dolne Kartowice Szewce Psary Marcinów Kamieniec Kędzierzyn-Koźle Zduńska Wola Mokronos Górny Marcelów Łosieniec Ściegny Dąbrówka Górna Małków Dziwiszów Bystrzyca Kłodzka Dębska Kuźnia Zagwiździe Stary Paczków Brzeg Głogowski Sidzina Wrocław (Fabryczna) Klęka Strachów Borek Zajączki Drugie Bobrowniki Niedźwiedzice Zagródki Proślice Chróścina Chwalibożyce Pietrowice Małe Chocieszów Kaczorów Szczepanek Bernacice Dąbrowica Dębnica Małusy Małe Kąty Jasienie Kałużna Wysocko Małe Polanica-Zdrój Księże Pole Komorno Gostomia Karolina Jełowa Bukowiec Krobielowice Kalsk Przylesie Wszemiłowice

Bobrów Gorzyczki Głuchołazy Grochotów Nowa Świdnica Gryfów Śląski Raszowa Serby Maniów Miejsce Stanowice Lędziny Pakoszów Sierakowo Wyskok Szukalice Piotrówek Myje Stary Wołów Szymonków Baszków Jadwisin Tomice Wilkowyja Kijów Dworzyszcze Grębocice Wałbrzych Góra Przyczyna Górna Lutomia Górna Dolnik Zabrodzie Wschowa Dębniki Międzyrzecze Murów Chorula Rzymkowice Duszniki-Zdrój Myjomice Mańczyce Lutomierz Dzikowa Bycz Dąbrowa Bralin Kopalina Jankowy Bierutów Leśnica Krzyżowice Kolonia Ligocka Wierzchowice Kłoda Łagoszów Wielki Pokrzywnica Wola Książęca Górzna Księginice Czernikowice Jerzmanowice Dobieszowice Bożacin Brzeźnica Sękowice Zamysłów Srebrna Góra Domaniów Kościeliska Miłowice Goszczowice Zakrzówek Szlachecki Jemielnica Pietrowice Wielkie Sułoszów Ligota Czamborowa Kornice Kuźnica Ligocka Kaniów

Rawicz Grabowiec Zimnice Małe Tomaszów Bolesławiecki Kamiona Czekanów Przydatki Przybyszowskie Babi Las Karczowice Gorzyce Wielkie Grabów Wojnowice Grodziszcze Brzezie k. Sulechowa Lasowice Piechocice Ruja Nowe Żabno Nosalewice Józefów Siedlisko Słupia pod Kępnem Czerwonków Gierałcice Lipiny Pisarzowice Charbielin Nowa Wioska Potoczek Podkrosno Zagrodno Wadochowice Benice Godziszowa Wróblin Smardy Górne Domaniowice Jutrzyna Czarna Głębinów Warta Mańkowice Wąsosz Dolny Kopaniec Nowa Wieś Legnicka Karnice Bąkowice Kalisz Glinka Pożarzyce Piękne Kąty Siedliska Komorowo Trzebień Bychowo Rożniątów Wierzchownia Grochowice Czarny Bór Stara Góra Włostowa Ścinawa Polska Agnieszczyn Mąkoszyce Paździorno Zajączki Bieńkowice Kruków Góreczno Niekazanice Kępino Biedrzychów Nagórnik Janówek Domaszkowice Myślibórz Stare Olesno Gorzkowice Michałów Czarnowąsy

Przyborów Będkowo Hilarów Łubniany Pielgrzymowice Kolejka Stare Jaroszowice Lewkowiec Ścinawka Średnia Gębice Trzebnik Jugów Ogorzelec Kobierno Pustków Wilczkowski Reńska Wieś Baldwinowice Opoczka Suszka Dąbrowa Równe Lubieszów Czerńczyce Mierzyce Przydroże Wielkie Polków Łambinowice Lisiec Głogówek Skrzypnik Boreczek Rogów Sobócki Lisowice Kamionka Sokolniki Białowieża Taczów Mały Wilków Ładza Święty Marek Moszowice Garbce Stary Łom Zybiszów Ujazd Górny Konradów Dąbrowa Grodziec Kunice Żarskie Jakubowice Mozów Wierzbowiec Osiek Kowalów Woskowice Małe Ulianówka Wawelno Chróstnik Potoczek Duczów Wielki Zębowice Księży Las Pyszczyn Chotów Żurawiniec Gębczyce Raków Batorów Debrzyca Ogonów Bryłówek Piastów Godków Maciowakrze Łosiów Sobocisko Bielawki Mesznary Rzeczyca Radwanice

Osiek Wrocław (Muchobór) Wolibórz Siecieborowice Skałągi Kietlice Ozorzyce Pieńki Jordanów Śląski Okup Wielki Otyń Sarnowice Kurczów Rogów Górowski Pawłówek Idzikowice Krzelków Ścinawa Mała Janowa Rybno Kęszyce Grodziszcze Popielów Karczyn Oleszka Krośnica Cieszęcin Durzyn Czesławice Jakubowice Joanka Warszówka Kadłub Turawski Chrząstawa Mała Rzeczyca Komorniki Radosław Borek Strzeliński Golina Stary Grodków Stary Waliszów Chrzowice Lewin Brzeski Karsznice Wyszanów Siemianów Godzinowice Otmuchów Biskupice Rochy Siedliska Ciświca Słowik Sępów Posadówka Karłowice Izbice Ślizów Ostrzeszów Smolice Mucków Henryków Ostrzeszów-Pustkowie Wilków Toporów Lubsza Trębaczew Szybowice Mokry Dwór Ratowice Franklinów Miejskie Pola Perzyce Nasale Brzóski Otok Wojszyn Witków Rogów Legnicki Hajduki

Drogomil Pieńki Dworszowskie Bujnice Dzierżysław Bielawa Strzyżewice Strzelce Szczepankowice Obórki Dubidze Karsy Iława Szalonka Szadurczyce Jenkowice Sarny Nadziejów Ścinawa Winów Smardzów Mrozów Chałupki Marczyce Lisięcice Włodzienin-Kolonia Lipin Ostrożnica Kotla Lipowa Chotów Snowidza Wągrodno Kostrzyna Nagodzice Wąsosz Górny Komarno Dąbrowa Suchowice Grabie Opatowiec Gaj Oławski Magnuszewice Zawada Poborszów Skomlin Jezierzyce Wielkie Dalnie Kobyla Góra Korczew Łączkowice Rędziny-Kolonia Bogusławice Błażejowice Siedlec Sobieszów Nowy Świętów Skorogoszcz Piława Górna Komprachcice Szklarska Poręba Wtórek Dziekaństwo Polkowskie Łazy Rzechta Radoszowice Budzieszowice Skalice Kłobuczyn Waleńczów Bolesławiec Lubcz Nowe Budkowice Proszówka Huta Drewniana Potarzyca Smereczyna Leszczyniec Paruszowice Lasocice

Morawa Rychnów Olbrachcice Niedamirów Gola Górowska Kraśnik Górny Wilczyce Grodków Kamieńczyk Ujów Strzegowa Różyna Rusko Tułowice Dobiercice Leziona Goszcz Nowa Cerekwia Jakubikowice Lubrza Wieluń Psary Jasiona Wojciechów Myszowice Danków Pisaczów Borowe Czaple Stare Grodziec Mały Czeska Wieś Bielice Budy Nosalewickie Żarów Skarbiszowice Kiełczów Grabary Gniewomierz Cisów Kujakowice Dolne Proszówek Jasienica Dolna Opatów Warkocz Jedlno Pierwsze Sułków Mrowiny Kłobuck Leśnik Kolonia Kołłątaja Uraz Zielonkowice Pątnów Jakubów Świny Wesołówka Witowice Przyłęgów Rataje Rynarcice Burzenin Ręków Wójcin Przybyszewo Rozumice Gajnik Libidza Jaskółki Kozłówki Nowy Dwór Prudnicki Przedmoście Przygórze Wieruszów Jaroszówka Twardogóra Podgaj Koperniki Prusice Łagiewniki Wierzbie

Nowy Las Szymanów Ligota Bialska Proszyce Rożenno Śmiałowice Wrocław (Psie Pole) Piotrowa Głogów Smardzew Grzymaczew Krobusz Borzygniew Głuszyna Zmyślona Lasowice Tarnów Bycki Jagodnik Jaźwina Wesoła Łaszczyn Rojów Bielany Wrocławskie Proszów Kamyk Trzebnica Ponikwa Wojsław Kondratowice Gaiki Zamienice Krzewie Wielkie Komorów Brzoza Smolarnia Mokrzeszów Skarbimierz-Osiedle Mienice Czyżowice Sieradz Targowica Sulechów Biała-Kopiec Nowica Piotrówek Środa Śląska Malczyce Szymanowo Podkamień Marcinkowice Nowa Kuźnia Ścinawa Nyska Osetnica Szklarnia Brochocin Surowina Łowkowice Grodzisko Latowice Wysogotówek Boguszyce Sarnówka Złotno Brzoza Bolkowice Wola Kuźniewska Sucha Krajków Pożarzysko Biały Ług Jarostów Łomnica Płoszów Siedlce Zagajew Gajków Janów Kolonia Plucice Olszowa Zacharzyce

Strobice Przechód Brukalice Stawiszcze Piotrowice Przezdrowice Słupia pod Bralinem Starczów Nowe Skalmierzyce Wałbrzych (góra Chełmiec) Osiny Piotrowice Krzyżowa Okmiany Głogówko Kłocko Chomiąża Kalinowice Zabłocie Modlikowice Szonów Prudnik Brynica Mazurowice Wasiłowice Czarnolas Mostki Podzamcze Wierzbice Rychtal Annapol Morów Cieszów Drożków Posucice Kłaczyna Lamki Strzegów Sławice Maszków Słone Dobrosławice Miklesz Brzeziny Odrowąż Tyniec Mały Łagiewniki Średzkie Drożów Starowice Jasienica Górna Żmigród Kępno Michałowice Brzezia Łąka Białołęka Drogoszów Ziemnice Piotrowice Nyskie Dąbrówka Dolna Raszków Oleśnica Włodowice Iwanowice Małe Starokrzepice Kopydłów Dolna Górka Prudnicka Bolesławiec-Chróścin Augustynów Święciany Mirosławice Siestrzechowice Polanowice Krzyków Jędrzychów Moszyce Sadowiec-Niwy Sady Dolne Jakubów Łąki Kozielskie

Dębowa Łęka Kilianów Stara Bystrzyca Konarzew Pietraszyn Bożanów Unikowice Złoty Potok Witów Kręczków Ścinawka Górna Kolonia Fryderyka Siedlików Zabornia Otmice Radzimowice Mątewki Hanuszów Folwark Maryszewice Racławiczki Wrocław (Klecina) Namysłów Golanka Górna Szydłowice Gościce Samborz Żyrowa Gajewniki Mokrsko Rządowe Domaszowice Ligota Radliniec Wojnowice Wódka Olbrachcice Zborowice Sławęcin Ogrodnica Kolanowice Galowice Sosnowa Latkowa Żłobizna Marianów Kromnów Węgry Bucze Ptakowice Bytków Roztocznik Smolnik Włocin-Kolonia Ruszowice Malerzowice Małe Krzczonów Olszanka Cesarzowice Obłotne Poznowice Zbica Mojków Wybłyszczów Zielęcice Stęgosz Ociąż Grudynia Wielka Żuchowice Mleczna Cesarzowice Grochowiska Smogorzów Czechy Kruszowice Świnobród Nowa Ruda - Słupiec Lipie Szczyty Dobieszów Warta Bolesławiecka

Janowo Topolice Dalków Machnice Brzeg Pieczyska Charłupia Mała Ptaszkowice Dobroszów Strzałki Kłodzko Okopy Dmenin Obiszów Przywory Szczepina Grądy Ligota Prószkowska Rojków Gródczany Legnickie Pole Pucnik Dzbanów Nowosiedlice Marianówka Maciejów Nowy Świat Folwark Biskupice Wawrzyńcowice Pełcznica Domanice Branice Romanów Bardo Osowa Sień Piotrkowiczki Nowice Królikowice Tłustoręby Pogalewo Wielkie Roszkówko Strzelce Wojtkowice Grabina Kalina Bytom Odrzański Tworzyjanów Wojciechów Krapkowice Miłowice Ligota Wielka Kosorowice Miłkowice Gniechowice Wojcieszyce Domaszczyn Polwica Bobolice Igłowice Kolonowskie Strzelce Opolskie Wierzbnica Józefów Kozłów Zabłocie Mokre Raciborów Większyce Kucharzowice Zabłoto Puszyna Boguszyce Molna Lwowska Książnica Potworów Wójcice Wilków Gułów

Mroczkowa Rozmierka Brzeziny-Kolonia Zachełmie Kobierzyce Holendry Majaczewice Racibórz (Markowice) Tokarów Żołędnica Łącznik Muszkowice Kwiatów Droglowice Mokra Rachów Bernacice Górne Żelowice Pyskowice Dylów Rządowy Łobodno Suchy Dwór Jelenia Góra Osiek Duży Bujnów Grodziec Frącki Bukowie Ligota Turawska Żelazna Lizawice Jabłonna Golanka Dolna Magnuszowice Przyborów Lubnów Lipnica Turawa Korfantów Przylesie Dolne Brzeziny Biestrzyków Lasowice Małe Jaśkowice Legnickie Budzów Duczów Mały Krzeczyn Wielki Nasławice Paszowice Huby Stare Drzewce Henryków Śmieciak Wieściszów Ochocice Bukowa Śląska Cieszowa Dionizów Wierzbna Chmielowice Zielona Góra Ucieszków Dobra Wilkszyn Bytnik Krościna Mała Grzegorzów Młodawin Górny Sieraków Śląski Wielkie Łąki Sokola Góra Jeżów Sudecki Warmątowice Nowizna Sędraszyce Żelisław-Kolonia Dzikowiec Łubnice Lubecko Komorowice

Młynarka Bolechów Kątna Olszany Bednary Urbanowice Kierzno Jankowice Małe Szymocin Żeliszów Wieża Nadolice Małe Rzeczka Jasiona Stare Kotkowice Komorniki Pokój Przedmoście Broniszowice Zaborów Wydrzynów Dylaki Pęgów Rokitki Krosnowice Skrzypiec Biskupin Staniszów Marianka Rędzińska Źlinice Piotrków Borowski Goszczyna Winna Góra Świeradów-Zdrój Komorowice Pawonków Topola Mała Zimnowoda Olbrachtów Poręby Cieszyce Krzekotów Pągów Kamieniec Wrocławski Pawłów Chrząstowice Domaradz Pustków Rusinowice Góry Korzekwice Izabelów Brudzew Świerkle Zopowy Roszkowice Rzeplin Wierzbięcice Kiełczyn Trzebiny Tarnowiec Koza Wielka Laski Sułoszyn Gniewków Radogoszcz Mionów Młodoszowice Zacisze Mnichowice Radków Łowoszów Browiniec Polski Krępice Jodłownik Siedlimowice Lipowa Radostów Dolny Kamieńsk Stary Górnik

Miechowice Oławskie Domaszków Trzebina Cielce Kolnowice Dzielawy Babin Skoroszyce Stary Wiązów Kromolin Syców Jałowiec Borowice Krzydlina Wielka Dębie Budziwojów Świniary Małe Huta Stara Krasiejów Niedźwiady Olszowa Boboluszki Chałupy Przesieczna Tomkowice Duszniki Głubczyce Kuźnia Raciborska Zbrojewsko Nowa Jabłona Kwiatkowice Krzyżowa Dolina Mnichowice Kórnica Witanowice Borki Swędzieniejewice Barczkowice Wojnarowice Dobroszyce Nowy Dwór Szczawno Wysoka Bielawa Wilamowice Nowa Kopernia Wyszkowice Racibórz (Brzezie) Dankowice Pierwsze Ogiernicze Zakrzów Turawski Kleśniska Chwałów Krajanów Kościelniki Dolne Żelazno Paniowice Włóki Kolonia Bilew Starków Rudnik Ścibórz Kłoda Górowska Paprotnia Pietna Rysiowice Rogów Opolski Konradów Radłów Biernatów Dzików Dzielice Gola Chrząstawa Wielka Dzierzków Kowary Dzigorzew Świdnica Piersna Ligota Tułowicka

Roszkowice Dubidze-Kolonia Ratno Dolne Sieroszewice Kochcice Jugowiec Niemodlin Ruszowice Granice Kuźniki Niedoradz Wilczków Masłowo Brzezie Biała Nyska Szczyglice Mrokocin Górki Leszno Solna Mikolin Zacisze Zielenice Wola Przedborska Kopice Witoszyce Karpniki Wolany Kawice Krzywizna Zajączki Pierwsze Ulanowice Szczytnica Piaszczyce Bogdanów Sołtysy Mroczeń Chrzelice Olbrachcice Wielkie Długopole Górne Winiary Lubiąż Ozimek Zubrzyce Ostrowąsy Gorzkowiczki Nowy Rożnów Małuszów Sulisławice Śmicz Annopole Nowe Trzeboszowice Wrocław (Krzyki) Dębiniec Zgorzelec Grobniki Kobylice Święciechowa Bogdanowice Grochowa Szklarka Mielęcka Starygród Dębie Przecznica Złotniki Radocin Wrocław (Leśnica) Domasław Szydłowiec Dobrzejowice Lekartów Zakrzów Łężce Glinica Piaski Kałków Kudowa-Zdrój Mroczkowice Grębanin Koiszków

Wabienice Żerniki Wielkie Magnice Kliny Międzylesie Strzegom Nędzerzew Świercowskie Węgry Strużnica Dankowice Smardy Dolne Prusy Gęsice Klępina Gorzanów Panoszów Dziećmiarowice Wińsko Wierzbie Jaksonów Tomnice Nowa Wieś Brzezinki Niwnik Sternalice Fałkowice Regulice Pilszcz Łuszczanów Jastrzygowice Muchowiec Lubomyśl Sławęcice Wrzoski Spalona Budziaki Borki Biała Kraszkowice Solec Pawłów Trzebnicki Goraszowice Szczytna Olszyna Dolna Antonin Głubczyce-Sady Szczytniki Małe Złoczew Biskupice Ołoboczne Stróża Świerki Brzózki Smolec Prężynka Lipce Kamionek Granica Wróżewy Cienia Brzostów Chełstówek Mirsk Wachów Bierzyn Radziejów Sowin Krzekotówek Miękinia Łowkowice Księginice Dziepółć Dzierżysławice Mieszków Mszaniec Lutynka Bieniec Michałówek Jawor Pastuchów

Donaborów Przedborowa Ziębice Dobrocin Studnica Turkowy Chudoba Krężoły Uchylsko Chwalimierz Lenartowice Kołątajew Śliwice Święte Gruszewnia Moszna Wilkanów Nosków Tarnów Straszów Turze Poręba Jutrków Mikoszowa Brzezina Konin Żagański Popielarnia Legnica Nasiedle Nowa Sól Męcinka Wielka Wieś Białków Bożejowice Jurków Janowice Duże Gorzanowice Gołębice Zimnice Wielkie Bąków Jaworów Krzyżkowice Dobroszewice Krotoszyce Długomiłowice Biały Kościół Stara Obra Siemysłów Kulów Grabowno Wielkie Bilew Bierdzany Świerczów Langowo Przyczyna Dolna Orłowice Lutomia Dolna Czyżówek Lipna Borszewice Kościelne Lubnów Gryzów Tworków Wolbromek Iwanowice Duże Gorzupia Wysoka Kanclerzowice Czepielowice Maniów Sosnówka Krzanowice Kalno Guzowice Kowalskie Piskorzyna Lutogniew Racibórz (Obora) Ścinawka Dolna Rochowice

Kunice Stara Rzeka Koconia Wojnowice Izabelów Mały Kazimierz Stanki Wymiarki Boguszyce Kadłub Sieniawa Żarska Granica Górzec Brzózki Żórawina Mikołajewice Wielołęka Przywóz Zakrzów Budziska Biała Rządowa Sieraków Bryłów Włocin-Wieś Rogożany Obora Borzęcice Brzezina Sobakówek Dębno Polskie Gogolin Dworki Osiek Dobrzykowice Różaniec Pniewie Gościejowice Łubna-Jakusy Steblów Węża Jaworek Gródczanki Jeziory Sobczyce Sokolica Niemysłowice Kurowice Kijowice Tułowice Małe Mościsko Parzęczew Zaręba Taczalin Jankowice Ligota Mała Suchoczasy Grocholub Budziszów Wielki Mochów Borek Nielubia Różyniec Opatów Kozice Panków Ciepłowody Modła Bolesławice Stara Jamka Kliszkowice Małe Gajówka Łagoszów Mały Krowiarki Wierzchosławice Podolany Wróblowice Turza Śląska Pełczyce Antoniów Krobanów

Cienkowice Mokronos Dolny Henryków Kamień Śląski Jaworzyna Śląska Grądzik Byczyna Świątniki Rączka Dobrzyków Ślęza Kąty Pęcz Brzęczkowice Królowe Graniczna Wólka Wojsławska Kaźmierzów Równa Stara Łomnica Kubice Mała Kamienica Lądek-Zdrój Wysocko Wielkie Stary Wielisław Dzietrzniki Pawłowice Rozwadza Paczków Wysoka Czarnków Kurznie Jakubów Drożyna Januszkowice Babice Tomaszów Ostrówek Biskupice Sędzisław Łażany Krążkowy Sowina Nowa Wieś Mała Bożnów Kamionna Kuniów Długołęka Chrósty Osła Niegoszów Bełsznica Krogulec Borkowice Opole Kłosów Golczowice Lubań Wierzbno Michałowice Katarzynów Grzebień Wilczy Las Ostroszowice Ceber Mirków Zajączków Michów Chobanin Toplin Wilczyn Radlin Modlęcin Jenkowice Suchodaniec Wielgomłyny Brzezinka Kamień Kojęcin Bieniowice

Tylewice Kępnica Kolonia Jaśkowice Staniszcze Małe Bielejewo Mściwojów Chróścice Długie Stare Tuły Tłustomosty Ławica Wojciechów Skowronki Maków Łyskornia Wilkowice Błotnica Strzelecka Długie Nowe Miechów Wilamowa Ścigów Kuropas Wilków Wiadrów Kłady Stare Siołkowice Szczepanowice Szymiszów Witostowice Amelin Domaradzka Kuźnia Sadogóra Meszno Biedrzychowice Landzmierz Zieleniec Cieszów Krzyżowice Żerniki Małe Dzietrzkowice Retków Gorzyce Szczedrzykowice Suszyna Opatowice Sudół Stare Serby Chociemyśl Pustków Żurawski Narok Dryżyna Siedlemin Krzeptów Krasna Góra Marżynek Jedlice Wrocław Łukaszowice Wróblew Wierzch Grzybki Pierwoszów Wojnowiczki Piotroniowice Kowalowice Sulisławice Siedlnica Sady Czernica Strzelin Wymysłów Wisznia Mała Bojanice Starowice Dolne Rożnów Pomianów Górny Ciechów Kwiatków Kurów Mały Kokanin

Młodawin Dolny Sulikowice Zakrzew Tarnów Opolski Kocilew Ostrówek Boguchwałów Ulesie Józefków Wawrzeńczyce Radzikowice Raszów Żuków Kunów Szymanów Chociwel Luboszyce Krasków Brodziszów Czachory Strumienna Kuźnica Dąbrowska Rostkowice Radostynia Góra Uciechowice Mieczków Jelitów Janowiec Dębianka Szczepanów Stolec Opiesin Żukowice Sprzęcice Lichynia Nowy Jaworów Stok Polski Gogołów Łąka Kościelna Wieś Sadów Brzeziny Nowe Giebułtów Zimna Brzeźnica Wyszanów Pogórze Wydrowice Czarnocin Ligota Górna Raciborowice Górne Bogacica Popowice Pociękarb Gajewniki-Kolonia Brzeźce Otok Jaśkowice Grabostów Lipowa Glinica Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Zawiść Jankowice Wielkie Zabardowice Strzeganowice Bystrzyca Dolna Starościn Brynica Prężyna Michałkowice Janków Młodnik Pieszyce Malnia Dzierżkowice Ligota Wołczyńska Pobiedna Nowaki Goświnowice

Izbicko Radwanice Śrem Raciborowice Dolne Bojanów Budziszów Mały Dalków Kościuszków Objazda Grobla Złotoryja Pisarzowice Trzebień Karwiniec Grzegorzów Bojanów Łaszew Kwiatoniów Tarnów Grodkowski Pęcław Łaszew Rządowy Krasowa Damianowice Włodków Chrzanów Łukaszów Mielnik Zalesie Dobrzeń Wielki Owsianka Konradowa Kruszyna Brzezie Proszkowice Wichernik Pichorowice Molestowice Frydrychów Brochocin Nowe Gołuszowice Lubartów Wrzesiny Żydów Nowe Drzewce Maniów Wielki Kuklice Wąsice Wolny Pasieczna Burgrabice Trzebce Bartoszowa Kietrz Samborowice Grabia Trzecia Rakowice Płonina Tarnica Osiek Borzęckie Jarocin Lisie Kąty Strzeleczki Radziechów Brzyszów Bytkowice Ogrodzisko Łaziska Kobiele Wielkie Kije Potaśnia Odrowąż Gostyń Zakrzów Prusinowice Gierałtowice Kryniczno Owczary Ostrówiec Sadowiec-Wrzosy

Pogalewo Małe Gniewomirowice Zwrócona Chościszowice Różana Andrzejów Wiązów Kamień Ziemiełowice Topola Dobrodzień Wodników Górny Jaszkowa Dolna Wolica Pusta Dobroszów Wielki Świercze Sarny Małe Szprotawa Kraskowiec Wierzbica Dolna Byków Garbów Witków Sosnówka Błonie Wróblin Głogowski Michałowice Racławice Śląskie Pszeniczna Antopol Buków Widok Szczukocice Leszno Górne Szczodrowice Dobrzeń Mały Owiesno Ogorzelec Biskupice Rybnica Turów Solniki Małe Raczyce Zabiele Radostów Średni Przesieka Ściborzyce Wielkie Stary Jaworów Wojków Pawłowice Półwsie Węglewo Chełmiec Gozdnica Wilkowice Nakło Dobrogoszcz Dobrzenice Wygiełzów Rzepcze Jaczków Karszów Ligotka Laskowice Dzbańce Długopole-Zdrój Wilczyniec Niwnica Jegłowa Wrzosy Kup Kotowice Golczowice Zapusta Stawiska Strzebiń Blok Dobryszyce Sucha Górna Prażmów Paryż

Bystrzyca Górna Cyprzanów Brzezimierz Brodno Zapolice Twardów Brzeziniec Ubocze Bujniczki Jerzmanowa Księżyce Stobiecko Szlacheckie Stok Nowy Wąwolnica Żerzuszyce Stare Budkowice Wichrów Lasocice Przybyszów Świniary Wielkie Milejowice Kawęczyn Stefanów Kuźnica Skakawska Kościelniki Średnie Sarny Wielkie Gorzędów Ujazd Zabierzów Iwiny Brzezinki Prusy Raczkowa Piława Dolna Gorzesław Lubin Roszyce Krzepielów Uciechów Duża Wólka Mietków Kuny Grodowiec Rogoż Michałów Niwki Wierzbno Wojsławice Szczedrzykowice-Stacja Koźlice Racibórz Zmyślona Słupska Ligota Dolna Laskowiec Maniów Mały Borkowice Dobieszów Krzywiczyny Kotórz Mały Koszęcin Orzechówek Brzezina Kamieniec Ząbkowicki Gruszczyce Miłków Ludów Śląski Krępna Góra Św. Anny Bykowice Kalinowa Gracze Ujazd Dolny Goliszów Krobanówek Janików Kwielice Kozie Doły Ożarów Iłowa Jakuszów

Szarocin Kujakowice Górne Lubotyń Chmieleń Chróścielów Maciejowice Klucze Uszyce Wygoda Kluczowa Góra Słupsko Stoszowice Kujawy Stary Węgliniec Uskorz Wielki Borszyn Mały Żabice Dobijacz Ożary Milikowice Gliniany Pakosławice Pakosławsko Bodzanów Więcki Laskowice Turów Klasak Sławniowice Świeligów Stany Bądzów Makowice Trkusów Korytów Koźniewice Kurów Biskupice Kąty Wrocławskie Kościerzyce Gęsiniec Żelisław Biechów Krotoszyn Wrzosowa Kraszewice Mikołajów Walenczyzna Przysiecz Rosochata Osiny Roszków Osusz Mieszków Komorniki Polska Nowa Wieś Pawłów Wojkowice Kostrzyca Wilczkowice Miłochów Wołów Gola Strumiany Makowice Bukówka Tomkowa Strzałków Bodzów Kochłowice Leszno Dolne Lubnów Parzymiechy Roztoki Henryków Jaczów Piastowice Błażejowice Dolne Mączniki

Kamienna Góra Nowa Wieś Słoszów Oleśniczka Rzędzina Motyczyn Karłowiczki Mechnice Cieszanowice Łukowice Brzeskie Nowa Brzeźnica Uników Krzepice Dziećmarów Dankowice Drugie Dzierlin Nowa Wieś Jaszkotle Krzyżanowice Stary Henryków Krzyżanowice Dzierżoniów Gotartów Świba Kruszyn Zawiszów Olesno Pisary Słoćwina Jeziorko Giebułtówek Wojciechówka Żmigródek Łęka Opatowska Bestwin Gadzowice Buków Kluczbork Niemil Guzice Groble Mikowice Zwierzyniec Pierwszy Świebodzice Nowy Folwark Jeszkowice Brzoza Moskorzyn Strugi Biedrzychowice Włochy Gierałcice Nowa Wieś Kącka Jastrzębia Mąkolice Stary Zamek Kazanów Pielaszkowice Smarchowice Wielkie Ligota Piękna Mędłów Radoszowy Rudno Kromolin Nowy Imbramowice Sokolec Zawadzkie Kąty Ptaszków Szczawno-Zdrój Krzyżowniki Nieradowice Jerzmanice-Zdrój Słoków Złoty Stok Kolonia Strzałkowska Amandów Świerzyny Dębowa Ligota Toszecka

Wilczyce Witaszyce Księginice Karłowice Zrąbiec Kromolin Stary Wietszyce Pszenno Pytowice Wyszków Śląski Częstochowa Sądrożyce Wygwizdów Dworszowice Kościelne Krzyżowa Pisarzowice Kępa Jezierzany Kokorzyce Polakowice Piotrowice Świdnickie Annolesie Niesiebędowice Borzęcin Piecowice Przecza Kaczów Lubków Podgórzyn Górka Sobocka Bukowina Wolimierz Salnia Wyszki Piotrowice Jędrzychowice Szum Dziewkowice Kopanina Kały Kadziak Biadacz Turów Dobra Masłowice Czyżowice Dunino Wierzbnik Popowice Tymienice Strzeszów Wierzbica Górna Jarosław Bukwica Przyłęk Doboszowice Krzydlina Mała Natolin Stary Otok Ujeździec Rudniki Lubiatów Lwowiany Krotoszyn Dobra Księginice Wielkie Żerniki Wrocławskie Kiełczówek Wielmierzowice Stara Brzeźnica Borków Nowy Koziniec Kruszyna Witoszyn Plucice Chojnów Lubliniec Wierzbie Kierpień Grębień

Mokrsko Bystrzyca Barcinek Pławnica Wilków Gościęcice Małuszyn Gaszyn Tarce Cieplice Śląskie-Zdrój Janiszewice Czerna Szklana Huta Chocianowice Szosa Turecka Ostrów Wielkopolski Kuropatnik Bolków